Выбор п/а между 20 и 12 кал., или помпа в 12 кал.

Что выбрать:

  • П/А в 20 калибре

    Голосів: 19 25,3%
  • П/А в 12 калибре

    Голосів: 45 60,0%
  • Помпа в 12 калибре

    Голосів: 11 14,7%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    75

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
В общем муки выбора, уже около полтора месяца. Думаю, что себе взять п/а в 20 калибре, п/а в 12 калибре, или же все таки помпу в 12 калибре. На данный момент в арсенале есть 16-й калибр. Прошу сильно не разводить писанину. Плюсы и минусы всех калибров, можно сказать знаю (по своему))). Всем спасибо. С УВ.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Я взяв би П /А . (Були і зараз є ) І захист і полювання , помпа не мисливська зброя , ІМХО
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Дешевий Н/А не раджу , з бюджетників , або дорога Турція або дешева Італія
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
В общем муки выбора, уже около полтора месяца. Думаю, что себе взять п/а в 20 калибре, п/а в 12 калибре, или же все таки помпу в 12 калибре. На данный момент в арсенале есть 16-й калибр. Прошу сильно не разводить писанину. Плюсы и минусы всех калибров, можно сказать знаю (по своему))). Всем спасибо. С УВ.
Маю дві одиниці в 16 і дві в 12 калібрах , більше користую 12 , комлектухи більше , 16 беру виключно на пух
 

Алтагир

Мисливець
Возьми полуавтомат ata neo в 20 калибре или франки афинити в 20 калибре. Тебе же понты не надо колотить с беретой или беней?
 

vadukmuk

Мисливець
З захистом із нашим законом важко,хіба якщо непроти сісти на пару років.
Як каже мій колега мисливець з 20 кал.на полюванні треба вміти стріляти. Яби брав п/а 12 кал., Так як маю горизонталку 16
 

huntumy

Зброяр
Довелось недавно пострелять с помпы. Не понравилось! Мне бы охотится с ним было очень тяжело и не привычно
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Тут да, без привычки и настрела будет немного не комфортно, а так - все тоже самое
Комусь подобаються дівчата в тілі , але більшинсь чоловіків любить фігурних , думаю ви мене зрозуміли :)
 
Зверху