Герметизації човна

Полярник

Мисливець
Шановні колеги, порадьте герметик для дерев'яного човна. Не хочу смолити, човен в пристойному стані, треба лише між дошками заповнити герметиком. Може поліуретановий чи бітумний?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Шановні колеги, порадьте герметик для дерев'яного човна. Не хочу смолити, човен в пристойному стані, треба лише між дошками заповнити герметиком. Може поліуретановий чи бітумний?
Вполне возможно, что кровельный битумный герметик будет в данном случае лучшим вариантом.
Полиуретановые герметики тоже отлична вещь, но у многих из них ограничение а применении для соединения и герметизации материалов, что впитывают воду.
Искать что-то подбирать муторно и опять же затратно.
А брендовые узконаправленные вещи стоят неоправданно дорого.
Есть полиуретановый герметик Sikaflex 291. Они его завяляют для герметизации палубных и наружных швов судов, катеров, яхт.
Туба 400 мл стоит гривен 300.
А насколько Вам хватит ее одной, вопрос..
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Є один провірений роками варіант, потрібен рубіроїд ( маркування не пам’ятаю) ну його товщина поаинна бути 4-5мм і в середині самого рубіроїда плівка, такі є в епіцентрі.
Хоча дно лодки потрібно просмолити щоб пристав підігрітий рубіроїд. Рубіроїд потрібно вирізати під розмір дна із захватом по боках як вам хочеться, можна кусками і періодично нагріваючи посмолине дно лотки і рубіроїд приліплюємо до дна.
Як що все зробите правильно то лодка не буде текти.
0F7546FB-3665-44EC-ABCE-E731F9AAAD2F.jpeg
Ось моя лодка
Ми щілини забивали пакльою з герметиком (зима/літо 450грн відав за нього), дно просмалювали смолою розведеною з маслом (це роблять для в’язкості). Дошку дна в середині змащував автомобільним маслом.
Кинули лодку на воду, не було жодної карлі води. Через пару днів пішов дощ і дошки почали набрякати і на стиках досок лопнула смола. І почала текти.
То я рекомендую на дно кинути рубіроїд і ноги будуть сухі:D.
 

Рома-1971

Мисливець
Правильно конопатиться суха лодка паклею з суриком по стиках, у воді дошки набракнуть за день два і текти не буде . Під смолою дошки зпараться ,смолять коли вже дошки гнилуваті.
 
Останнє редагування:

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Сурик ядовит..
Да и где его сейчас достать..
 
Зверху