В чем ошибка при снаряжении патрона 12 калибра?

Zabar Andrij

Мисливець
Штангель китайский сильно врет... там тех же 69 мм, даже визуально видно по шкале, цифра 70 и за ней должна быть риска, и от 65-ой риски далеко не 2 мм... Однако старый советский инструмент побеждает в этом простом тесте ;)
штангель показує правильно до сотих, і він не зовсім китайський, останні гільзи такі вже перезарядив, вони рівно 67мм.
і ще, хотів запитати, а що значить цей смайлик?
я сильний гомофоб як що що
 

Altay1972

Снайпер
А я больше верю своим глазам...
IMG_20211208_192458.jpg

67 должно быть примерно так
IMG_20211208_192458.jpg


Штангель может и не китайский, показания кривые...
 

Serg-Kyiv

Новачок
Щоб не створювати нову тему, запитаю тут.

Почав збирати свої перші патрони.
Гільза 12/70 б/у, порох СП-3-К, ПК спорт на 28 грам (висота пк -42 мм)

Відміряв пороху 1.6г, засипав, вставив ПК, насипав картеч в рівень бортику ПК, а по факту відстань до верху гільзи десь 15-16 мм замість необхідних 11.
Зрозуміло, що зірку нормально не закрию.

Поки що вийшов з ситуації так - обрізав бортик самого пижа, щоб там було рівно і підклав між порохом і ПК пробковий пиж 5 мм
Тепер все зібралося нормально.
Але ж це неправильно....


Прикинув розміри комплектуючих і розумію, що фактично пиж з ПК лягає донцем на порох, тобто з його довжини 42мм висота юбки самого пижа фактично просто провалюється в порох і це зменшує висоту "бутерброда".

Як правильніше зробити в такому разі?
Вставляти в пиж стандартного ПК 28 грамів ще пиж 16 калібру пробковий? Щоб ним притискати порох?
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Щоб не створювати нову тему, запитаю тут.

Почав збирати свої перші патрони.
Гільза 12/70 б/у, порох СП-3-К, ПК спорт на 28 грам (висота пк -42 мм)

Відміряв пороху 1.6г, засипав, вставив ПК, насипав картеч в рівень бортику ПК, а по факту відстань до верху гільзи десь 15-16 мм замість необхідних 11.
Зрозуміло, що зірку нормально не закрию.

Поки що вийшов з ситуації так - обрізав бортик самого пижа, щоб там було рівно і підклав між порохом і ПК пробковий пиж 5 мм
Тепер все зібралося нормально.
Але ж це неправильно....


Прикинув розміри комплектуючих і розумію, що фактично пиж з ПК лягає донцем на порох, тобто з його довжини 42мм висота юбки самого пижа фактично просто провалюється в порох і це зменшує висоту "бутерброда".

Як правильніше зробити в такому разі?
Вставляти в пиж стандартного ПК 28 грамів ще пиж 16 калібру пробковий? Щоб ним притискати порох?
Ничего не понял.
но очень интересно.
Пробковый пыж между порохом и п/к это какое то фантастическое ноу-хау, здесь было много интересного но о таком ещё не слышал.
Без обид, все когда-то начинали снаряжать патроны и проводили разные эксперименты. У Вас тоже со временем все получится и будете с улыбкой вспоминать как снаряжал и первые свои патроны.
Вобщем (как я понял) из Вашего рассказа, лучшим вариантом будет если пробковый пыж 16 калибра положите на донце стаканчика п/к, а потом сверху дробь.
 
Останнє редагування:

Serg-Kyiv

Новачок
Об'єм пороху замалий тому так виходить. В такому випадку пк краще замінити на полістирол або пробку.
Теж так подумав.
Він дуже дрібний, не пластинками

ПК використав, щоб менше свинцю залишалося всередині ствола.
Чи просто треба в такому випадку брати самі стаканчики, а все інше перекривати пижами?
 

Serg-Kyiv

Новачок
Ярослав, після складання всього в гільзу залишається більше місця, ніж треба.
Навойніком коли прижимаю ПК, то над міткою (11мм) ще додатково близько 5мм місця.
Ну не класти ж пиж на картеч зверху....

Сам був здивований.
Але мабуть дійсно інші порохи займають більше місця
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Ярослав, після складання всього в гільзу залишається більше місця, ніж треба.
Навойніком коли прижимаю ПК, то над міткою (11мм) ще додатково близько 5мм місця.
Ну не класти ж пиж на картеч зверху....

Сам був здивований.
Але мабуть дійсно інші порохи займають більше місця
Пробковый пыж ложите на дно стаканчика п/к, потом картечь сверху это хороший вариант!
Или же другой п/к. надо подбирать.
В крайнем случаи пробковый пыж сверху картечи можно ложить, ничего страшного не будет. А лучше всего под закрутку закрыть патрон и не париться вообще!
 
Останнє редагування:

Ярослав Чечен

Слідопит
IMG_20221022_092817_edit_473577141160548.jpg

Я делаю вот так! И не парюсь вообще, любая длинна остатка гильзы для завальцовки подходит.
Для пострелух хорошие (моцные) патроны!
Картечь в согласованом стаканчике, летит кучно. Но патрон не для охоты если кто там чего подумал.
 
Останнє редагування:

AВІ

Новачок
Теж так подумав.
Він дуже дрібний, не пластинками

ПК використав, щоб менше свинцю залишалося всередині ствола.
Чи просто треба в такому випадку брати самі стаканчики, а все інше перекривати пижами?
Можливо заміна гільзи допоможе.
 

Serg-Kyiv

Новачок
Про пиж на дно стаканчика - не варіант

Брав ПК для того, щоб не було освинцювання ствола
Якщо покладу прокладку 5 мм, то на 5мм треба підняти картеч над краєм ПК і вона піде по стволу саме свинцем, а не ПК

Щодо заміни ПК - так вони майже всі 42 мм


Ну і про гільзу - купував одностріл 12/70
Тому міняти не дуже хотілося б


Так бачу, що оптимально буде тоді брати дійсно пижі, поверх пороху. Потім стаканчик (а не ПК) і в нього сипати картеч.

Хоча дійсно, трохи дивно, що майже немає пижів 46-47 мм
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Про пиж на дно стаканчика - не варіант

Брав ПК для того, щоб не було освинцювання ствола
Якщо покладу прокладку 5 мм, то на 5мм треба підняти картеч над краєм ПК і вона піде по стволу саме свинцем, а не ПК

Щодо заміни ПК - так вони майже всі 42 мм


Ну і про гільзу - купував одностріл 12/70
Тому міняти не дуже хотілося б


Так бачу, що оптимально буде тоді брати дійсно пижі, поверх пороху. Потім стаканчик (а не ПК) і в нього сипати картеч.

Хоча дійсно, трохи дивно, що майже немає пижів 46-47 мм
А можете фото пыжа показать, аж интересно стало.
 

Serg-Kyiv

Новачок
Пробку?
Чи ПК?


Ботякшо пробку, то порізав пробки з вина, якраз чітко під 12к

А ПК - ну одеський пк спорт 28гр
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Ви самі собі робите не складухи! Цей пиж-контейнер не підходить під картечний набій!
По перше, який діаметр картечин?
По друге, для спорядження картечного набою, треба використовувати узгоджений контейнер, якщо картечина від 7.2 до 8.2 мм.!
к-0.jpg

І повинно бути у вас ось так перед тим, як зверху покладете прозору кругляшку і докрутите настільною закруткою...
Фото-0008.jpg


Якщо споряджаєте напів картеч, то споряджайте краще тоді у окремий стаканчик(я так роблю)...

к1.jpg
к2 (2).jpg
 

Serg-Kyiv

Новачок
Картеч
Ви самі собі робите не складухи! Цей пиж-контейнер не підходить під картечний набій!
По перше, який діаметр картечин?
По друге, для спорядження картечного набою, треба використовувати узгоджений контейнер, якщо картечина від 7.2 до 8.2 мм.!
Переглянути вкладення 789695
І повинно бути у вас ось так перед тим, як зверху покладете прозору кругляшку і докрутите настільною закруткою...
Переглянути вкладення 789702

Якщо споряджаєте напів картеч, то споряджайте краще тоді у окремий стаканчик(я так роблю)...

Переглянути вкладення 789703 Переглянути вкладення 789704
картеч 8 мм
По 3 в ряд стало нормально в стаканчику ПК як раз десь на 1-2 мм вище краю, по діаметру - не розпирає наче.

Питання в самому ПК.
Є такий же ПК з кулею лиман, все нормально там стає, але сума висоти пороху і ПК менша, ніж потрібно.
Ось про що я кажу


Буду дома ввечері, сфотографую, як буду робити патрон
 

Serg-Kyiv

Новачок
Переглянути вкладення 789707
Вот рецепт, не благодарите и не мучайтесь! Пробкой подберёт нужную высоту. Вместо пробки можно войлок, Диану и т. д.
От я теж так думаю



Коротше,тільки що відстріляв трохи

Пороху 1.55-1.6 сп-3-к, куля лиман 28 грам, капсюль сх2000
Переживав за діаметр кулі, але все норм

Віддача комфортна, можно навіть трошки більше пороху брати мабуть
Це вже буду експериментувати


Єдине що - патрон закривав зіркою, а не закручував (ще не купив нормальну матрицю), то гільзу порвало трошки в місцях складання зірки
 

Ярослав Чечен

Слідопит
От я теж так думаю



Коротше,тільки що відстріляв трохи

Пороху 1.55-1.6 сп-3-к, куля лиман 28 грам, капсюль сх2000
Переживав за діаметр кулі, але все норм

Віддача комфортна, можно навіть трошки більше пороху брати мабуть
Це вже буду експериментувати


Єдине що - патрон закривав зіркою, а не закручував (ще не купив нормальну матрицю), то гільзу порвало трошки в місцях складання зірки
Мой Вам дружеский совет, "никогда никаких картонных либо других прокладок между порохом и обтюратором быть не должно!!!!!" засыпаете порох и непосредственно на него ставите п/к, или обтюратор! дальше по стандартной процедуре.
Соберете патрон, выставьте фото, здесь много людей которые знают толк в снаряжении патронов, подскажут как сделать лучше.
 
Зверху