Вінницька Міськ -районна організація УТМР

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Субота -Літинський р.н. 5 підняли 3 добули.... Бригада ОО УТМР
неділя-підняли 25 добули 14 Вінницький - Липовецький р.н. Загалом 105 рудих.... в цьому сезоні

і це за весь сезон добули 2 зайця з комиша...... і 105 лисів

изображение_viber_2020-01-12_20-16-09.jpg
изображение_viber_2020-01-12_20-19-33.jpg
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Снимок.PNG
72033596_906159583103569_1692047094048620544_n.png
змінились банківські реквізити по оплаті за обмін контрольної картки та державного мита(для мисливцівВінницького адмін. району).
банківські реквізити Вінницької Міськ-районної організації УТМР .будьте уважні при оплаті членських внесків та відстрільних карток
 
Останнє редагування:

Kapitan

Снайпер
Доброго ранку! Пан Leo, Ви як представник утмр можете прояснити ситуацію слідуючого характеру.
Чи планує Вінницьке обласне керівництво утмр проведення яких небудь заходів щодо останніх подій в Україні з приводу полювання.
Може поясніть Ви пану Карвацькому що якщо заборонять полювання, то внески платити ні хто не буде. А тих коштів що залишились на рахунку на довго не хватить. З повагою.
 

Kapitan

Снайпер
Чи чути щось по наказу на 2020-2021 рік? Бачу другі області вже накази приймають.
 

mulyavchik

Снайпер
Земляки шо чути по області?Будем відкриватися чи ні?Є якісь накази?Чи наш обл УТМР нешевелиться?
 

РЕКС

Мисливець
Доброго дня! Теж цікавить ситуація по Вінницькій області стосовно відкриття полювання.
 

Kapitan

Снайпер
Все буде добре. Наказ у розробці на скільки мені відомо. Хороша новина для власників лягавих. Ще один день на полювання по перу четвер.
 

mulyavchik

Снайпер
Все буде добре. Наказ у розробці на скільки мені відомо. Хороша новина для власників лягавих. Ще один день на полювання по перу четвер.
А в мене, по неперевіреним даним є новина що відкриття буде в вересні.Мотивують це тим що в тому році багато було ще не на крилі,і можлива ситуація може бути і в цьому році.Вчора здав стару контрольну і проплатив за нову.Лишились ще взнос і пів справи майже готово.
 

Kapitan

Снайпер
А в мене, по неперевіреним даним є новина що відкриття буде в вересні.Мотивують це тим що в тому році багато було ще не на крилі,і можлива ситуація може бути і в цьому році.Вчора здав стару контрольну і проплатив за нову.Лишились ще взнос і пів справи майже готово.
За вересень може говорити людина далека до полювання. Полювання на перо включає не тільки водоплавну дичину. А у вересні по нашій області перепілка уже скотилась а дикий голуб уже на старті. Були роки коли в кінці вересня голуб уже відлітав. А перепел уходив ще на прикінці серпня. Тому думаю що відтермінування на вересень не має логіки.
 
Останнє редагування модератором:
Зверху