Вінницька Міськ -районна організація УТМР

Bonanza

Новачок
Добрый день . УТМР работает в штатном режиме? поменять карточку взносов можно в какие дни и время ?
 

HOWA

Слідопит
з 1 травня відкривається індивідуальне полювання на самця косулі.картки починали міняти як правило з 1 квітня.
Яке полювання на самця косулі... А що сказано в ст.. 39, 57, 59, 60 Закону України про "Тваринний світ" - про сезон тиші . Яка повинна бути з 1 квітня по 15 червня? В Вінницькій УТМР він не діє?
 
Останнє редагування:

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Яке полювання на самця косулі... А що сказано в ст.. 39, 57, 59, 60 Закону України про "Тваринний світ" - про сезон тиші . Яка повинна бути з 1 квітня по 15 червня? В Вінницькій УТМР він не діє?
перед тим як щось писати вивчаємо тему і
читаємо уважно https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1478-14#Text
1.Закон України про мисловське господарство- Стаття 19. Строки полювання........
Строки полювання (конкретна дата відкриття та закриття полювання на певний вид мисливських тварин, дні полювання протягом тижня) та порядок його здійснення, а також норма добування мисливських тварин визначаються користувачем мисливських угідь у межах строків, визначених цим Законом, за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства......,
2.Заміна контрольної картки ніяк не відноситься до місця полювання,а тільки до місця проживання мисливця
У Вінницькій МРО УТМР взагалі полювання на копитних не проводиться.але мисливець має змогу за бажанням полювати у іншого корустивача мисливських угідь де таке полювання згідно Закону України про мисловське господарство. проводиться
 
Останнє редагування:

HOWA

Слідопит
У Вінницькій МРО УТМР взагалі полювання на копитних не проводиться.
Ліміти використання (відстрілу відлову) диких парнокопитних та хутрових звірів у сезон полювання 2020-2021 років. Затверджено: Наказ Міністерства енергетики та захисту довкілля 25 травня 2020 року N 339 ... " Вінницька УТМР - козуля 46; кабан 12; " А це тоді що було? Правий був В.А. Я.....в, повідомлення 449 , про рівень знань в складанні документів , наказів та інш. вашої Вінницької організації УТМР . Закон добряче знаю, колись М.В. Шадура навчив. Але то було давно...P.S. ст. 24 Закону як у Вас працює?Кому і скільки?
 
Останнє редагування:

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Ліміти використання (відстрілу відлову) диких парнокопитних та хутрових звірів у сезон полювання 2020-2021 років. Затверджено: Наказ Міністерства енергетики та захисту довкілля 25 травня 2020 року N 339 ... " Вінницька УТМР - козуля 46; кабан 12; " А це тоді що було? Правий був В.А. Я.....в, повідомлення 449 , про рівень знань в складанні документів , наказів та інш. вашої Вінницької організації УТМР . Закон добряче знаю, колись М.В. Шадура навчив. Але то було давно...P.S. ст. 24 Закону як у Вас працює?Кому і скільки?
ще раз- перед тим як щось писати вивчаємо тему .прочитайте заголовок теми
не путайте обласну та районну організацію.
вивчіт структуру УТМР не будете писати дурниць
 
Останнє редагування:

HOWA

Слідопит
Зрозуміло. Прочитав заголовок.Ну і...
Вінницька Міськ -районна організація УТМР
Ви представник обласної чи міськ-районної організації УТМР? Ваша відповідь означає що міськ-районні організаціїї не мають ніякого відношення до полювання на копитних взагалі? Добре. Ваше повідомлення # 463, Постанова № 2 ..."розміри добровільних внесків для отримання ліцензій на кабана 5000 грн, на козулю 3000 грн"? Це в область потрібно сплачувати чи в район, чи голові первинної організації (клубу)? Ви вважаєте мої прості запитання дурницями? А ще чиї запитання будуть дурницями? То на запитання по ст.24 Б.З. про полювання можете дати відповідь чи ні?
 
Останнє редагування:

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
з Вінницької міськ-районної організації УТМР
якої ви області?
кожна районна організація УТМР являється користувачем мисливських угідь ,згідно таксації і лімітів ,там може бути полювання на копитних або ні. кошти сплачуються користувачу мисливських угідь у якого будете полювати.
запитання по ст.24- оплачуються згідно договорів.за детальною інф. звертайтесь до голови Вінницької МРО УТМР
 
Останнє редагування:

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Яке це має значення?
у вас немає імені ,інф.закрита .ви приховуєте звідки ви ,розмова з ні ким-в такому разі я можу на ваші питання в майбутньому відповісти так само
 
Останнє редагування:

HOWA

Слідопит
Ви спочатку не відповідали на мої прості запитання, а потім почали з'ясовувати хто я, де я. Потім редагували свою відповідь №489. Я цитував вас - №490. Так в багатьох профілях інфа тут на форумі закрита. Це є порушенням Правил? Дякую. Більше запитань до вас не буде.
 
Останнє редагування:

mulyavchik

Снайпер
Шан. земляки,вінничани,хто що чув про відкриття полювання по перу в цьому році?Є вже якась інформація?
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
В мисливських угіддях Вінницької міськ -районної організації УТМР силами егерського складу та рядових мисливців проходять заходи що до приведення до ладу,заміни ,відновлення взамін зруйнованих,постріляних вкрадених аншлагів відтворювальних ділянок та ділянок для натаски собак
IMG_20200208_095557.jpg
IMG_20200604_172359.jpg
IMG_20210930_115400.jpg
IMG_20210930_133240.jpg
IMG_20210930_145446.jpg
IMG_20210930_145456.jpg
изображение_viber_2021-10-01_10-26-43-890.jpg
изображение_viber_2021-10-01_10-26-52-903.jpg
изображение_viber_2021-10-01_10-26-54-042.jpg
изображение_viber_2021-10-01_10-26-56-174.jpg
изображение_viber_2021-10-01_10-26-56-354.jpg
изображение_viber_2021-10-01_10-26-58-562.jpg
 
Зверху