Где купить рабочих живых подсадных уток.

dm1273

Мисливець
Переглянути вкладення 388929 Предлагаем вам купить живых подсадных уток для охоты - крякву Семеновской породы (черноголовые, чубарые без белого ободка на шее),

которые отличаются намного лучшей работой на охоте и звонким призывным голосом

Цена 350 грн шт

(простите, на вопрос "почему так дорого" не отвечаем, а предлагаем вырастить самим и ставить свою цену :)

068 2725 344 Игорь или 093 620 7340 Марина


Молодняк проходит курс витаминотерапии, профилактику болезней антибиотиком, в первые месяцы жизни получает гранулированный сбалансированный комбикорм.

Доставка по всей Украине автобусами/маршрутками междугороднего сообщения.


ВНИМАНИЕ: открыта продажа молодняка 2018 г !
Яка область?! Місто? Село?!
 

dm1273

Мисливець
Висловлюю подяку - велика подяка Ігорю з Миколаївської області, за куплених качок саме Семенівської породи, качки робочі, працюють прекрасно, я в захваті... але купувати їх треба від 4-х штук, єфект і робота їх відразу ж помітні. Координати 068-272-53-44 Ігорь, із задоволенням придбаю ще 4 качечки, рекомендую. Фінансових офер не помітив, оплатив, через добу по Гюселу, отримав ящик своєї посилки ... Дякую вам з такими качками геть зовсім інше полювання...
 

dm1273

Мисливець
але питання в меме одне єдине є ... як їх привчити до деревяної платформи ...
 

ТАР

Снайпер
але питання в меме одне єдине є ... як їх привчити до деревяної платформи ...
У меня тоже не сидят, правда я сделал плотики на грузах, мне посоветовали сделать на колышках чтобы было устойчиво и саму платформу немного притопить в воде.
 

dm1273

Мисливець
У меня тоже не сидят, правда я сделал плотики на грузах, мне посоветовали сделать на колышках чтобы было устойчиво и саму платформу немного притопить в воде.
1 - проблема з глибиною для колишка на якому плаває платформа, - вона постійно змінюється, від місця полювання...
2 - можливо треба фіксувати платформу, якорь, платформа, і через неї (отвір в платформі) фіксувати качку за ногавку? куди пливе качка, туди ж і платформа ?????
 

ТАР

Снайпер
1 - проблема з глибиною для колишка на якому плаває платформа, - вона постійно змінюється, від місця полювання...
2 - можливо треба фіксувати платформу, якорь, платформа, і через неї (отвір в платформі) фіксувати качку за ногавку? куди пливе качка, туди ж і платформа ?????
Вони ті платформи смикають дуже сильно, хоча вони на якорях. Трішки пізніше виставлю фото.
 

dm1273

Мисливець
коли платформа підтоплена, качка її фактично ігнорує.... чи варто перед полюванням, чи варто на короткому поводку висаджувати качку на саму платформу? на приклад до платформи 10-15 см???
 

ТАР

Снайпер
Ось такі в мене, вони їх ігнорують, хоча якщо посадити на неї то може посидіти. Для себе зробив висновок,що вони мусять бути на кілках щоб вона іі не смикала за собою.
 

Вкладення

dm1273

Мисливець
Я робив просто з пінонласту, + фарбував! Також реакції на них нуль, вони чомусь більше їх бояться чім проявляють інтерес!
запитання чи можуть качки зимуватив у вольєрі на вулиці? якщо зробити затишне місці від дощу і + сідала з сіном? чи потрібно щоб вони зимували в кирпичному курятнику??
 

dm1273

Мисливець
Кировоградская область. В прошлом году человек продавал взрослых уток по 100 гривен ВАсилий Иванович телефон 0663289439.
я нічого проти не маю Василя Івановича, але я самим кращим образом зацінив качки Ігоря з Миколаївщини, ціна діло третє, працюють вони бездоганно! я пробував всяких качок, але Семенівська порода, супер!!
 

dm1273

Мисливець
Доречі, ні в кого не тонули качки? в мене по моїх халатності утонули 2 качечки....
+ відповідь на питання : " як привчити качок до мостику!?" - є відповідь і способ...
 

dm1273

Мисливець
Кожен хто тримає качок, займається полюванням з живими підсадними !!!! запитання : скільки часу качки ваші на воді? Максимум часу?
Мої 2-3 години потім починають трошки (умовно скажу) тонути.... і от тоді вже коли максимум часу вимокли я помітив що намагаються вилізти на пінопластовий поплавок, тобто коли вона добряче вимокла, але не пропустіть момент ( на фото) бо інакше втратите качку..
Із свого власного досвіду.... Червона лінія символізує наскільки качка занурена у воду... вона ж не може сутками сидіти на воді ...
 

Вкладення

dm1273

Мисливець
Вони в мене з пінопласта але не сидять вони на ньому... своїх качок тримав на воді максимум 4 години і знімав бо бачив,що не залазять. Буду робити на кілках.
я спостерігав за своїми і після 4 години почали на поплавки залазити... Ще посовітую червячків по середині плота поставити - вона качка - залізе на нього...
 

dm1273

Мисливець
Доброго дня всім, нарешті вдалося одну качку привчити до помосту з пінопласту, Качка Ігоря з Миколаівської області...
 
Зверху