Вінницька Міськ -районна організація УТМР

РЕКС

Мисливець
Хто знає ціни на відстрільні картки по Вінницькій області?
 

mulyavchik

Снайпер
Друзі, наскільки я зрозумів районна коштуватиме 600грн?А що таке внески першого етапу 500грн? Я заплатив з початку року 450. Як бути далі?
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Друзі, наскільки я зрозумів районна коштуватиме 600грн?А що таке внески першого етапу 500грн? Я заплатив з початку року 450. Як бути далі?
450 то до 15 липня були. 15 липня прийняли, що 1-й етап тепер 500 грн. Тобто всі, хто не пролатив до 15 липня, перший етап плотять вже 500 грн. Вам тепер потрібно визначитись, яку відстрілку брати на перо
 

mulyavchik

Снайпер
450 то до 15 липня були. 15 липня прийняли, що 1-й етап тепер 500 грн. Тобто всі, хто не пролатив до 15 липня, перший етап плотять вже 500 грн. Вам тепер потрібно визначитись, яку відстрілку брати на перо
Районну звичайно.
 

РЕКС

Мисливець
Доброго дня. Часом ніхто не знає яка ціна на районної відстрільної картки по Вінницькій області?
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
т мм.PNG
змінились банківські реквізити по оплаті за обмін контрольної картки та державного мита (для мисливцівВінницького адмін. району)
змінені банківські реквізити Вінницької Міськ-районної організації УТМР .будьте уважні при оплаті членських внесків та відстрільних карток
змінились всі реквізити районних організацій області!
Снимок.PNG
ми  си.PNG
 
Останнє редагування:

INTER

ветеран форуму
надійна команда
А вже є інформаця по вартості 3-го етапу внесків?
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
відстрільні карти на хутрового звіра будуть трьох видів;
сезонна на 3 райони на вибір(окрім районів що відмовились (список уточнюється)
сезонна 1 район
разова
вартість поки невідома
 

Genry

Снайпер
Прохання виправити район на ПогребИщенський, т.я. Погребище(((
 
Зверху