Вплив вовка на переміщення тварин в угіддях

Статус
Закрита.

север

ветеран форуму
надійна команда
Можливо, зарано посипати голову попелом, тому, що ті ж технології можуть зіграти в іншу сторону. Уявляєте, якщо кожного єгера озброїти дроном і тепляком, наскільки збільшиться ефективність охорони угідь?
Хм...Ви багато бачили в реальних угіддях в нічний час сучасних єгерів, на позашляховиках, з тими ж тепловізорами, з якими полюють сучасні бракон"єри? Так і з дронами буде.
Чи багато тепловізійників-браків затримали і реально дали їм строк?!
Буду приємно здивований, побачивши в угіддях УТМР єгеря з антидроновою рушницею.
 

Igor_pol

Мисливець
Хм...Ви багато бачили в реальних угіддях в нічний час сучасних єгерів, на позашляховиках, з тими ж тепловізорами, з якими полюють сучасні бракон"єри? Так і з дронами буде.
Чи багато тепловізійників-браків затримали і реально дали їм строк?!
Буду приємно здивований, побачивши в угіддях УТМР єгеря з антидроновою рушницею.
--
То у вас механізатори мов Рембо озброєні так, що рушниці вже в тракторах та комбайнах возять.

То браки немов кіборги, усі з тепляків та нічників ...
Тепер антидронові рушниці.....
А навіщо? На якій підставі?
...
Є у єгерів нічники, якщо нема - це проблема власника охотугідь....
Треба - купляйте (а то будують будиночки, сауни, котеджики для відпочинку...)

--
А то читаю ваші пости і перед очима стоїть Верещагін - я мзду не беру, мне за державу обідно....
Якщо такий правильний, та так обідно - підіть покажіть що та як,
 

север

ветеран форуму
надійна команда
То у вас механізатори мов Рембо озброєні так, що рушниці вже в тракторах та комбайнах возять.
Возять (і агрономи-бригадири теж!)- 200% ( можливо, в режимі воєнного стану притихли).
То браки немов кіборги, усі з тепляків та нічників ...
Просунуті-так і вони найбільш небезпечні.
Є у єгерів нічники, якщо нема - це проблема власника охотугідь....
У одиниць. І то в ПМГах. А проблема дійсно існує, зокрема з охороною угідь УТМР, раз ми її обговорюємо на цьому сайті.
І щоб більше не повертатись до цієї теми, згадаєте мої слова після нашої Перемоги. Коли дронами буде переповнений ринок.
Вони вже і до повномасштабної війни інтенсивно застосовувались для розвідки угідь і виявлення об"єктів відстрілу ( бо полюванням це не можна називати) порушниками правил полювання. А в майбутньому, впевнений, будуть використовуватись не лише за цим призначенням...
Тому вже зараз необхідно вносити в мисливське законодавство зміни в частині заборони їх використання на полюванні, з максимальним покаранням. Допоки ще не пізно.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Покажу сьогодні їм хай від сміху животи понадрівають,думаю ви зробили їм сьогоднішні день)
Не кожен чоловік- мисливець, як і не кожен агроном-бракон"єр. Але вони є і серед них.
Постійне перебування в мисливських угіддях, обмін інформацією про переміщення звіра і т.д. спонукають навіть вегетаріанців задуматись над придбанням зброї для їх добування. Особливо, коли м"ясо- практично на халяву.
 

Охотник77

Снайпер
Постійне перебування в мисливських угіддях, обмін інформацією про переміщення звіра і т.д. спонукають навіть вегетаріанців задуматись над придбанням зброї для їх добування. Особливо, коли м"ясо- практично на халяву
Ви серйозно) здається у вас манія розвивається всіх підозрювати у всьому) а за вплив вовків за останні років 30 я б дещо міг розказати але автору це не треба) а ця тема більш схожа на чергову його публікацію для срачу)
 
Статус
Закрита.
Зверху