Герои этой войны

kef

Зброяр
Царство небесне усім нашим воїнам форумчанам та мисливцям.що загинули у боротьбі за Україну.
Після перемоги має бути повний список поданий тут .
І дамо оцінку кожному хто зрадив і перейшов на бік ворога !
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

kef

Зброяр
Хай земля йому буде пухом!!!
Найщиріші співчуття родині!
На таких героях тримається країна. Нам усім приклад. Людина стальної сили та волі , жаги до боротьби !
Царство небесне. Душі спокій.
1651207411816.jpg
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Це, мої Герої! Це люди, яких я знаю особисто...
Багатьох з таких, як ці людей, я вже не побачу ніколи... Але вони будуть у моєму серці назавжди.............................................................................

Снимок.PNG
 

kef

Зброяр
Це, мої Герої! Це люди, яких я знаю особисто...
Багатьох з таких, як ці людей, я вже не побачу ніколи... Але вони будуть у моєму серці назавжди.............................................................................

Переглянути вкладення 763183
Герої ! Прості хлопці та дівчата. На яких тримається Україна. Про інше навіть писати нехочеться. Слів таких немає....Але сувора відповідальність настане усім причетним .що до даної ситуації ! ! !
 

Mechanik

Снайпер
https://www.change.org/p/врятуйте-маріуполь-01035713-102f-433d-974a-2dbc1ecaa8ce?fbclid=IwAR0Xu821PUF-Nf9NARcG2_CNXoa-pshellWnHVsUFvRIPbFG9nfXGMcx2mE

Петиція із закликом врятувати людей на "Азовсталі" набрала вже понад мільйон підписів.
Організатори звертаються до ООН і особисто до її Генерального Секретаря, а також до всіх світових лідерів, вивести із заводу тих, хто там залишився, включаючи військових.
Активісти просять світ розпочати невідкладну процедуру Еxtraction:
• забезпечити терміновий режим припинення вогню із гарантіями обох сторін у Маріуполі;
• організувати негайний контроль за дотриманням режиму припинення вогню третьою стороною;
• організувати морську евакуацію цивільного населення та українських військових на територію, підконтрольну українському уряду або на територію третьої держави-посередника. Морська евакуація може супроводжуватися наземним гуманітарним коридором для цивільного населення та військових на територію, підконтрольну українському уряду, або на територію третьої держави-посередника.
 
Останнє редагування:

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Зверху