Вопросы по холодному оружию .

Ohotnik47

Слідопит
Не приходилось ще стільки розбирати за раз ;)
Це зрозуміло, ми ж не на бійні.
Колись в юності робив ножі, а на піхвах такі кишеньки, під заточувальний камінець - приходилось час від часу поправляти ріж.кромку в процесі. І б'ючи по селу поросят-бичків також завжди брав з собою брусочок для правки, та ось уже буде як 20років, коли я перестав носити камінці - заточеного ножа в дома гарантовано вистачає на день роботи, буває, що в одного господаря ріжу відразу 2х бичків до 300кг, ніж справляється, сокиру не використовую принципово.Люди дивуються і прицмокують язиком, один господар попросив залишити ножа на добу, щоб обвалку зробити - через день приніс і порізав собі пальці, зробив для себе висновок, що люди гострими ножами не вміють користуватись.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Всім доброго дня. З наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим.
На закритті полювання по копит, стикнувся з проблемкою. Маю два ножі, один з Х12МФ, другий ШХ15. При розтушуванні кабанців, ножі підкачали, швидко посідали, хоча були нагостренні до бриття. Така ж біда була з всіма ножами які були в інших мисливців.
Задумався про придбання нового ножика. Потрібна порада, з якої сталі краще придбати, хочу що б міг ножем опрацювати двох кабасів без проблем. Дякую за відповідь.
Доброго дня!
Какой бюджет, в какое направление смотрите, фабрика или ножи ручной работы?
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

tapir

Слідопит
Всім доброго дня. З наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим.
На закритті полювання по копит, стикнувся з проблемкою. Маю два ножі, один з Х12МФ, другий ШХ15. При розтушуванні кабанців, ножі підкачали, швидко посідали, хоча були нагостренні до бриття. Така ж біда була з всіма ножами які були в інших мисливців.
Задумався про придбання нового ножика. Потрібна порада, з якої сталі краще придбати, хочу що б міг ножем опрацювати двох кабасів без проблем. Дякую за відповідь.
Все хорошее стоит хорошо. Топовые порошковые стали CPM S 110V end CPM S 125 V.Будет резать долго и успешно, никакие "г" естественно и рядом лучше не ложить, потенциал стали в хим составе и затем в термообработке но если в стали меньше 1% углерода то золотом ее и алхимик не сделает.
 

ATIS

Снайпер
Все хорошее стоит хорошо. Топовые порошковые стали CPM S 110V end CPM S 125 V.Будет резать долго и успешно, никакие "г" естественно и рядом лучше не ложить, потенциал стали в хим составе и затем в термообработке но если в стали меньше 1% углерода то золотом ее и алхимик не сделает.
Дякую за відповідь. Яка буде ціна ножа з такої сталі?
 

tapir

Слідопит
З порошками, поки що, не працюю, бо роблю ножі для достатньо жорсткої експлуатації, а дорогий ніж по собівартості - шкода жорстко експлуатувати, та й розводняків багато з порошками.
Можно конкретные примеры "Разводняков" с изделиями с порошковых сталей на примере конкретных ножей?
А так получается что кроме 65г в руках ничего не держали а топовых сталях все знаете..
 
Останнє редагування:

Ohotnik47

Слідопит
Можно конкретные примеры "Разводняков" с изделиями с порошковых сталей на примере конкретных ножей?
А так получается что кроме 65г в руках ничего не держали а а топовых сталях все знаете..
:) Та не знаю я нічого секретного про "топові" сталі, лише те, що є в загальному доступі.
Ну а приклади розводняків - є відгуки користувачів в неті, що ножі виготовлені з начебто порошку і заточку не тримають , і викришується РК, і навіть бачив фото зломаного клинка в місці з'єднання з руків'ям.
Проблема в тому, що пересічний користувач не відрізнить порошок і звичайну нержавійку.
З чого Ви взяли, що я крім ресори, нічого в руках не тримав?
Першого ножа я зробив 39 років тому, під керівництвом дядька, за цей період переробив з багатьох бюджетних сталей , ось вже 20 років роблю з 95Х18, бо для моїх потреб надаю перевагу корозійностійкій сталі - не завжди є час і можливість ніж після роботи гарно вимити і просушити, а через неділю щоденного використання ніж з тієї ж 65Г має не дуже привабливий вигляд.
Те, що я написав, що користуюсь на даний момент ножем з 65Г - мав на увазі, що навіть такий простий варіант при правильному виготовленні цілком задовольняє елементарні вимоги, а Х12МФ, про яку описав ТС, в рази краща - це вже не з нету, друзі користуюються, а я їх регулярно заточую.На даний час і собі роблю з такої сталі - для мене це не заробіток, роблю, бо подобається і під мої завдання ніж повинен відповідати ряду критеріїв.Просто більшість ножів потім дарую, або вимінюють на щось, на ті ж поковки;).
За мою практику були в користуванні ножі і інших виробників, якісь приживались, і слугували по пару - трійку років, поки не зточувались у зведення в 1.5мм., але з більшістю розлучався не шкодуючи.Так що порівнювати є з чим.
А по тестах - то готовий ніж тестую в роботі, для якої він виготовлений :).
З пов.
 
Останнє редагування:

Кузнец144

Мисливець
Основной критерий тестов был устойчивость на выкрашивание кромки.
дико извиняюсь но мои (малые) изделия все норовят протестировать на выкрашивание ---УДАРОМ О ЖЕЛЕЗНЫЙ СТОЛ. и некоторые "Г" выдерживают этот тест
а на видео какой то мега лайт тест
с уважением и без обид.
 

Ohotnik47

Слідопит
дико извиняюсь но мои (малые) изделия все норовят протестировать на выкрашивание ---УДАРОМ О ЖЕЛЕЗНЫЙ СТОЛ. и некоторые "Г" выдерживают этот тест
а на видео какой то мега лайт тест
с уважением и без обид.
:) Коли власником мого ножа стає хтось інший, попереджаю - жінкам і дурням в руки не давати.Перші собі пальці поріжуть, а другі будуть пробувати цвяхи рубати.
 

tapir

Слідопит
дико извиняюсь но мои (малые) изделия все норовят протестировать на выкрашивание ---УДАРОМ О ЖЕЛЕЗНЫЙ СТОЛ. и некоторые "Г" выдерживают этот тест
а на видео какой то мега лайт тест
с уважением и без обид.
на 125 видны овальные растянуты пятна, эту сталь попутать с чем то практически невозможно, карбидные дорожки не нарисовать до полного сходства:).Ошибки термички бывают у всех, меньше больше но бывают для этого и тесты на устойчивость кромки.
Клинок с обычной стали я делаю около часу с топовых порошков можно делать и день и два. Попробуйте разок , рессора раем покажется:)
 

Кузнец144

Мисливець
:) Коли власником мого ножа стає хтось інший, попереджаю - жінкам і дурням в руки не давати.Перші собі пальці поріжуть, а другі будуть пробувати цвяхи рубати.
при разделке вы кость катать под ножем будете или сострагивать???
 

Кузнец144

Мисливець
на 125 видны овальные растянуты пятна, эту сталь попутать с чем то практически невозможно, карбидные дорожки не нарисовать до полного сходства:).Ошибки термички бывают у всех, меньше больше но бывают для этого и тесты на устойчивость кромки.
Клинок с обычной стали я делаю около часу с топовых порошков можно делать и день и два. Попробуйте разок , рессора раем покажется:)
еще раз с уважением к вам и вашим работам.
те клинки что делал я в сравнении с вашей работой мусор. но тест очень лайтовый
 

Ohotnik47

Слідопит
при разделке вы кость катать под ножем будете или сострагивать???
Для чого?
Завдання стоїть розібрати максимально якісно ну і по можливості швидко.
Я добре знаю анатомію тварин - тому ножем розроблюю тушу повністю, по суставах і хрящах.Звичайно РК контактує з кісткою при відділенні частин туші, але кості я не рубаю ножем, взагалі сокирою не користуюсь - це вже потім господарі охолоджене м'ясо рубають на свій розсуд, буває просять зробити повну обвалку, але то вже інша справа.
 

tapir

Слідопит
Пов
Для чого?
Завдання стоїть розібрати максимально якісно ну і по можливості швидко.
Я добре знаю анатомію тварин - тому ножем розроблюю тушу повністю, по суставах і хрящах.Звичайно РК контактує з кісткою при відділенні частин туші, але кості я не рубаю ножем, взагалі сокирою не користуюсь - це вже потім господарі охолоджене м'ясо рубають на свій розсуд, буває просять зробити повну обвалку, але то вже інша справа.
Повторюсь, я делаю с разных сталей и буду делать, не чуть не уменьшая важность доступных ножей и очень уважаю работы других мастеров, но вопрос возник по порошковым сталям и им свойствам.



 

Кузнец144

Мисливець
Для чого?
Завдання стоїть розібрати максимально якісно ну і по можливості швидко.
Я добре знаю анатомію тварин - тому ножем розроблюю тушу повністю, по суставах і хрящах.Звичайно РК контактує з кісткою при відділенні частин туші, але кості я не рубаю ножем, взагалі сокирою не користуюсь - це вже потім господарі охолоджене м'ясо рубають на свій розсуд, буває просять зробити повну обвалку, але то вже інша справа.
тогда обычный канселярский нож со сменными лезвиями самое оно.
за вас же никто и не говорит, подавляющее большинство думают что если это ди 40, или еще какая то раскрученная маркетологами сталь, то действует как "молот Тора".
чтоб выбрать нож для разделывания нужно не много, зайти в любой супермаркет и посмотреть какими ножами пользуются мясники, а еще лучше спросить.
модных ножей у них нет они пользуются проверенными рабочими ножами.
вот модный брелок на ремень из волшебной стали другое дело.
никогда не наблюдал модного ножа в очень ущербном от работы виде, они все блестят, имеют рисунок, с навосщенной или пропитанной чем то дорогим рукояткой, и с новыми ножнами.
я не против хороших ножей, но купить нож и в момент когда нужен инструмент вытащить из рюкзака другой нож (который менее жальче) и начать выполнять задачу:confused:не могу понять ЗАЧЕМ??? покупать красивый дорогой нож чтоб ним резать сало и хлеб на привале.
 
Зверху