Відгук про Armsan Phenoma

Кадет

Новачок
Хочу купити armsan phenoma, якщо в когось була дана рушниця підскажіть ваш відгук, та як з доступністю запчастин ?
 

Вкладення

Fonex

Снайпер
Про Армсаны много сказано и написано, на данном форуме тоже, почитайте. По сути, Фенома и А612 - идентичны, внутрянка одинакова, стволы взаемозаменяемы, разница, что в Феноме сменные сужения другие(сверловка на 0,1 отличается, если память не изменяет), появился поршень для тяжелых навесок, ну и дизайн.
Хорошие газоотводные ружья, которых охотнику хватит очень на долго...
 

Kapitan

Снайпер
Беріть і не шукайте другого, надійний і міцний апарат.
Паша мене цей надійний і міцний апарат уже два раза підвів. В мороз навіть не великий до -10, затвор не досилав патрона. Причина в загустінні змазки що знаходилась на пазах ствольної коробки по якій рухається затвор. Тепер навіть в слабенький мороз стараюсь протерти та змастити ствольну коробку безпосередньо перед полюванням.
 

Swartalv

Новачок
Паша мене цей надійний і міцний апарат уже два раза підвів. В мороз навіть не великий до -10, затвор не досилав патрона. Причина в загустінні змазки що знаходилась на пазах ствольної коробки по якій рухається затвор. Тепер навіть в слабенький мороз стараюсь протерти та змастити ствольну коробку безпосередньо перед полюванням.
Така ж проблема була, і не тільки з феномою, силіконове мастило допомогло. Вже дев'ятий сезон з феномою - без проблем!, ну софт-тач почав облазити десь на третій рік, то я його зняв повністю.
 

Kapitan

Снайпер
Така ж проблема була, і не тільки з феномою, силіконове мастило допомогло. Вже дев'ятий сезон з феномою - без проблем!, ну софт-тач почав облазити десь на третій рік, то я його зняв повністю.
Яке саме селіконове?
 

web2r

Мисливець
Така ж проблема була, і не тільки з феномою, силіконове мастило допомогло. Вже дев'ятий сезон з феномою - без проблем!, ну софт-тач почав облазити десь на третій рік, то я його зняв повністю.
А яким чином зняли софт-тач?
 

Andrey791

Новачок
Маю даний девайс в камуфляжі,полюю два сезони,задоволений на 200 відсотків.Після тоз-34,кулемет.З того часу як придбав з тозом більше не полюю.Зовсім інший рівень.
 

Strelok mp

Мисливець
Доброго вечора . Маю феному з 71 стволом . Полюю з нею 3роки . За час експлуатації проблем не було , надійний апарат . З того часу як придбав вже й забув що в сейфі є ще Иж 27.
 

Саша Волинь

Новачок
Я теж зрозумів по вігуках що найкраще з турків це армсан шукаю парагон з 71 стволом, але в стволі нема
 

БМ-16

Мисливець
Паша мене цей надійний і міцний апарат уже два раза підвів. В мороз навіть не великий до -10, затвор не досилав патрона. Причина в загустінні змазки
Привіт Ігор!:), зміни змазку, причина тільки в неї. Спробуй на зиму тіфлонову суху, або звичайне сіліконове, як вище написали хлопці. Легенько взбризни і буде все гуд;)
 

БМ-16

Мисливець
Я теж зрозумів по вігуках що найкраще з турків це армсан шукаю парагон з 71 стволом, але в стволі нема
Залишіть надії на пошук з 71 стволом. Я пів року шукав і даремно змарнував час. Вони є, але всі постачаються на рашку. На кацапському ринку їх повно а до нас постачають тільки з 76 стволом. Чого так? ХЗ. Можливо зробити спецзаказ, але ціна буде більша і передоплату хтят 100%. Я відказався від таких умов. Але коли я в магазині приклав парагон з 76 стволом до стойжера 300 з 76 стволом, то парагон меньше по довжині. Справа в тому що у парагона ствол посаджено глибше в ствольну скриню ніж у других турків з 76 стволом. Виходить що у парагона загальна довжина меньша. Тобто не як з 71, але і не як з 76. Я з тим змирився і з моїм ростом 185см комфортно себе з ним почуваю.
 

Oleg2709

Новачок
Не знаю чи актуально ще...в мене фенома з 15року...не одного затику,жере все...чистити не має біди....мр27 чекає в сейфі підростаючого покоління...взяв би ще раз?так тільки з двома стволами(коротким під кулю)...
 
Зверху