В чем ошибка при снаряжении патрона 12 калибра?

Serg-Kyiv

Новачок
Мой Вам дружеский совет, "никогда никаких картонных либо других прокладок между порохом и обтюратором быть не должно!!!!!" засыпаете порох и непосредственно на него ставите п/к, или обтюратор! дальше по стандартной процедуре.
Соберете патрон, выставьте фото, здесь много людей которые знают толк в снаряжении патронов, подскажут как сделать лучше.
Та що там виставляти?

Стандартний 28 грамовиц пиж-контейнер без додаткових пробкових пижів стає глибоко в гільзу (гільза 70 мм), від краю гільзи до верху ПК 16 мм замість 11, оскільки порох дуже дрібний, а не пластинками, як нобель спорт, тому займає значно менше місця.
Ні зіркою закрити, ні закатати нормально.

Тому не зовсім пока бачу інші варіанти окрім схеми з обтюратором, декількома пижами і стаканчиком для кулі чи дробу.
Ну або зрізати бортик обтюратора і ставити пиж на порох, а потім ПК


Треба буде таки купити нобель спортиі на ньому зібрати для порівняння.
 

Serg-Kyiv

Новачок
І ще момент - рве гільзу трошки по лінії згину променів зірки. Завтра фото викладу.
Чи то гільза така (пластик правда твердуватий), чи щось таки пережав.

Хоча постріл нормальний, досить різкий, віддача комфортна


Так, це мої перші самокрути.
Тому треба ще набиратися досвіду
Але це далеко не перша справа, з якою розбирався з нуля, тому гадаю скоро буде все норм
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Переглянути вкладення 789707
Вот рецепт, не благодарите и не мучайтесь! Пробкой подберёте нужную высоту. Вместо пробки можно войлок, Диану и т. д.
Підтримую попереднього оратора...
Спробуйте ще ось такий рецепт, може зайде...;)
 

Вкладення

Serg-Kyiv

Новачок
Підтримую попереднього оратора...
Спробуйте ще ось такий рецепт, може зайде...;)
Дякую

Правда поки що розглядаю варіант виключно в контейнері чи пиж контейнері.

Бо настріляв трохи магазинних кульових патронів - є царапина по стволу
 

Serg-Kyiv

Новачок
Добрався трошки знов до пороху ))

Маємо гільзу Форт, довжина 69 мм
viber_image_2022-10-26_23-54-15-903.jpg

В зібраному стані 58 мм
viber_image_2022-10-26_23-54-15-790.jpg

Беру 1.6 г пороху СП-3-К
viber_image_2022-10-26_23-52-44-550.jpg

Кулю Лиман 28 грам підкаліберну в ПК 28 грам (ПК - 42 мм довжина)
viber_image_2022-10-26_23-52-44-502.jpg

вставляю кулю і... там капєц ще скільки місця
viber_image_2022-10-26_23-52-44-458.jpg

ось мітка ручкою, від торця 19 мм - це явно багато
viber_image_2022-10-26_23-52-44-400.jpg

Закрутив закруткою так, але чи нормально так?
шось забагато бортик виходить
viber_image_2022-10-26_23-51-09-395.jpg

Тому коли минулий раз споряджав патрони - то обрізав низ ПК (юбку, залишаючи тільки плоску площадку) і підкладав пиж пробковий 5-6 мм товщиною

Я правильно розумію, що така ситуація виключно через те, що порох дуже дрібний і займає мало місця?

Просто таких куль замовив 200 штук, тому поки буду споряджати так, але походу з цим порохом прийдеться переходити на схему з обтюратором, пижами і стаканчиком.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Добрався трошки знов до пороху ))

Маємо гільзу Форт, довжина 69 мм
Переглянути вкладення 790556

В зібраному стані 58 мм
Переглянути вкладення 790557

Беру 1.6 г пороху СП-3-К
Переглянути вкладення 790563

Кулю Лиман 28 грам підкаліберну в ПК 28 грам (ПК - 42 мм довжина)
Переглянути вкладення 790562

вставляю кулю і... там капєц ще скільки місця
Переглянути вкладення 790561

ось мітка ручкою, від торця 19 мм - це явно багато
Переглянути вкладення 790560

Закрутив закруткою так, але чи нормально так?
шось забагато бортик виходить
Переглянути вкладення 790558



Я правильно розумію, що така ситуація виключно через те, що порох дуже дрібний і займає мало місця?

Просто таких куль замовив 200 штук, тому поки буду споряджати так, але походу з цим порохом прийдеться переходити на схему з обтюратором, пижами і стаканчиком.
Все нормально із завальцовкою.
Абсолютно нічого поганого в тому що високий буртик немає!
Тут головне щоб сама куля не випала з патрона, (так як вона в контейнері і може бути не досить вдало піджата краєм гільзи) для даної кулі краще буде закриття набою "зіркою".

(Тому коли минулий раз споряджав патрони - то обрізав низ ПК (юбку, залишаючи тільки плоску площадку) і підкладав пиж пробковий 5-6 мм товщиною)
А оцей "бред" взагалі викиньте з голови! Бо це зовсім не нормально, це нісенітниця, ніколи більше так не робіть.
 
Останнє редагування:

Zabar Andrij

Мисливець
Добрався трошки знов до пороху ))

Маємо гільзу Форт, довжина 69 мм
Переглянути вкладення 790556

В зібраному стані 58 мм
Переглянути вкладення 790557

Беру 1.6 г пороху СП-3-К
Переглянути вкладення 790563

Кулю Лиман 28 грам підкаліберну в ПК 28 грам (ПК - 42 мм довжина)
Переглянути вкладення 790562

вставляю кулю і... там капєц ще скільки місця
Переглянути вкладення 790561

ось мітка ручкою, від торця 19 мм - це явно багато
Переглянути вкладення 790560

Закрутив закруткою так, але чи нормально так?
шось забагато бортик виходить
Переглянути вкладення 790558

Тому коли минулий раз споряджав патрони - то обрізав низ ПК (юбку, залишаючи тільки плоску площадку) і підкладав пиж пробковий 5-6 мм товщиною

Я правильно розумію, що така ситуація виключно через те, що порох дуже дрібний і займає мало місця?

Просто таких куль замовив 200 штук, тому поки буду споряджати так, але походу з цим порохом прийдеться переходити на схему з обтюратором, пижами і стаканчиком.
обріж гільзу до 64-65 мм.
і під кулю лайман або ковпачок в стакан краще покласти прокладку картонну 1.5-2 мм 20(16) калібру
 

Serg-Kyiv

Новачок
Все нормально із завальцовкою.
Абсолютно нічого поганого в тому що високий буртик немає!
Тут головне щоб сама куля не випала з патрона, (так як вона в контейнері і може бути не досить вдало піджата краєм гільзи) для даної кулі краще буде закриття набою "зіркою".

(Тому коли минулий раз споряджав патрони - то обрізав низ ПК (юбку, залишаючи тільки плоску площадку) і підкладав пиж пробковий 5-6 мм товщиною)
А оцей "бред" взагалі викиньте з голови! Бо це зовсім не нормально, це нісенітниця, ніколи більше так не робіть.
Перші закривав зіркою.
Але дуже жорсткий пластик, порвало трохи гільзу в місці завальцовки по лінії згину променя зірки.

Спробую іншу гільзу, може вона краще себе поведе
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...Спробую іншу гільзу...
Сергію, треба спробувати інший пиж контейнер, а не інші гільзи! Із гільзами у тебе все добре, а от контейнер в тебе не відповідає висоті! І якщо, ти хочеш меньшого буртику при завальцюванні, візьми нормальний пиж контейнер! Бо твій контейнер на фото, іде під наважку 32 грами! Я тобі червоним показав кількість отворів у амортизаторі, їх три!
пиж.PNG

На іншому фото, я червоним вказав також на твій пиж контейнер, поставивши його поряд зі своїми... От і порівнюй з моїми на 28 та 24 грами!!
Снимок..PNG

Ось приклад... Такі використовую я для спорядження кулі Лии та Лімана...
Фото-0004 (2).jpg
 
Останнє редагування:

Serg-Kyiv

Новачок
хм....
дякую за підказку
купував тут на форумі, куля підкаліберна 28 грам в ПК на 28 грам

значить пошукаю ПК на 24 чи 28 грам

але я дивився характеристики - у них у всіх висота від 41 до 43 мм, тобто різниця між ними - 2 мм
а мені не вистачає мінімум 6-7 мм
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...я дивився характеристики...
Сергію, на тину написано х...й, а там лежать дрова!
Моя порада тобі, не марнуй свого часу та не мороч ємурки(яйця):p собі, а придбай ті пиж контейнери, які я тобі показав! Якщо є сумніви, купи по 25 штук тих(24 гр.) і тих(28 гр.) та роби свої експерименти, а потім будеш задавати питання! На твій про...б з твоїм пиж контейнером, я тобі вказав наглядно! Що ще не зрозуміло?!? Ти що, не бачиш, на скільки твій пиж контейнер на 32 грами нижче?!?
Снимок..PNG
 
Зверху