Где есть нора ?

Саша30

Слідопит
Добрый день! Где в близости от Ирпеня есть искусственная нора? Была рядом возле города, но уже нет(.
 

VADAS67

Слідопит
А скільки місяців собаці ? Я свою начинав притравлювати на кішках. Забивав кішку у ящик металевий і хай собака обгавкує. Зараз багато молодих лисинят по-лісу.Треба тільки знайти нору.
 

Кайзер

Мисливець
А скільки місяців собаці ? Я свою начинав притравлювати на кішках. Забивав кішку у ящик металевий і хай собака обгавкує. Зараз багато молодих лисинят по-лісу.Треба тільки знайти нору.
Виводки лисенят,уже місяць як покинули нори.
Кішки,м"яко кажучи,трішки не те.Собака,має відчувати запах звіра(лиса),запах збуджує нервову систему собаки,в міску від цього включаються рефлекси.
Бажано,перший раз познайомити песиня зі звіром на поверхні,далі постійно ШН.
До пів року собаки,при притравках, звір має бути в наморднику,або давати погавкати через шибер.
Контакт,можна дати в більш пізньому віці,проте це залежить від багатьох факторів....
Яка порода?
 
Останнє редагування:

Саша30

Слідопит
Собаке два года, это не первая нора. Я ездил в Бучу а сейчас там норы нет.
 

Саша30

Слідопит
Вопрос про нору). Я спортивной охотой хочу заняться, нужно подготовить собаку.
 

Вкладення

Romster

Мисливець
Э "пешка" у Великій Стариці (за Борисполем). Сергій 097 226 97 22.
 

Romster

Мисливець
"восьмерка" есть в с. Веселиновка, Бориспольского р-н, владелец - Дарда Василий Дмитриевич (фоксятник 30-40 лэвэла:D). контакты можно поискать в тЫрнетах. Возможно, он же посодействует с "Пешкой" в Бзове.

Ну и в качестве альтернативы есть смысл интересоваться у покупающих\продающих подсадного зверя.
 
Останнє редагування:

Romster

Мисливець
Наткнувся ще на такий контакт у Вишгороді 093 009 1219067 399 8658 (Тарас)
 
Зверху