Где купить патроны?

Статус
Закрита.

север

ветеран форуму
надійна команда
польєва від Мельничука
Оригинальные от Полева, производства исключительно ООО "КИРОВСКИЙ ЗАВОД ОХОТНИЧЬЕГО И РЫБОЛОВНОГО СНАРЯЖЕНИЯ" полетят, уверен, еще лучше.
Совестра, наверное, в Украине уже не купишь. Да и не дешевые они были, когда продавались.
 

Охотник77

Снайпер
Оригинальные от Полева, производства исключительно ООО "КИРОВСКИЙ ЗАВОД ОХОТНИЧЬЕГО И РЫБОЛОВНОГО СНАРЯЖЕНИЯ" полетят, уверен, еще лучше.
Совестра, наверное, в Украине уже не купишь. Да и не дешевые они были, когда продавались
Та я сам нечекав від Мельничука такого результату,спочатку взяв на пробу десяток,продавець порекомендував. А совістри для полювання мабуть недуже підходять. Так що повністю згоден!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Та я сам нечекав від Мельничука такого результату,спочатку взяв на пробу десяток,продавець порекомендував. А совістри для полювання мабуть недуже підходять. Так що повністю згоден!
В.Полев, как конструктор пуль, тоже не весьма лестно отзывался о Совестра. Не полетела у них она на испытаниях так, как от нее ожидалось.
Зато Гуаланди он хвалил.
 

Степанович 2

Снайпер
Я цього року перезаряжав дані кулі в гільзу з новим капсулем, порох залишав той що був!
Товариш стріляв даними кулями які зберігав приблизно 6-7 років в недуже добрих умовах то полетіли чудово!
Щось я вважав, що переспоряджають старі патрони із-за просрочення, в першу чергу, терміну дії пороху, а ви залишаєте порох той же, а міняєте гільзу з капсулем. Розумію, що капсуль теж щось важить, але ...
 

Rapshits

Слідопит
Щось я вважав, що переспоряджають старі патрони із-за просрочення, в першу чергу, терміну дії пороху, а ви залишаєте порох той же, а міняєте гільзу з капсулем. Розумію, що капсуль теж щось важить, але ...
На рахунок пороха то я думаю що ви знаєте що стриляють Соколом, Круком і іншими порохами яким по 20-30 років і всьо гут, но тут річ в капсулі якщо він не дасть запалу то взриву небуде якщо і навіть порох першої свіжості засипаний.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На рахунок пороха то я думаю що ви знаєте що стриляють Соколом, Круком і іншими порохами яким по 20-30 років і всьо гут, но тут річ в капсулі якщо він не дасть запалу то взриву небуде якщо і навіть порох першої свіжості засипаний.
Кроме того, за 5-6 лет таскания на охотах в мороз и дождь в патронташе, машинах и т.д. капсюль в патроне подвергается влиянию атмосферных осадков, перепадам температуры и т.д. Может и не критично, конечно, но все же.
 

Rapshits

Слідопит
Кроме того, за 5-6 лет таскания на охотах в мороз и дождь в патронташе, машинах и т.д. капсюль в патроне подвергается влиянию атмосферных осадков, перепадам температуры и т.д. Может и не критично, конечно, но все же.
В мене особисто були такі моменти шо іменно капсуль підвів!
 

Rapshits

Слідопит
Щось я вважав, що переспоряджають старі патрони із-за просрочення, в першу чергу, терміну дії пороху, а ви залишаєте порох той же, а міняєте гільзу з капсулем. Розумію, що капсуль теж щось важить, але ...
Но тут ще є інший момент звідки я знаю якого іменно пороху "свіжого" сипати під цю кулю і саме головне скільки, щоб ця куля полетіла + - точно?
 

Охотник77

Снайпер
Полев, как конструктор пуль, тоже не весьма лестно отзывался о Совестра. Не полетела у них она на испытаниях так, как от нее ожидалось.
В 20му калібрі на той час (років 10 тому ) попадались тількі з свинцевою кулею,до 50-60м цілився як звичайно а блище до 100м треба було пристосовуваться на відміну від кулі польева щоб прилетів в ціль цей шедевр) тобто без попередньої пристрілкі з своєї рушниці влучна стрільба на макс.відстані неполучалась принаймі так було в мене
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В 20му калібрі на той час (років 10 тому ) попадались тількі з свинцевою кулею,до 50-60м цілився як звичайно а блище до 100м треба було пристосовуваться на відміну від кулі польева щоб прилетів в ціль цей шедевр) тобто без попередньої пристрілкі з своєї рушниці влучна стрільба на макс.відстані неполучалась принаймі так було в мене
Совестра пристрелять-это ощутимый удар по кошельку, ИМХО
 

Степанович 2

Снайпер
Но тут ще є інший момент звідки я знаю якого іменно пороху "свіжого" сипати під цю кулю і саме головне скільки, щоб ця куля полетіла + - точно?
Логіка в цьому є, звичайно, але надійність пороху буде глодати душу, думаю.
Я б тоді поки, без проблем, стріляє, користувався б без змін. Перша ж осічка, тоді вже і щось міняти.
 

Охотник77

Снайпер
Є в мене кульові набої Стріла від Рекорд якім років 20. З початку і час від часу мажу жевело лаком для нігті. В 20му році стріляли як нові) в цьому сезоні невикористовув,мо пальну на закриття))
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Логіка в цьому є, звичайно, але надійність пороху буде глодати душу, думаю.
Я б тоді поки, без проблем, стріляє, користувався б без змін. Перша ж осічка, тоді вже і щось міняти.
По кабану осечка-это позор в коллективе на всю жизнь. И неуважение к коллегам.
 
Статус
Закрита.
Зверху