Горн мисливський

Статус
Закрита.

vasil muk

Мисливець
Чим заклеїли мунштук?Як його можна вийняти?Ще.відмінний стан у всіх адекватних людей означає що як мінімум не було втручань в конструкцію.
 

Роман1977

Мисливець
Шановний
1. Горн в відмінному стані не побитий не погнутий і т.д
2. Мудштук не заклеєний не поламаний , а посаджений на супер клей , щоб не загубився.
3. продав я вам його не за 2300 грн , а за вашим проханням за 2000 грн фото чека додаю.
4 зі своєї сторони не бачу ніякого обману та шулерства
5 від часу реєстрації на форумі не мав жодного зауваження від покупців та модератора.
6 Шановний я не бачу причини відносити мене в розділ не порядних.
З повагою Роман.
 

Вкладення

vasil muk

Мисливець
Дивітся.коротко.мова иро мунштук.він в оригіналі з'йомний .Чим мені той клей убрати.До загального стану горна питань немає.просто такі нюанси.як суперклей треба вказувати.Оскільки ці мунштуки деколи ламаються.хотів зробити запасний.А оскільки він на клею...
 

Роман1977

Мисливець
Шановний, ви не зробили до мене жодного дзвінка з приводу купівлі горна і тим більше з приводу мудштука .
І я не вважаю що це такий нюанс що мудштук посаджений на клей вам завдасть такого клопоту .
З повагою.
 

vasil muk

Мисливець
Те що ви вважаєте.мене не цікавить.Дзвонити.чого?Написано же.стан відмінний.Але я бачу у вас свої критерії оцінки речей.і залитий клейом мунштук то не біда.то так має бути.Бо згідно вашої логіки я маю від цього радіти.а По суті.чим заклеїли.марка клею.Все
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Сам мундштук ломаный, с трещиной или как ?
 

vasil muk

Мисливець
Сидить мертво.клею не жаліли.Продавцю пораджу не "покращувати "речі які продає.і чесно про всі свої "модифікації" наперед казати.Бо що одному добре.другому може ні.Тему закрийте.бо толку і так не буде.Дякую.
 

Роман1977

Мисливець
Шановний ніякого обману з моєї сторони не було . Горн проданий в відмінному стані , мудштук не поламаний і не тріснутий .
З повагою .
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Шановний ніякого обману з моєї сторони не було . Горн проданий в відмінному стані , мудштук не поламаний і не тріснутий .
З повагою .
Одним из пунктов претензий ( в личку ) со стороны покупателя было то , что мундштук "обломаный и посаженный на клей". При открытом обсуждении оказалось что претензия насчёт обломаного мундштука надуманная.

К продавцу претензий нет.
Покупателю - всё уточняйте перед покупкой. Претензии всегда формулируйте явные, а не как в данном случае с " обломанным мундштуком ".

Тему закрыл...
 
Статус
Закрита.
Зверху