Відео з охоти

Печенег

Мисливець
А ще вчили і казали, що що не вистачає третього пострілу, а тут від всіх п’ять не проти.
Простите, не помню, что б Вас учил или кого-то другого.
По птице использую 3 патрона, на пух заряжал 4.
В целом не жаден, но считаю, что лучше добрать зверька, чем отпускать подранком. Исключительно потому добавляюлишний патрон в магазин.
 

Печенег

Мисливець
Це підхід до закону чисто по українськи, кожен хоче закон під себе і для себе.
Нет, просто я считаю наше законодательство далеко не идеальным и полным ошибок.
Да, получается нарушаю.
Но я готов Вам с 100% уверенностью заявить, что Вы тоже допускаете грешки на охоте.
Не потому что, Вы плохой или хороший, просто таково законодательство.
 

Степанович 2

Снайпер
Не досконалостей в законодавстві у нас вистачає тут не посперечаєшся.
Але з другого боку, немає напевно в світі такого закону, який би всіх задовільнив, завжди знайдуться не вдоволені в тій чи іншій мірі.
Вихід з цього є один, бо другого не придумали - дотримуватись букви закону інакше повна анархія. Це все звичайно в теорії, бо на практиці багато чого виглядає не так і хто працює, творить щось нове, просто живе завжди має за собою грішки.
Просто бачу в даній ситуації те, що про подібне не потрібно афішувати, хоча б, задля того, щоб не бути агітатором і прикладом беззаконня.
Удачі.
 

Печенег

Мисливець
Не досконалостей в законодавстві у нас вистачає тут не посперечаєшся.
Але з другого боку, немає напевно в світі такого закону, який би всіх задовільнив, завжди знайдуться не вдоволені в тій чи іншій мірі.
Вихід з цього є один, бо другого не придумали - дотримуватись букви закону інакше повна анархія. Це все звичайно в теорії, бо на практиці багато чого виглядає не так і хто працює, творить щось нове, просто живе завжди має за собою грішки.
Просто бачу в даній ситуації те, що про подібне не потрібно афішувати, хоча б, задля того, щоб не бути агітатором і прикладом беззаконня.
Удачі.
Знаете, я когда-то проходил тесты и не прошел...
Провалил тест на вопросе - Всегда ли Вы переходите дорогу по пешеходному переходу? - я ответил, да, всегда.
В общем с тех пор я практически всегда по переходу не хожу... Тоже анархия и пример беззакония...
Да, я страшный беззаконник. :-(
Уверяю Вас, что при охоте по перу использовал в ружье три патрона, а вот по пушнине заряжал 4.
Не жду оправдания в Ваших глазах, но и неправду говорить не буду (хотя при монтаже мог убрать).
 
Останнє редагування:
Зверху