Волинь. Браконьєри застрелили 3 козулі

Mechanik

Снайпер
До працівників лісової охорони ДП «Ковельське ЛГ» 17 січня в обідню пору надійшла інформація, що на території Скулинського лісництва здійснюється полювання.
Очевидно, що воно було незаконним, адже полювання в ці дні заборонене, передає прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Працівники ДЛО з групою оперативного реагування ДП «Ковельське ЛГ» виїхали на місце.
В результаті проведеної операції вдалося затримати невідому особу.
Також було виявлено 3 тушки козулі і мисливську зброю.

Про факт повідомлено працівників Ковельського райвідділу поліції. Триває слідство.

Збитки, завдані такими діями навколишньому природному середовищу, становлять 96 тис. грн.

https://www.volynnews.com/news/extreme/na-volyni-brakonyery-zastrelyly-3-kozuli-foto18/


IMG-20180117-WA0006.jpg


IMG-20180117-WA0015.jpg


IMG-20180117-WA0012.jpg


IMG-20180117-WA0011.jpg
 

Mechanik

Снайпер
Читаю такі новини через день, вбили оленя, вбили косулю, вбили лося, вбили кабана, про зайців я вже не кажу, це взагалі об`єкт полювання у браконьєрів - на першому місці.
Три косулі, три краси природи, і ненароджена молодь...
Що буде далі??? Браконьєрство непереможне, чи знову буде "криша" і кінці у воду?
 

серега иванович

Мисливець
Читаю такі новини через день, вбили оленя, вбили косулю, вбили лося, вбили кабана, про зайців я вже не кажу, це взагалі об`єкт полювання у браконьєрів - на першому місці.
Три косулі, три краси природи, і ненароджена молодь...
Що буде далі??? Браконьєрство непереможне, чи знову буде "криша" і кінці у воду?
простой охотник таким не будет страдать,,,это те безпредельщики что в верхах,,,, мусора прокуроры сваты да кумовья,,
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

mykro

Мисливець
Та у нас також є індивіди, які розказують, що козуль по дорозі назбирали і певно їх браконьєри підстрілили :(
 

Гобой

Снайпер
Володимире Михайловичу, не успели мы отойти от косуль как сново сюжет сегодня по ТСН про убийство тельной лосих, да еще и с маленьким лосенком.
 

Mechanik

Снайпер
Володимире Михайловичу, не успели мы отойти от косуль как сново сюжет сегодня по ТСН про убийство тельной лосих, да еще и с маленьким лосенком.
Дивився також ТСН.
Що казати?! Я пригнічений побаченим. Моральні виродки. Нічого св`ятого в таких людей не має. Це - нелюди.
Вибачте мене, але в мене враження, що наша нація - хвора. Чому такого немає у фінів, німців,поляків, та в інших країнах.
Чому це відбувається у нас? Чому люди такі жорстокі? Коли ми станем - УКРАЇНЦЯМИ? За що нам така КАРА?
У Білорусь, всі складені протоколи на браконьєрів подаються на стіл Президенту країни - Лукашенко А.Г.
І "бацько" дає - позбавлення волі за такі дії 10 років з конфіскацією майна.
 

Гобой

Снайпер
Дивився також ТСН.
Що казати?! Я пригнічений побаченим. Моральні виродки. Нічого св`ятого в таких людей не має. Це - нелюди.
Вибачте мене, але в мене враження, що наша нація - хвора. Чому такого немає у фінів, німців,поляків, та в інших країнах.
Чому це відбувається у нас? Чому люди такі жорстокі? Коли ми станем - УКРАЇНЦЯМИ? За що нам така КАРА?
У Білорусь, всі складені протоколи на браконьєрів подаються на стіл Президенту країни - Лукашенко А.Г.
І "бацько" дає - позбавлення волі за такі дії 10 років з конфіскацією майна.
Самое печальное то, что к этому причастны месные жители. Как можно убить лося в себя в <огороде>?? Очем вообще можно говорить, если люди бьют лосиху тельную и с меленьким телком??? Куда нам таким варварам в Европу??? Какая нам лучшая жизнь?? Да этот месный должин был сам дне и ночью защищать это животное, которое пришло поближе к людям за помощью в надежде укрыться с детем, возможно от волков или браков. Даный случай лиш только малая часть айсберга браконьерства и человеческо алчности.
 

Mechanik

Снайпер
Самое печальное то, что к этому причастны месные жители. Как можно убить лося в себя в <огороде>?? Очем вообще можно говорить, если люди бьют лосиху тельную и с меленьким телком??? Куда нам таким варварам в Европу??? Какая нам лучшая жизнь?? Да этот месный должин был сам дне и ночью защищать это животное, которое пришло поближе к людям за помощью в надежде укрыться с детем, возможно от волков или браков. Даный случай лиш только малая часть айсберга браконьерства и человеческо алчности.
Тому я і ставив багато знаків питання в попередньому своєму постові. Але відповіді, ми не отримаємо... ні Ви, ні - я.
Закони не працюють. Невідворотності покарання - намає.
Надія тільки ОДНА на свідоме громадянське суспільство.
 

Гобой

Снайпер
им за это мало 10 лет ,,,,их стрелять нужно за такое!
С высшей мерой наказания ВЫ немножко погорячились. Проблема в первую очередь в нашей судебной системе (КУМ,БРАТ, СВАТ и так далее) я думаю наказание в виде и 10 лет лишения свободы, браконьеру хватило бы, для того что бы хорошенько подумать перед тем как нажать на спусковой крючок. Но, 10 лет реальных.
Но эти (кум, брат,сват) не заинтересованы в этом, так как сами полюбляют лосятинкку.
А такого "гаранта" как Белорусии у нас нет.
За то пересечного жителя Украины они готовы "роздеть" до последней нитки. Я имею ввиду драконовские штрафы прописаные в ЗУ о Домашних животных. От 340 до 20 400 грн с конфискацией животного. За то что у бабушки во дворе кошка с котом погуляла.
 

серега иванович

Мисливець
С высшей мерой наказания ВЫ немножко погорячились. Проблема в первую очередь в нашей судебной системе (КУМ,БРАТ, СВАТ и так далее) я думаю наказание в виде и 10 лет лишения свободы, браконьеру хватило бы, для того что бы хорошенько подумать перед тем как нажать на спусковой крючок. Но, 10 лет реальных.
Но эти (кум, брат,сват) не заинтересованы в этом, так как сами полюбляют лосятинкку.
А такого "гаранта" как Белорусии у нас нет.
За то пересечного жителя Украины они готовы "роздеть" до последней нитки. Я имею ввиду драконовские штрафы прописаные в ЗУ о Домашних животных. От 340 до 20 400 грн с конфискацией животного. За то что у бабушки во дворе кошка с котом погуляла.
согласен на все 100%
 

crp

Мисливець
Вибачте мене, але в мене враження, що наша нація - хвора. Чому такого немає у фінів, німців,поляків, та в інших країнах.
Чому це відбувається у нас? Чому люди такі жорстокі? Коли ми станем - УКРАЇНЦЯМИ? За що нам така КАРА?
Що тут скажеш - "всьопрапала" :confused:
Ви всюди були все бачили???
Колись була програма як в США браків ловлять... Золоте прислів'я - добре там де нас нема. ;)
 

Mechanik

Снайпер
Що тут скажеш - "всьопрапала" :confused:
Ви всюди були все бачили???
Колись була програма як в США браків ловлять... Золоте прислів'я - добре там де нас нема. ;)
Пропало чи не пропало, це кожен бачить по - різному. Особисто для мене... ПРОПАЛО і телятко лосихи також пропаде.
І пропадуть лосі, всі до жодного, як пропали зубри які були занесені в Червону книгу. А за лосями підуть олені, і так далі...
Все піде під постріл, під м`ясорубку на фарш, і до останнього рога та копита. Все до цього йде.
Якщо не буде в країні невідворотності покарання за браконьєрство, то ми залишимось з воронами на угіддях.
Де я був і що я бачив?
На такі питання, я відповідь даю своїм двом онукам, де я був і що я бачив.
І я хочу щоб у нас було ВСЕ ДОБРЕ, а не десь там...де нас немає, а тут де ми живемо, на нашій рідній землі.
 

tyrist 1945

Тигр
Пропало чи не пропало, це кожен бачить по - різному. Особисто для мене... ПРОПАЛО і телятко лосихи також пропаде.
І пропадуть лосі, всі до жодного, як пропали зубри які були занесені в Червону книгу. А за лосями підуть олені, і так далі...
Все піде під постріл, під м`ясорубку на фарш, і до останнього рога та копита. Все до цього йде.
Якщо не буде в країні невідворотності покарання за браконьєрство, то ми залишимось з воронами на угіддях.
Де я був і що я бачив?
На такі питання, я відповідь даю своїм двом онукам, де я був і що я бачив.
І я хочу щоб у нас було ВСЕ ДОБРЕ, а не десь там...де нас немає, а тут де ми живемо, на нашій рідній землі.
Ну якось так..
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Пропало чи не пропало, це кожен бачить по - різному. Особисто для мене... ПРОПАЛО і телятко лосихи також пропаде.
І пропадуть лосі, всі до жодного, як пропали зубри які були занесені в Червону книгу. А за лосями підуть олені, і так далі...
Все піде під постріл, під м`ясорубку на фарш, і до останнього рога та копита. Все до цього йде.
Якщо не буде в країні невідворотності покарання за браконьєрство, то ми залишимось з воронами на угіддях.
Де я був і що я бачив?
На такі питання, я відповідь даю своїм двом онукам, де я був і що я бачив.
І я хочу щоб у нас було ВСЕ ДОБРЕ, а не десь там...де нас немає, а тут де ми живемо, на нашій рідній землі.
И касается все что происходит каждого из нас и делать мы должны все что можем для своей земли и не только что касаемо охоты.
 

Аким

Мисливець
видите ли... если общество больное, то нельзя вопить - когда ты выздровеешь))) пользы не будет.
либо кара, неотвратимая. Для ВСЕХ.
либо харэ верещать и лицемерить.
 
Зверху