Газета ПіР.

Volodia Hirniak

Мисливець
А ще краще, якби була можливість переглядати оцифровані архіви газети.
Оцифровані газети є всі майже, але не в всіх випусках на сайті не є всі статті які є в друкованому випуску((
Я писав за це Головному Редактору Станіславу Синчуку який на це відповів: Якщо хочете прочитати купуйте журнал цілий за 50 гривень штуку.
 

Боровий

Новачок
Якби вони були такими цікавими, то форумчани оформили б на газету підписку, а так більшості вона була зовсім не цікава!
Твердення дуже вже скидається на реакцію типового совка, мовляв, я її не читав, але засуджую.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Твердення дуже вже скидається на реакцію типового совка, мовляв, я її не читав, але засуджую.
Може вам і кобила наречена, але це ваші справи! Я декілька років виписував цю газету, навіть оформили підписку для свого УТМР, але більшості, як і мені вона стала не цікава - тому маю повне право висловити свою думку! Вам вона цікава? Тоді вперед в редакцію - спасайте, шукайте цікавих авторів, видавайте, може вона стане цікавіша і більшість мисливців знову повернуться до неї.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
а що, про тирсу листяних порід забули,
Ні! Просто є варіант зі спорядженням туалетним папером, але вже використаним по призначенню:D Споряджений набій стає більш економічно ефективним за тирсу:D
 

Volodia Hirniak

Мисливець

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
такий набій вважається дробовим чи вже кульовим?
Скоріше сигнальним:D Але, якби газета печаталася на такому папері, то мала б більшу популярність і не тільки серед мисливців))))))
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Скоріше сигнальним:D Але, якби газета печаталася на такому папері, то мала б більшу популярність і не тільки серед мисливців))))))
бульвар Гордона. вона йде з готовим гімном вже з редакції.

з приводу П та Р - маю всі номери за одиничними виключеннями з 2002 року, можна сказати 99% усіх газет, але останні роки то була дика нудятина, враження було таке, що авторів статей тримають у літературному рабстві і вибивають кожне речення. імхо, але газета загнулась закономірно і не лише через війну
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вони чесно писали в кожному номері, що шукаємо авторів....
ну щоб щось мудре написати, треба то мудре знати, тому і з авторами напряжно було. читав іноді В.Вольфа про херові кацапські і ідеальні турецькі ружжа, Артеменка, Нижника, цікаві статті були пана Курочки, також оповідання в літературному розділі. про собаківництво та срачі між КСУ та ФМСУ чи як їх там не читав, бо якось не склалось, хоча собак наче завжди мав. далі реклами, та фотоконкурс - от і вся газета раз на місяць. якби був літературний альманах типу "Охотничьи просторьі" (просто всім відомий приклад), то може би популярність не згасала.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
читав іноді В.Вольфа про херові кацапські і ідеальні турецькі ружжа,
Я з нього тільки угорав з сміху, особливо з його фантазій, типу, як переробить МЦ21 у газовідвід))) Але особливо подобався Вдовенко
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я з нього тільки угорав з сміху, особливо з його фантазій, типу, як переробить МЦ21 у газовідвід)
а на Т-34 поставити виті пружини як на Іж-27. але ж тут головне ідєя! думаю, якби добавили гороскоп на передостанній сторінці - було б діло
 

Dusk Hunter

Мисливець

Боровий

Новачок
а на Т-34 поставити виті пружини як на Іж-27. але ж тут головне ідєя! думаю, якби добавили гороскоп на передостанній сторінці - було б діло
"Якби ви вчились так як треба..." Насправді сумно читати такі вердикти. Адже я добре пам*ятаю, що він в своїй статті не просто пропонував переробити слабкі бойові пружини тоз-34 на спіральні (!) - так вони називаються, але й втілив цю конструкцію у життя - там були фото переробки. Що стосується "газовідвідного мц21", то там йшлося про модель, як базу для цього. Звісно, про мц22 ви ніколи не чули, а про неї писав той же Вдовенко і не тільки він. Ех, хлопці... не доросли ви до такого рівня матеріалів, вам би лише "поржать" над тим, до чого ваш розум не доріс. А між тим "Полювання та риболовля" була останнім українським тематичним виданням, яке трималося ще довго після того, як геть усі (!) наші видання рибалок та мисливців вимерли. Зараз в Україні немає вже жодного. Та й навіщо вам такі видання, ви просто не доросли (або деградували) до їх. Ну, що ж... зараз у вас буде чим зайнятися - ржіть далі зі своїх "інтелектуальних" дописів.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
"Якби ви вчились так як треба..."
як кому треба? я навчився як треба мені, інші - навчились як їм то треба було.
Звісно, про мц22 ви ніколи не чули
чули і читали. в тій же газеті. та й якщо ви уважно читали мої попередні пости, то написано, що я маю майже повну підшивку, окрім періоду повномасштабного вторгнення.
А між тим "Полювання та риболовля" була останнім українським тематичним виданням, яке трималося ще довго після того, як геть усі (!) наші видання рибалок та мисливців вимерли
тобто хай буде повна херня аби було? насамперед деградувало саме видання, перейшовши в інформаційний листок про все і нічого, того й інтерес упав до нього. якби я мав за 20 років три газети і висловив думку - було б з мого боку по-дурному, але маючи майже всю підписку, можу скласти враження про деградацію саме видання.
над тим, до чого ваш розум не доріс.
судіть про свій розум, ми якрсь зі своїм проживемо на розберемось
яке трималося ще довго після того
ми його тримали - підписники, які хотіли мати якісний друкований продукт відповідної тематики.
ви просто не доросли
ну буде аж но 53, тоді може осмислимо.
 

лисиця2

Мисливець
Хотя рушниця в умілих руках просто песня.11 літ з нею прополював,,пока що ,як би не война то було б вже більше років.
 

лисиця2

Мисливець
Так, теж замітив в нього всі ІЖі і ТОЗи херня,а турки класні,я не кажу що турки погані,але з іжом чи тозом не одне покоління проохотилось,часом здавалось,що статі заказні.
 
Зверху