Відкриття полювання на пернату

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Відкрились і ми.Що можна сказати... Води мало,до води 30м камишу і багна. Старались стріляти так шоб падала на воду,так як при падінні в камиш шансів знайти найже немає(((( Хоча сам бачив як гатили,качка падала в кимиш і її навіть не збирались діставати.
До дому приїхали пусті,але шашлик і юшка були суперові.Всіх зі святом!!!!

 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Хоча сам бачив як гатили,качка падала в кимиш і її навіть не збирались діставати.
оце наш менталітет, спочатку зіб"є а потім на питання, чому не лізеш відповідь одна "та ну її на х...", то навіщо було стріляти? якщо заради стрельнути - во тир, во тарілочки і пали поки на ців"ї лак не олізе! у мене зразу відчуття дискомфорту та осад залишається після перебування в такій компанії, потім намагаюсь з ними не ходити.
другу підбив пролетіла м 30 впала незнайшов
а треба було шукати а не стріляти третю, качка вважається недібраною якщо тільки пірнула, бо має здатність зачепитись дзьобом за водорості, часто так і гине. я не осуджую чи не наставляю - просто Ви починаєте мисливський шлях, тому переймате все найкраще, погане прийде саме. а за тим, з Полем.
 

Artem Dzoma

Новачок
оце наш менталітет, спочатку зіб"є а потім на питання, чому не лізеш відповідь одна "та ну її на х...", то навіщо було стріляти? якщо заради стрельнути - во тир, во тарілочки і пали поки на ців"ї лак не олізе! у мене зразу відчуття дискомфорту та осад залишається після перебування в такій компанії, потім намагаюсь з ними не ходити.

а треба було шукати а не стріляти третю, качка вважається недібраною якщо тільки пірнула, бо має здатність зачепитись дзьобом за водорості, часто так і гине. я не осуджую чи не наставляю - просто Ви починаєте мисливський шлях, тому переймате все найкраще, погане прийде саме. а за тим, з Полем.
та шукав лазив в тих будюках майже годину хотів знайти більш за всіх то мабуть тільки трішки зацепив і вона десь собі побігла самому шкода якщо ось так пропаде
 

север

ветеран форуму
надійна команда
та шукав лазив в тих будюках майже годину хотів знайти більш за всіх то мабуть тільки трішки зацепив і вона десь собі побігла самому шкода якщо ось так пропаде
Собачку себе заведите-и время терять не будете, и бегать не придется и удовольствие от охоты получите больше - в разы!
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Собачку себе заведите-и время терять не будете, и бегать не придется
Так кто ж против? Только вот ей (собачке) и вольер нужен и питание (ничуть не хуже а иногда и лучше хозяйского) да и щеночка по деньгам сейчас многие просто не потянут((((((
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
та шукав лазив в тих будюках майже годину
На майбутнє: ставши на "номер" визначте сектор обстрілу і намагайтесь не стріляти над місцями, де не зможете знайти, результат один і той же - не знайдете.
побігла самому шкода якщо ось так пропаде
лис доїсть.
лазив в тих будюках
це Вам наука на майбутнє - драт чи курц у 1000 разів скоріше і з більшим задоволенням зробив би це за Вас, і 90% що підранка дібрав.;)
 

Taras-toz34

Мисливець
Підтвердження про необхідність собак на полювання. Фото з відкриття. Майже всіх крижнів знайшла собака і нам не прийшлось витрачати час на пошуки, а могли стріляти. Просто запам'ятовували місця, куди впала качка і після подачі однієї посилали в пошук за іншою.
Мисливців було троє + собакен.
IMG_4604.JPG
IMG_4607.JPG
 

nevmer иж-12

Новачок
вийшло розпорядження голови Житомирської ОДА про призупинення полювання на пернату дичину до 31 серпня в звязку з пожарним періодом.Хто що чув?
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Це ще не заборонено! До речі,сьогодні їхали з полювання через с.Швайківка,так там палало так, шо зариво було видно з далеку. І от що помітив,горить через рівномірні проміжки,тобто приблизно через кожні 10-15м. Що саме воно так загорілось? Ці пі****си-фермери підпалюють соломи і траву,а винуваті мисливці,котрі полюють на воді? Де ж правда?
 

bamberas

Мисливець
Доброго вечора шановні колеги сьогодні розмовляв з Головою Рибаком В. А. та головним мисливцезнавцем Тарахтелюком М. К. як мені повідомили в нас ніякої заборони полювання не було і не буде, а те що є розпорядження губернатора то це не нааз а тільки рекомендації.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Тільки приїхав з полювання. Сьогодні взяв по нормі

Льот був дуже слабенький,на самому початку піднялася зграя,мабудь до пятидесяти качок,і затихло.
Качка вже конкретно в пуху!
 

Artem Dzoma

Новачок
Тільки приїхав з полювання. Сьогодні взяв по нормі

Льот був дуже слабенький,на самому початку піднялася зграя,мабудь до пятидесяти качок,і затихло.
Качка вже конкретно в пуху!
вітаю а я ніяк попасти неможу
 
Зверху