Выбор станка

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Мек любой имхо
 

миклован

Снайпер
Mec 600 однозначно нет?
Нет ,у мека много недостатков ,короткий колпачок на финишной операции ,периодически зажовывает гильзу ,я свой дорабатывал ,и универсальная мерка ,даёт большую погрешность . Вареник делает патроны как игрушка ,скиньте мне личку Вайбер свой , я вам кину свое видео ,как на вареники собираю патроны .
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Нет ,у мека много недостатков ,короткий колпачок на финишной операции ,периодически зажовывает гильзу ,я свой дорабатывал ,и универсальная мерка ,даёт большую погрешность . Вареник делает патроны как игрушка ,скиньте мне личку Вайбер свой , я вам кину свое видео ,как на вареники собираю патроны .
так выложете сюда, все посмотрим
 

миклован

Снайпер
Пробовал ,форум не может обработать большой объем и большой формат ,видео и снимков. И мек я уже давно продал . Вместе с дорабонным колпачком и выточил такие насадки ещё многим форумчанам. Можно найти тему мека и посмотреть ,давно это было .
 

миклован

Снайпер
Автору темы я скинул видео вареника ,если он сможет уменьшить формат видео ,пусть разместит на форуме ,я не возражаю. Я много всяких приблуд изобрел и на вареник.
 

Каменяр

Слідопит
Якщо бюджет дозволяє то краще взяти ПВ 375. Хватить Вам і онукам. І не бійтесь тієї кількості набоїв, не обов’язково сидіти сутками за станком. Дві години і на 2-3 полювання маєте набої. І часу на інші справи буде більше. А з УПС не встиг з полювання прийти вже набої споряджай)))
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Видео, нужно загрузить на ютьюб и сюда ссылку
 

Dr. Silver

Новачок
Доброго дня!
Хочу спросить у владельцев MEC 600 Jr, действительно ли обжимное кольцо стягивает метал на край донца гильзы?
Пользуюсь станком Lee. На нём одну и туже гильзу снаряжал до 5 раз и такого не наблюдалось.
Сейчас стою перед выбором, Mec 600 Jr или поднакопить и взять Mec Sizemaster!?
Кольцо или цанга, вот в чём вопрос?
 

huntumy

Зброяр
Доброго дня!
Хочу спросить у владельцев MEC 600 Jr, действительно ли обжимное кольцо стягивает метал на край донца гильзы?
Пользуюсь станком Lee. На нём одну и туже гильзу снаряжал до 5 раз и такого не наблюдалось.
Сейчас стою перед выбором, Mec 600 Jr или поднакопить и взять Mec Sizemaster!?
Кольцо или цанга, вот в чём вопрос?
Ничего там не стагивается. Цанга конечно лучше.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда

MORGAN1

Мисливець
Доброго дня!
Хочу спросить у владельцев MEC 600 Jr, действительно ли обжимное кольцо стягивает метал на край донца гильзы?
Пользуюсь станком Lee. На нём одну и туже гильзу снаряжал до 5 раз и такого не наблюдалось.
Сейчас стою перед выбором, Mec 600 Jr или поднакопить и взять Mec Sizemaster!?
Кольцо или цанга, вот в чём вопрос?
Бывает, что заварачивает донце гильзы и при прогоне гильзы через прогонное кольцо станок принимает колоссальную нагрузку. На Sizemaster все проще.
 

MORGAN1

Мисливець

Каменяр

Слідопит
PW обжимає все ( правда з різним навантаженням). Краще до т3 юбки, і все буде добре.
Мав я 650 мек. До нього в поміч брав суперсайзер. Так по металу мек «курить в сторонці». 650 продав, купив 375 пв. Суперсайзер лишив ( прийдеться продати продам, а поки ні). Пв і без нього працює як часи, а з ним взагалі навантажень нуль.
 

Arsenfresh

Мисливець
Маю для себе МЕК 77 сайзмастер з універсальною міркою, для колективу МЕК грабер, зірку доробляю на окремому станочку типу Гаеп, матрицею Гаеп БН2, МЕК 77 маю з 2012р. з 2012-2020р. з нього вийшло не менше 15000 патронів, це полювання, тести, друзям накрутити і т.д. з капіталовкладень в 2020р. купив нову цангу це 50 у.о ну і смазка оригінальна + 200грн. якою я давно цангу змазую, це при тому що купляв я його не новим а б/в. Грабер новий з 2015р. по 2020р з нього в рік від 3000 до 5000 патронів сходило, капіталовкладень поки немає, це перший рік коли він тупо стоїть. Мені 77-го МЕК з головою хватає, і п/а маю, і полюю активно, і тестую активно різні види споряджень і це все в рік виходить мені 500-700 патронів, рахую по капсулях, купляю 1000шт. і в кінці сезону рахую скільки залишилось. Без нього як без рук, калібровка, запресовка капсуля чи це кульовий чи картечний чи дробовий патрон, всюди він приймає активну участь. Якось так.
 
Зверху