Вороги мисливської галузі

Статус
Закрита.

senya 2011

Мисливець
Виникла думка, наче щось підгальмовує "розвиток" мисливської галузі в Україні - вам так не здається? Слово розвиток в лапках бо його значення трішки завищенне, дійсним розвитком можуть похвалитись небагато господарств. Будемо відверті і в мирний час були проблеми та незрозумілі причини які заважали полювати, це і пожежна безпека і всілякі заборони по областях , десь можна десь ні. Приклад тому відсутні чіткі межі Нижньосульського національного парку, вони досі з часів заснування не можуть вирішити з УТМР "де чіє". Вже не говорю про відношення правоохоронних органів до мисливців та органів охорони природи, що ті інші не зовсім раді. Самі представники УТМР відверто чудять, коли у відстрілу лисиць у населеному пункті звертаються до голів сільських громад за допомогою (пролобіювати), натомість нехтують своїм правом та можливостями першочергового звернення. Надто пасивно, як для організації! Якось так, сумно та безперспективно виходить (
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
наче щось підгальмовує "розвиток" мисливської галузі в Україні - вам так не здається?
а нашо Порошенко доводив до банкрутства, викупляв і вирізав цукрові заводи? така сама херня - довести до дна деградації мисливську галузь, щоб була не взмозі утримувати та обслуговувати угіддя, щоб потім створити для привілейованих осіб умови панського полювання за великі гроші - чи то мисливські клуби, чи то господарства. і т.д. це тут не раз обговорювалось уже.
 

senya 2011

Мисливець
а нашо Порошенко доводив до банкрутства, викупляв і вирізав цукрові заводи? така сама херня - довести до дна деградації мисливську галузь, щоб була не взмозі утримувати та обслуговувати угіддя, щоб потім створити для привілейованих осіб умови панського полювання за великі гроші - чи то мисливські клуби, чи то господарства. і т.д. це тут не раз обговорювалось уже.
Багато чого вирізали з часів совка, дещо стало просто не рентабельним. Не про це мова. УТМР таким був здавна, його "в темну" використовували завжди, навіть з відкритими порушеннями але це лише одна з проблем.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Виникла думка, наче щось підгальмовує "розвиток" мисливської галузі в Україні - вам так не здається? Слово розвиток в лапках бо його значення трішки завищенне, дійсним розвитком можуть похвалитись небагато господарств. Будемо відверті і в мирний час були проблеми та незрозумілі причини які заважали полювати, це і пожежна безпека і всілякі заборони по областях , десь можна десь ні. Приклад тому відсутні чіткі межі Нижньосульського національного парку, вони досі з часів заснування не можуть вирішити з УТМР "де чіє". Вже не говорю про відношення правоохоронних органів до мисливців та органів охорони природи, що ті інші не зовсім раді. Самі представники УТМР відверто чудять, коли у відстрілу лисиць у населеному пункті звертаються до голів сільських громад за допомогою (пролобіювати), натомість нехтують своїм правом та можливостями першочергового звернення. Надто пасивно, як для організації! Якось так, сумно та безперспективно виходить (


В Україні взагалі відсутнє поняття "мисливська галузь", тому про розвиток не існуючого не може йти мова!
Ключовим і основним моментом - відсутність Державної політики!
P/S
Мені подобається політика та підхід Білорусі, що стосується мисливства.
 

old hunter

Снайпер
Виникла думка, наче щось підгальмовує "розвиток" мисливської галузі в Україні - вам так не здається?
Здаеться.
Богатьох галузей, і дуже сильно підгальмовуе.
Так підгальмовуе, що дим з колес валить.
 

LEART

Мисливець
а нашо Порошенко доводив до банкрутства, викупляв і вирізав цукрові заводи? така сама херня - довести до дна деградації мисливську галузь, щоб була не взмозі утримувати та обслуговувати угіддя, щоб потім створити для привілейованих осіб умови панського полювання за великі гроші - чи то мисливські клуби, чи то господарства. і т.д. це тут не раз обговорювалось уже.
Порошенко тут до чого ??!!!
Якщо УТМР сам себе "зжирає з хвоста".
Стою за містом на посту. Дивлюсь косуля галопом скаче. А за нею свора собак...
Подзвонив до нашого УТМРу. Спитав. Чи мають можливість вони їздити на відстріл бродячих...
Відповідь. Так. Але потрібно з військовими домовлятися і бути під їх контролем. А часу дають мало, і контроль...
І пиз...ь... Ніхто нікуди не їзде і нічого не робить...
А все навсього треба свою роботу зробити в обмежений час і під контролем.
 
Порошенко тут до чого ??!!!
Якщо УТМР сам себе "зжирає з хвоста".
Стою за містом на посту. Дивлюсь косуля галопом скаче. А за нею свора собак...
Подзвонив до нашого УТМРу. Спитав. Чи мають можливість вони їздити на відстріл бродячих...
Відповідь. Так. Але потрібно з військовими домовлятися і бути під їх контролем. А часу дають мало, і контроль...
І пиз...ь... Ніхто нікуди не їзде і нічого не робить...
А все навсього треба свою роботу зробити в обмежений час і під контролем.
догонять по мінах?
 

senya 2011

Мисливець
Порошенко тут до чого ??!!!
Якщо УТМР сам себе "зжирає з хвоста".
Стою за містом на посту. Дивлюсь косуля галопом скаче. А за нею свора собак...
Подзвонив до нашого УТМРу. Спитав. Чи мають можливість вони їздити на відстріл бродячих...
Відповідь. Так. Але потрібно з військовими домовлятися і бути під їх контролем. А часу дають мало, і контроль...
І пиз...ь... Ніхто нікуди не їзде і нічого не робить...
А все навсього треба свою роботу зробити в обмежений час і під контролем.
Вони самостійно питання організації вирішити неможуть, навіть самих елементарних. А коли до управління хтось з "головою" приходить то справи вирішуються в іншому напрямку. Доходить до того що мисливці не можуть полювати в своє територіальному УТМР а "інші $" полюють!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Порошенко тут до чого ??!!!
дивні ви люди, порошенко тут як приклад - у мене в районі викупив цукровий завод у 2000-х, з новими переобладнаними лініями, які видно були "застарілі та нерентабельні" залишив ціле селище без роботи і вирізав його вщент, щоб його заводи у вінницькій області не мали конкуренції.
таких "пАрашенків" в кожній галузі є, в тому числі і в мисливстві - головне розвалити, обанкрутити, щоб за безцінь заволодіти, а потім воно все стає рентабельним і технологічним
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А все навсього треба свою роботу зробити в обмежений час і під контролем.
і перший постріл буде по козі, а кілька наступних по псах. а далі начальство від тих та інших повечеряють. хоча це імхо, так параноїдальні припадки, бо з початком війни ніхто не краде та не браконить.
 

senya 2011

Мисливець
дивні ви люди, порошенко тут як приклад - у мене в районі викупив цукровий завод у 2000-х, з новими переобладнаними лініями, які видно були "застарілі та нерентабельні" залишив ціле селище без роботи і вирізав його вщент, щоб його заводи у вінницькій області не мали конкуренції.
таких "пАрашенків" в кожній галузі є, в тому числі і в мисливстві - головне розвалити, обанкрутити, щоб за безцінь заволодіти, а потім воно все стає рентабельним і технологічним
Тому УТМР в цьому році заявило відверто - "платіть " внески бо не буде УТМР. А як буде то полювати будете там не ви, бо ви цікаві для утримання організації а для інших потреб цікаві інші люди. Ну ...й з тими кабанами для мажиків, затопіть з допомогою каналів болота щоб постійно була вода і качка до зими, випустіть 10 свіжих зайчиків замість ручних корейських свиней які тільки портять поголів'я та родословну диким і все, і то буде якийсь рух з мертвої точки. Пошук компромісних рішень дає розвиток а тупцювання на місці з проханням "дайте не минайте" це ніпрошо!
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
дивні ви люди, порошенко тут як приклад - у мене в районі викупив цукровий завод у 2000-х, з новими переобладнаними лініями, які видно були "застарілі та нерентабельні" залишив ціле селище без роботи і вирізав його вщент, щоб його заводи у вінницькій області не мали конкуренції.
таких "пАрашенків" в кожній галузі є, в тому числі і в мисливстві - головне розвалити, обанкрутити, щоб за безцінь заволодіти, а потім воно все стає рентабельним і технологічним
Я згідний з цим. Я скажу більше, що спостерігаючи на процеси які проходять в нас в державі не важливо за якого президента і не залежно від галузі, в мене склалося враження. що нашій державі непотрібно нічого взагалі, вона все чомусь, хоче комусь відати, щоб здихатися лишнього менінгіту.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
затопіть з допомогою каналів болота щоб постійно була вода і качка до зими, випустіть 10 свіжих зайчиків замість ручних корейських свиней які тільки портять поголів'я та родословну диким і все, і то буде якийсь рух з мертвої точки.
Що, чи хто заважає Вам зробити, чи заставити це зробити Вашому місцевому товаристві?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
хоче комусь відати
поправлю: не комусь, а тим хто при владі, того й приходять до влади. або ставлять своїх, щоб щось відірвати задарма, або за півдарма, а далі вже цим всім крутити - от на місцях - вугільні склади очолюють місцеві панки, які якось дивно виграють усі тендери, і роблять відкати.
колись мені особисто була пропозиція стати головою адміністрації, за умови, що одну цікаву земельну ділянку я передам в оренду одній агрофірмі, бенефеціар якої особисто знайомий з пАрашенком, питання було у моїй згоді та 1 телефонного дзвінка.
того всі ті "хтось та комусь" відомі, і простих людей там немає.
 

senya 2011

Мисливець
Що, чи хто заважає Вам зробити, чи заставити це зробити Вашому місцевому товаристві?
Ми не можемо самостійно на прикормку кукурудзи з горохом висипати рахується за браконьєрство за більше і мови нема.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Ну ...й з тими кабанами для мажиків, затопіть з допомогою каналів болота щоб постійно була вода і качка до зими, випустіть 10 свіжих зайчиків замість ручних корейських свиней які тільки портять поголів'я та родословну диким і все, і то буде якийсь рух з мертвої точки. Пошук компромісних рішень дає розвиток а тупцювання на місці з проханням "дайте не минайте" це ніпрошо!
Так це і є основна причина! Більшість мисливців, такі друзі мисливській галузі, що і ворогів не треба! Всі знають, що робити і як, а до діла - тут моя хата з краю!
 
Статус
Закрита.
Зверху