Від чого екстрактор ?

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Может и от КН. :)
То для примера, штуцера не нашел, но принцип тот же.
ні там такий як в звичайного 43, а у ТС напів круглий. може його від щось підганяли і воно вийшло ні туди ні сюди
 

север

ветеран форуму
надійна команда
ні там такий як в звичайного 43, а у ТС напів круглий. може його від щось підганяли і воно вийшло ні туди ні сюди
Все же, ИМХО, у 43 он покрупнее будет. Да и характерной выемки на выталкивателе у ТС я не вижу-сточили?
43.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
ТС! Приложите гильзу 12 калибра к экстрактору,, а то сложно судить о масштабе
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Все же думаю, что экстрактор от двойника, а советские инженеры просто его скопировали для ИЖ-43 КН.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Думаю, версия о ИЖ- 43 КН отпала?
К тому же видно, что экстрактор от старого оружия.
И, скорее всего, нарезного.
 

VS1975

Снайпер
Цей екстрактор я знайшов серед різного мисливського " мотлоху ", який мені презентував один товариш. Справа в тому, що він " зав'язав " з полюванням, а весь цей " скарб " віддав мені. І я згадую, як на початку нашої мисливської юності цей товариш полював з чудернацькою рушницею, яка дісталася йому від покійного діда. Дід привіз свого часу рушницю з переможеної Німеччини. Це була куркова горизонталка. Система запирання була Лефоше, лівий ствол був 16 калібру, а правий - 20 - го. Ми тоді не розуміли, що це був розточений нарізний ствол. Комбінована рушниця, яку зуродувала тодішня система. То може це від неї екстрактор ? Мабуть що так.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Нє-а!В цьому низ рівний,а в топіка півкруглий і "губи"коротші!!Але вже тепліше!"Губи" коротші,бо калібр малий!!Все-така Вадім правильно натякнув на гладкий штуцер!!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ну.батєнька,якби не ви,то....!!
 
Останнє редагування:
Зверху