Гумор

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
- Ти чому такий сумний?
- А пішли з мужиками на кабана полювати. Кабан не прийшов... Ну, ми напилися як свині. І тут прийшов кабан...
 

LissNik

Слідопит
приходит рибак к охотникуи говорит:
-дай ружьё,соседа завалить хочу,зла не хватает....
-И что он тебе сделал?
-Да ты представляешь,я еду на рыбалку-он к моей жене,я ночую дома-он мои сети трусит.
 

gebels11

Слідопит
Едут два кума с охоти один другому говорит.кум яже говорил надо било ружье с собой брать.а другой ему.нет кум надо било собаку више подбрасивать.С.УВ.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Іде мужик з Московщини, Лапті протирає.
В Україні Батьківщину Для себе шукає.
Йде похмурий та голодний, Проситься до хати.
В полі ночі вже холодні –Ніде переспати.
Стукне в двері, шкрябне в шибку, Жалібно шепоче.
"Мне в сарай би алі в сені...", І ще їсти хоче.
Запрошує дядько в хату, Місце виділяє.
Гість повісив сушить лапті, "Хоть хлєбца", – благає.
Враз хазяйка вечеряти На стіл накриває, Ну, й хазяїн вже чарчину Гостю наливає.
"Може, цей москаль нежданий Щось ляпнути має, Чого прийшов в Україну, Що він тут шукає?"
Гість, хильнувши, борщу миску Як за плечі кинув, Почав згорда поглядати, Навіть шапку скинув.
Каші з салом ще вмотавши, Хазяйці моргає.
Раптом голосно їй каже: "Пусть он спать лягаєт... Алі в сєнях, аль в сарае... Бо я хроплю дюже".
Обурився тут хазяїн: "Що верзеш ти, друже!
Чарку випив, повечеряв, Зігрів собі душу... Чого це ти хазяйнуєш? –Запитати мушу".
Гість показує на лапті: "Відал... зяїн.., зяїн... –Гдє вісят вот енті лапті, Там я і хазяїн!
Гдє Москва павєсіт лапті, Там єсть наш порядок: В лєсу, в поле, в тваєй хатє, І в Центральний Раде!
Ти, хахол, хоть абіжайся, –Нікуди не годний: Ні украсть, ні абалґать... Пінжак твой немодний.
І в начальство-руководство Савсем не ґадішся: Нєт наглості, не п'янєєш І не матєрішся!..
Кагди лапті не адєнєшь –Не жить в єнтом мірє!
Без лаптєй, как прокажонний, Сгнійош ва Сібірє.
Нє тєбє, дак твоїм дєтям, Навєшаєм пожжє
На язик, на нос, на уші І на мазгі – тоже!
Будут вродє – тваі дєті, Но ужо каммуністи...
Безбожніки аль і чорті, Каротче – лаптісти!
Ти кагда узнаєш єнто, –На судьбу не сетуй: Масква лапті развєшаєт Єшо на полсвєта.
Всєх накроєм лаптьом нашім, І белих, і чорних, І хахпов, і чернозадих, І жолтих, і красних!
Всє ЧАЕСи, тєрмінали, Школи і бальніци, І газети, і тєянтри... Тут і за граніцей.
Било ваше – станєт наше! Сможем всьо зацапать.
Ти Царь-пушку, небось, відал? А вот тє – Царь-лапоть!"
Не повірив би цій байці, Але ж гляньмо: й нині Розвішані тії "лапті" По всій Україні.
Висять вони у столиці, В українській, владі, На вулицях, в магазинах, І в Верховній Раді.
Зробили з нас "лаптьожників" Без форми і змісту, Лаптєкрадів, лаптєбрехів, А також –– лаптистів.
В лаптях ми, як ті блекотні, В лапті всі пошились.
Лапотники нас навчили, Щоб лаптьом хвалились...
Щоб ми знали "перематі" Й "мать твою за ногу", Щоб не збили Україну З "лаптєвой" дороги...
Я скажу за Маяковським, (Він був українцем); "Москалики!.. Товариші!.. Жиймо поодинці!..
Ну, не скальте на нас зуби, І в лаптях глибоких Не ходіть по хатах наших - Дайте вже нам спокій!"
 

БОГДАН

Мисливець
Три охотника на привале хвастаются.Первый говорит:Отправил жену в Крым отдохнуть,а сам на охоту.Второй:Отправил на Мальдивы,статус обязывает.Третий,жует сало и говорит:-А Я СВОЮ САМ Е..У.) С Ув.
 

БОГДАН

Мисливець
Хороший секс-это когда даже соседи просыпаются,и выходят покурить. :) С Ув.
 

юрий12

Мисливець
Було це дуже давно. Якось батько дуже розізлив мою матір. Зібралося багато домашньої роботи, а він раптом «намилився» з друзями на полювання. Тоді мати вирішила «насолити» йому. Поки батько збирався, вона витягла рушницю з чохла і вставила туди макогін. А він веселий, нічого не підозрюючи, поїхав з товаришами трактором до лісу. Коли під’їжджали до місця, всі дістали рушниці і він також відкрив чохол… Можна уявити, як на те відреагували його друзі. Але історія на тому не закінчилася. Друзі (щоб не засмучувати товариша) віддали першого вбитого зайця батькові. Приїхавши додому, прямо з порогу, кинув матері до ніг здобич. «Як? Чим?» - здивувалась вона. «Макогоном!» - відповів батько.
 
Зверху