Гончі

Виталий23

Мисливець
Доброго вечора. Підскажіть будьласка, як відучить собаку у моєму випадку гончак РПГ вижлець 4 місяці підбирать всяку падоль на прогулянці, з цією проблемою стикаюся вперше. Наприклад сьогодні поїхав я з ним на прогулянку, випустив його з машини і пішли по пастівнику. Підійшовши до лисячої нори гончак схватив курячу пірїну і гайнув від мене я його погукав він підбіг, але коли добіг то пірїну вже зїв. Підкажіть як правильно відучить, які способи є. Хотілося б почути тих власників собак які з цим зіштовхувалися.
 

lemesh_misha

Мисливець
вчіть заборонну команду ....неможна...фу....Кожен раз коли годуєте ставите їжу попереду собаки,собака кинеться до їжі ,скомандуйте Неможна,,, і відштовхніть його,знову кинеться,так само зпочатку команда потім лозинкою по хребту.....так декілька разів ,потім команда візьми і дозволяєте собаці підійти до їжі....Наступне навчання ,після того як собака буде послушний коли ви поруч ,починаєте все те робити ,але на відстані.ПОТІМ на тривалість...тобто командуєте і йдете за будинок ,щоб собака вас небачив ,а ви його так,якщо собака непослухав ,команда Неможна і лозиною по хребту....І вчіть собаку підбігати до вас по команді ,не тоді коли вона доброї дяки ,а при команді...Собака має все кидати і бігти до вас,звісно не тоді коли вона на гарячому слідові ,або щось жене...
 
Зверху