Горелки з п'єзопідпалом, для цангового балона

Алекс49

Мисливець
Доброго!
Підкажіть будь ласка температура горіння для пайки твердими припоями на буру, (мідь, латунь срібло) у всіх ваших представлених горілках - однакова?...
Просто перепробував вже купу їх, (турбо Корейської як Ви пропонуєте, ще не пробував), і ніхрєна вони для пайки не годяться!
Ні шиплячим полум'ям не прогріти деталь, ні тонким пропаяти.... (паяти вмію і розумію, якої маси повинна бути прогріваєма-спаюаана деталь для таких горілок, але все ніяк не виходить!
Ця Корейська - дійсно розвиває таку температуру, чи це лише рекламна фішка і в неї як і в інших - 4 - 5мм. пруток стальний не прогрієш і не спаяєш?...
З пов.
 

jurec

Мисливець
Ця Корейська - дійсно розвиває таку температуру, чи це лише рекламна фішка і в неї як і в інших - 4 - 5мм. пруток стальний не прогрієш і не спаяєш?...
З пов.
Вітаю. При температурі плавлення 1000⁰ ви б мали спаяти ці метали. Горелка видає значно більшу температуру. Струмінь полум'я в Турбо більш кучний і концентрований.
Тільки нещодавно (щоб викрутити) прогрівав "до красна" шпильки в уазівському двигуні.
 

Алекс49

Мисливець
Вітаю. При температурі плавлення 1000⁰ ви б мали спаяти ці метали. Горелка видає значно більшу температуру. Струмінь полум'я в Турбо більш кучний і концентрований.
Тільки нещодавно (щоб викрутити) прогрівав "до красна" шпильки в уазівському двигуні.
Скільки на даний момент коштує цей турбокореєц без балона - сама горілка і чи можна забрати десь по місцю в Києві, чи тільки пересил?...
З пов.
 

jurec

Мисливець
Скільки на даний момент коштує цей турбокореєц без балона - сама горілка і чи можна забрати десь по місцю в Києві, чи тільки пересил?...
З пов.
135грн горелка без балона.
Тільки пересил нова пошта, міст експрес, Укрпошта
 

Алекс49

Мисливець
Ну, що - перевірив її в роботі, сподобалось!
Не плюється, не міняється факел полум'я при перевертанні на бік та нахилах, пропаює і розрівнює кінчиком полум'я тверді припої - дуже добре! (в основному латунь - мідь+цинк).
Дякую за гарний товар!
З пов.
 

VS1975

Снайпер
Дайте в особисті повідомлення реквізити і суму для оплати горелки та двох балонів. З повагою.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Примите заказ на 1-ну Турбогорелку с баллоном. ЛС. С уважением
 
Зверху