Вінницька Міськ -районна організація УТМР

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
2 березня в Вінницькому Обласному УТМР збиралась рада,Голови районів,був присутній Голова президії Всеукраїнської ради УТМР Шуляр Микола Степанович.
Голова обласної організації написав заяву на звільненя за станом здоров"я
Виконуючим обовязки голови Вінницького обласного УТМР по статуту до виборів 2017 році затвердили заступника -Карвацького Юрія Вікторовича
 

Майстренко

Новачок
Від тепер своя сторінка на
Шановний leo201029, вважаю правильним те, що Ви виклали цю інформацію на форумі. Особливо - таблицю з повним списком районних організацій УТМР, а також їхніми керівниками, адресами та контактними телефонами. І хоча форум не є офіційним форумом УТМР , думаю ця інформація не буде лишньою для мисливців. Було б добре якби така ж інформація була висвітлена і по інших обласних організаціях УТМР.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Дякую, Толя. З 201-го наказу зробив висновок: таки дику курочку (очеретянку) стріляти заборонено. Далі - фазан??? 3 півні. А в ліцензії по-моєму писали, що 1. Кількість здобутого збільшилась?
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда

Майстренко

Новачок
Будь ласка!Але це не наказ а Рекомендації!Хоча сприймають в основному як наказ,а тому так і буде!Норми відстрілу будемо знати коли буде наказ на 2016=2017 роки.
Цей лист і справді носить рекомендаційний характер. Звичайно дуже добре, що Ви його виклали на форумі для загального ознайомлення. З тексту цього листа для мене незрозумілим залишається одне - в які терміни рекомендує Вінницьке ОУЛМГ користувачам мисливських угідь області полювати на молодняк кабана - з 1 серпня по 31 січня (п. 2.2) чи з 1 вересня по 31 грудня (п.2.3). Якщо можна поясніть.
 

dogBosca

Мисливець
Вибачте, що втручаюся не в свою справу, але на скільки я зрозумів з цього листа, то напевно слід розуміти що з 1 серпня можна полювати лише на самців дорослих кабанів та самців молодняка здатного до самостійного існування. А вже з першого вересня можна вже й не лише на самців, а й на самок... ну і далі за текстом.
 

Майстренко

Новачок
Вибачте, що втручаюся не в свою справу, але на скільки я зрозумів з цього листа, то напевно слід розуміти що з 1 серпня можна полювати лише на самців дорослих кабанів та самців молодняка здатного до самостійного існування. А вже з першого вересня можна вже й не лише на самців, а й на самок... ну і далі за текстом.
Шановний, dogBosca. З точки зору тексту цього листа, Ви маєте рацію, але давайте подумаємо логічно - що таке молодняк кабана? У Законі України "Про мисливське господарство та полювання" визначення терміну "молодняк кабана" - нема. Особисто я завжди вважав, що молодняк кабана - це особини віком до 1 року. В нас їх називають поросята. То як можна візуально визначити чи дане порося самка чи кнурець? Вони ж в цьому віці всі однакові. А в тексті вказано - терміни полювання на молодняк самців - з 1 серпня по 31 січня , а на молодняк самок - з 1 вересня по 31 грудня. Якщо я в чомусь не правий - будь ласка висловіть свою точку зору.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Тільки вже у 2016 році. А вже замінюють "матроски" в УТМРі?
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
В Піщанці голова первинного об"явив, що можна міняти. Збирає 50-100 шт. і відвозить в обласний.
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:
Зверху