Гуси

senya 2011

Мисливець
Стосовно нашої місцевості я б так не сказав, осінній літ звичайно не такий як весною, але досить масовий, і згідно записів мого щоденника співпадає з року в рік плюс мінус 2-4дні, а ось шляхи міграції дещо змінилися, я б навіть сказав змістилися в сторону, не на багато, але всеж таки…з чим це пов’язано я не знаю, це в гусей треба попитать. І я колись писав тут в темі, що в нас є місцеві гуси, які нікуди на зиму не відлітають, зимують в кар’єрі, там же є озера які навіть в люті морози не замерзають.
Зупиняються на перепочинок чи лише переліт?
 

senya 2011

Мисливець
Ви маєте на увазі восени? Якщо так, то зупиняється і на полях, і на воді, але я можу і помилятись, можливо це місцевий, так як його кількість чимала.
Так, мав на увазі осінь. Весною зупиняються однозначно, а в осени бачити на полях недоволилось.
 

senya 2011

Мисливець
Ви маєте на увазі восени? Якщо так, то зупиняється і на полях, і на воді, але я можу і помилятись, можливо це місцевий, так як його кількість чимала.
Кременчуцьке водосховище велика водойма з її усіма плавнями притоками, там є де гніздуватись навіть гусці!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
а в осени бачити на полях недоволилось.
Чернігівщина. Зустрічаються, але нечисленно, навіть при полюванні на пушного. Зупиняються або ж на озимині, або ж на кукурудзяних полях. Особисто спостерігав неодноразово гусей і попарно, і зграями. Зустрічались і одиночки. Але то, на мою думку, були або ж підранки, або ж хворі особини, які відбились від зграї.
Найбільш цікавий випадок, це коли до сільського табуна домашніх гусей в 90-х роках минулого століття прибилась по снігу (!) і морозу...червоновола казарка! Бачив її сам, особисто. Чимчикувала в хвості зграї. Дуже симпатична, мініатюрна гусочка. На жаль, подальша її доля мені невідома.
 

roz_koms

Слідопит
В цьому році взагалі цікаво спозтерігати за пірнатими та тваринами. Без полювань коли їх нетривожять люди вони ведуть себе по іншому
Дивлячись де…В відносно «спокійних» областях як наприклад Полтавська, дійсно, зараз спостерігається візуальне збільшення дичини та її життєдіяльності. Вчора на риболовлі спостерігав повністю перетоптаний козами та кабанами берег річки, навіть сліди лосей присутні (хоча і останні два роки його присутність спостерігалась), ледь не під кожним кущем маслини і в камишу кричать фазани (його в нас багато ніколи не було, буквально минулої весни був випуск в угіддя значної кількості, до цього випускали, але небагато і зустріч з ним в нашій області була рідкістю), але разом із тим зараз спостерігається значна кількість хижака (лисиці), не можу сказати що в нас і раніше належним чином велась робота з регулювання його чисельності, а зараз цим займатись точно ніхто не стане.
P.S. А качки на Дніпрі підпливають впритул, і навіть трохи докучають рибалкам, нещодавно ходив на лодочну станцію рятувати свій човен, так як в нас ДУЖЕ піднявся рівень води (не сам по собі звичайно…то я так розумію була вимушена міра), так вони собі там поселились і непогано себе почувають поруч з підсадними качками яких тримають наші мисливці.
5001B845-37CE-44C0-8A5F-D50A45FB5907.jpeg
 
Останнє редагування:

senya 2011

Мисливець
В цьому році взагалі цікаво спозтерігати за пірнатими та тваринами. Без полювань коли їх нетривожять люди вони ведуть себе по іншому
Доречі чомусь за відсутності полювання звіра практично невидно, сліди життєдіяльності є а самого звіра невидно, по качці те саме. Єдине що є то це голуби, їм в цьому році роздолля , і тихо і сонях в полях довго стоїть!
 

senya 2011

Мисливець
Цікаво як єгеря будуть здавати лиса на аналіз в цьому році, так розумію цю роботу ніхто не відміняв?!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
чомусь за відсутності полювання звіра практично невидно
Збереться урожай з полів, морози і вітри придавлять бур"ян, випаде сніг-отоді, немов у казці, і звірі з"являться. Зараз у них масса затишних, потаємних місць для укриття. Так й фактор турботи там, де не ведуться активні бойові дії, значно знизився.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Где-то на Востоке...
139 м.
Реакция "0", причем с обеих сторон...
 

Вкладення

Зверху