В Україні спростять процес обігу зброї

old hunter

Снайпер

kef

Зброяр
Якщо в цьому проекті закону не включено статті для додаткового наповнення бюджету то він так і вмре у тонах паперу у профільних комітетах.
 

Dedushka

Снайпер
Меняться должно уже по поводу разрешения на оружие. Только конечно если в лучшую сторону , но не наоборот. Разобраться, если есть разрешение на оружие,зачем бегать оформлять зеленку. Логика?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
До Мінюсту організацією УАВЗ 02.02.2022р. подана заява про скасування №622 ( https://uavz.org/uavz-vymagae-vid-minyustu-skasuvannya-derzhavnoi-reestracii-nakazu-mvs-№622/ )поживемо побачимо чим воно закінчиться.
Жопою.
Ще ні разу не пам'ятаю, щоб коли полізли в дозвільну (не важливо з чим, найчастіше з "пакращеннями") то це чимось гарним закінчувалось для власників.
Щонайменше від очікування зеленки від 2 тижнів до місяця ставало в три-чотири місяці або і півроку чи навіть більше..
Он один минулий рік чого був вартий. Поборолися з корупцією..
В мене один дозвіл до сих пір десь в себе знайти не можуть після їхніх реформацій.
І їздити тепер через все місто до чорта на кулички, а було поряд.

В найкращому випадку закінчиться нічим.
Відфутболять уазовців та й по всьому.
 

old hunter

Снайпер
Меняться должно уже по поводу разрешения на оружие. Только конечно если в лучшую сторону , но не наоборот. Разобраться, если есть разрешение на оружие,зачем бегать оформлять зеленку. Логика?
Да, нужно как у наших западных партнеров, пришел в магазин показал водительское и купил Мэркэля :)
 

Dusk Hunter

Мисливець
Ну якщо можна буде придбати в магазині по діючому дозволі, то це таки вже буде спрощення.
От зараз як воно виглядає.. Їдеш раз до дозвільників, береш квитанції, женеш тут же, платиш; повертаєшся назад, віддаєш; пишеш заяви, їдеш пити самогонку і чекати зеленку.
Їдеш другий раз, забираєш зеленку.
Їдеш третій раз, вже після покупки, віддаєш зеленку.
Їдеш четвертий раз, забираєш дозвіл.
Офігєть! Кататися неперекататися.
Любиш стріляти, люби і в дозвільну кататися.

Якщо це буде виглядати принаймні так - прийшов, діючий дозвіл пред'явив, виписали все що треба, ну і якщо вони самі відправлять все що треба в дозвільну, а мені залишиться лише один раз з'їздити забрати дозвіл-книжечку, то це буде шикарно!
Але навіть якщо і з магазину самому прийдеться відвезти в дозвільну щось по типу зеленку, а потім ще раз приїхати забрати дозвіл, то і це класно.
Все таки два рази проти чотирьох. Так ото воно класно кататися майже тиждень по півдня туди-сюди..
В нас ще треба два рази з'їздити в область до сервісного центру за довідкою про несудимість, раз замовити, а другий раз забрати!
 

иж 18

Слідопит
Ну якщо можна буде придбати в магазині по діючому дозволі, то це таки вже буде спрощення.
От зараз як воно виглядає.. Їдеш раз до дозвільників, береш квитанції, женеш тут же, платиш; повертаєшся назад, віддаєш; пишеш заяви, їдеш пити самогонку і чекати зеленку.
Їдеш другий раз, забираєш зеленку.
Їдеш третій раз, вже після покупки, віддаєш зеленку.
Їдеш четвертий раз, забираєш дозвіл.
Офігєть! Кататися неперекататися.
Любиш стріляти, люби і в дозвільну кататися.

Якщо це буде виглядати принаймні так - прийшов, діючий дозвіл пред'явив, виписали все що треба, ну і якщо вони самі відправлять все що треба в дозвільну, а мені залишиться лише один раз з'їздити забрати дозвіл-книжечку, то це буде шикарно!
Але навіть якщо і з магазину самому прийдеться відвезти в дозвільну щось по типу зеленку, а потім ще раз приїхати забрати дозвіл, то і це класно.
Все таки два рази проти чотирьох. Так ото воно класно кататися майже тиждень по півдня туди-сюди..
Когда покупал второе ружьё, пришёл с зелёнкой и ружьём, отдал зелёнку, проверили номера на зелёнки и ружье, записали в дозвил ещё одну еденицу и ушёл счастливый, четвёртый раз не ездил.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Когда покупал второе ружьё, пришёл с зелёнкой и ружьём, отдал зелёнку, проверили номера на зелёнки и ружье, записали в дозвил ещё одну еденицу и ушёл счастливый, четвёртый раз не ездил.
В мене були місця в декількох дозволах, але сюди я захотів окремий.
А номери ніколи не звіряли.
Колись давно на початку, так би мовити, взяв чергову одиницю і припер звірити номери.
Так на мене вилупили такі очі! Ще й така претензія прозвучала, мов нащо ти його сюди притяг! Так а номери ж, кажу.
На що отримав в принципі досить логічну відповідь - а що ти не перевірив, які номери тобі записали і дозволив вписати номер не співпадаючий з тим, що на зброї?
Я знизав плечима та й поїхав додому.
Більше не возив.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Їдеш раз до дозвільників, береш квитанції, женеш тут же, платиш; повертаєшся назад, віддаєш; пишеш заяви, їдеш пити самогонку і чекати зеленку.
Їдеш другий раз, забираєш зеленку.
Їдеш третій раз, вже після покупки, віддаєш зеленку.
Їдеш четвертий раз, забираєш дозвіл.
Офігєть! Кататися неперекататися.
Любиш стріляти, люби і в дозвільну кататися.
Я волком бы
выгрыз
бюрократизм.
К мандатам
почтения нету.

Вова Маяковський
 

VS1975

Снайпер
Когда покупал второе ружьё, пришёл с зелёнкой и ружьём, отдал зелёнку, проверили номера на зелёнки и ружье, записали в дозвил ещё одну еденицу и ушёл счастливый, четвёртый раз не ездил.
У 2015 році точно так і я оформляв 2 одиницю. Тільки рушницю не возив, саму " зеленку ".
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
У 2015 році точно так і я оформляв 2 одиницю. Тільки рушницю не возив, саму " зеленку ".
Це я ще сильно собі спрощую процес, бо за довідкою про несудимість не турбуюся.
То б ще дві поїздки домалювалося..
 
Зверху