Все по 32калібру

Areess

Снайпер
Искал довольно долго. Пересмотрел не одно...В итоге купил в отличном состоянии иж 18 в 32 калибре. Охотился на голубя, перепела. Как по мне очень не удобно охотиться с ружьем без прицельной планки....Продал со всем гамузом (больше 100 латунных гильз, пыжи, прокладки, патронташ итд) за приличные деньги одному очень известному доктору в Киев. И не жалею....
В мене є арсенал, але хочеться щось для задоволення, це більше для душі
 
Так это так игрушка для взрослых дядек, и не как основное ружьё, есть и у меня в планах прикупить такое ружьё. У знакомого есть 32к, охотился на лысух в засаде когда они выходят из камыша, очень результативно, тихий выстрел а удовольствия море.
Как у взрослого дядьки есть беретта и лендровер)))...
 

VADAS67

Слідопит
У меня бельгийская 2ств. курковка, но с клеймами испытаний бездымным порохом. Я пожертвовал аутентичностью и развернул патронники под пластиковую гильзу. Правда заодно убрал незначительные раковины в патронниках)
Дробовой заряд: 18г дроби, 1г пороха "Сокол"
Пуля: "Спутник" (шар) и самоделная "вятка", хотя неплохо летят "маеры" и "люмены" (вес от 7.5г до 14г), порох для всех 1.1 "Сокол"
Картечь: просто на пробу делал заряд из 3х картечин (столбик обмотан плотной бумагой с пересыпкой крахмалом), пороха 1г.
Изготовил пыжерубки (хотя они наверное есть в продаже) ударную и под дрель. Дальше все как в 12 и др. калибрах. Гильза закручена (закатана). Закрутки под 32й есть в продаже, если поискать. В инете также попадаются пластиковые контейнеры под 32й, которые я в свое время и приобрел в достаточном количестве. Правда использую их только под дробовой.
А хіба діаметри різні у цих гільз? Який діаметр металевої гільзи?
 

Alexlviv

Новачок
Фроловка 32к, латунні гільзи. Куля БРЕНЕКЕоїд з прикрученим обтюратором (по іншому не літає). Капсуль центробой. Порох А0 0,5гр. (більше - дує гільзу) без прокладок і пижів , куля в зборі прямо на порох. Швид. стабільна 340м/с. Кучність на 50м. , (фото) , в верхньому отворі 3 кулі. Стрільба лежачи з відкритих прицільних. Все на фото.
Вітаю !
Підкажіть будь-ласка , де брали кулі ?
В мене 32-гий під пластикову гільзу , який капсуль поставити до пороху АО замість центробоя
Маю NS686 або чедіт CX 1000 ?
І чи не має сенсу більше розігнати кулю?
По стволах проблем бути на повинно?
Дякую
 

Areess

Снайпер
Вітаю !
Підкажіть будь-ласка , де брали кулі ?
В мене 32-гий під пластикову гільзу , який капсуль поставити до пороху АО замість центробоя
Маю NS686 або чедіт CX 1000 ?
І чи не має сенсу більше розігнати кулю?
По стволах проблем бути на повинно?
Дякую
32й і так надто різкий бій має. Тому сенсу не бачу для ще більшого прискорення кулі.
Написав в приват.
З повагою
 

sepi

Новачок
Кулі ллю сам, 0,7 А0 швидкість більша (вже не пам'ятаю зараз яка докладно), але дує гільзу, для фроловки це клопіт з екстракцією гільзи. Якщо у Вас пластикова гільза, то думаю,
9165932.png
що це переломка, можна есперементувати... Пластик не має залишкової деформації на відміну від лататуні.
 
Останнє редагування:

Yuber

Мисливець
меня бельгийская 2ств. курковка... Я пожертвовал аутентичностью и развернул патронники под пластиковую гильзу.
Дробовой заряд: 18г дроби, 1г пороха "Сокол"
Пуля: "Спутник" (шар) и самодельная "вятка"..
Изготовил пыжерубки...
Приветствую! Извините, не совсем понятно, с какой именно целью Вьі разворачивали патронник. Обьічно єто делают для возможности использования покупньіх импортньіх патронов с пластиковой гильзой, с целью ухода от релоада. Вьі же, как я понял, готовьіе патроньі не покупаете, продолжаете релоадить.
Но, в таком случае, можно бьіло просто єто делать в латунньіе гильзьі, не разворачивая патронник! Или советские латунки в бельгийский карамульк не подходят? С ув.
 
Останнє редагування:

Yuber

Мисливець
Вітаю симпатиків 32 калібру!
Чи має хтось досвід спорядження дробових та кульових набоїв з використанням пороху Нобель Спорт А1?
Мені дуже він подобається в 12-му калібрі, проте знайти інформації стосовно 32кал не можу.

Щодо спорядження 32 кал порохами A0, Аs, C7, D20, 206v, 206sv, така інформація є у виробника, а от щодо А1 - зась.

Я був започаткував тут нещодавно тему А1 у 32калібрі, та комусь вона не сподобалась, знесли її. Тому. Продублюю це питання сюди.

Заздалегідь вдячний всім, кому є що порадити! Передбачаючи можливі поради людей, які не в темі, прошу не відправляти мене до теми Порох NobelSPORT. Я уважно з нею ознайомився. Рекомендацій щодо спорядження набоїв 32кал порохом А1 в ній немає!
З повагою до всіх.
 

Yuber

Мисливець
Так это так игрушка для взрослых дядек...
По большому счету, все наши ружья - игрушки для взросльіх дядек, а не оружие вьіживания.
А вот, кстати, ежики в 28-32 калибрах бьіли оружием промьісловиков, по-сути, тем же оружием вьіживания.
 
Останнє редагування:

иж 18

Слідопит
По большому счету, все наши ружья - игрушки для взросльіх дядек, а не оружие вьіживания.
А вот, кстати, ежики в 28-32 калибрах бьіли оружием промьісловиков, по-сути, тем же оружием вьіживания.
У охотников промысловиков все оружия выживания, как не добыть что-то на пропитание так защититься от медведя например.
 
Зверху