Гільза мисливська?

Статус
Закрита.

Vital88

Мисливець
Вітаю, став щасливим власником великої коробочки паперових гільзи, як я думав 12 калібру. При огляді виявив деякі відмінності від стандартної папкової гільзи 12 калібру, а саме: довжина 71,5мм; рант донця гільзи іншої форми ; у середині додаткова гільза +-20 калібру; маркування не зрозуміле. На фото, не визначена гільза, а поруч із низькою юбкою стандартна гільза 12/70.
П.С. Колись чув про спец. набої для запуску різної техніки та монтажні набої.
Питання:
1. Яка правильна назва?
2. Яке цільова призначення?
3. Чи реально переобжати рант донця гільзи для використання у переломку?
Дякую.
 

Вкладення

kef

Зброяр
Вітаю, став щасливим власником великої коробочки паперових гільзи, як я думав 12 калібру. При огляді виявив деякі відмінності від стандартної папкової гільзи 12 калібру, а саме: довжина 71,5мм; рант донця гільзи іншої форми ; у середині додаткова гільза +-20 калібру; маркування не зрозуміле. На фото, не визначена гільза, а поруч із низькою юбкою стандартна гільза 12/70.
П.С. Колись чув про спец. набої для запуску різної техніки та монтажні набої.
Питання:
1. Яка правильна назва?
2. Яке цільова призначення?
3. Чи реально переобжати рант донця гільзи для використання у переломку?
Дякую.
Напевно.що то є брак. Такі гільзи називали-

посиленими. Десь були вони у мене.
 

kef

Зброяр
Вітаю, а як на рахунок додаткової гільзи в середині?
Проба зробити щось схоже на хубертус або чеха S.B . Там теж вставка під висоту наважки пороху.
Але хто їх знає тих "видумщиків" . Може для ракетника якогось чи ще до чогось. Але ж маркування як для мисливської зброї.
 

Vital88

Мисливець
Проба зробити щось схоже на хубертус або чеха S.B . Там теж вставка під висоту наважки пороху.
Але хто їх знає тих "видумщиків" . Може для ракетника якогось чи ще до чогось. Але ж маркування як для мисливської зброї.
Так, але вказано "20", а не 12.
 

kef

Зброяр
Тоді назріває болюче питання, що робити? Переобжати реально?
Я не знаю. Колись бачив таку партію гільз бракованих з широким "рантом".
Але я не спец.на рахунок визначення для чого такі гільзи як ваші. Просто пишу з власного досвіду.
Можливо вони дійсно для "спец.пристрою" якогось.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю, став щасливим власником великої коробочки паперових гільзи, як я думав 12 калібру. При огляді виявив деякі відмінності від стандартної папкової гільзи 12 калібру, а саме: довжина 71,5мм; рант донця гільзи іншої форми ; у середині додаткова гільза +-20 калібру; маркування не зрозуміле. На фото, не визначена гільза, а поруч із низькою юбкою стандартна гільза 12/70.
П.С. Колись чув про спец. набої для запуску різної техніки та монтажні набої.
Питання:
1. Яка правильна назва?
2. Яке цільова призначення?
3. Чи реально переобжати рант донця гільзи для використання у переломку?
Дякую.
Это гильза для вышибного заряда 82-мм миномёта.
20 - это не калибр, а размер в мм. Например, для 120-мм миномёта вышибной патрон маркируется и имеет размер 26 мм.

////
Вышибной патрон служит для воспламенения дополнительных зарядов и для выбрасывания мины при стрельбе. Он вставляется в трубку стабилизатора.

Части патрона: а) картонная гильза с двойной стенкой; б) латунная шляпка гильзы с капсюлем в) пороховой заряд; г) пыж, закрывающий порох сверху.
////

Кстати, есть у нас на форуме в теме по старых патронах. :)
Станица 5-8, что-то около того..

Переобжать.. вопрос, конечно, интересный..
В принципе, нерешаемых проблем нет..
Нужна эдакая дэбелая цанговая спецобжимка, которая обдимает юбку и рант и даже сверху закрывается. Выполнить может и можно, но цена явно не обрадует.
Что-то такое похожее я у нас же на форуме тоже где-то видел..
Проще наверное продать тому, кому они зачем-то нужны и купить нормальных с обычным рантом.
 

kef

Зброяр
Это гильза для вышибного заряда 82-мм миномёта.
20 - это не калибр, а размер в мм. Например, для 120-мм миномёта вышибной патрон маркируется и имеет размер 26 мм.

////
Вышибной патрон служит для воспламенения дополнительных зарядов и для выбрасывания мины при стрельбе. Он вставляется в трубку стабилизатора.

Части патрона: а) картонная гильза с двойной стенкой; б) латунная шляпка гильзы с капсюлем в) пороховой заряд; г) пыж, закрывающий порох сверху.
////

Кстати, есть у нас на форуме в теме по старых патронах. :)
Станица 5-8, что-то около того..

Переобжать.. вопрос, конечно, интересный..
В принципе, нерешаемых проблем нет..
Нужна эдакая дэбелая цанговая спецобжимка, которая обдимает юбку и рант и даже сверху закрывается. Выполнить может и можно, но цена явно не обрадует.
Что-то такое похожее я у нас же на форуме тоже где-то видел..
Проще наверное продать тому, кому они зачем-то нужны и купить нормальных с обычным рантом.
Ось і відповідь.
 

Vital88

Мисливець
Это гильза для вышибного заряда 82-мм миномёта.
20 - это не калибр, а размер в мм. Например, для 120-мм миномёта вышибной патрон маркируется и имеет размер 26 мм.

////
Вышибной патрон служит для воспламенения дополнительных зарядов и для выбрасывания мины при стрельбе. Он вставляется в трубку стабилизатора.

Части патрона: а) картонная гильза с двойной стенкой; б) латунная шляпка гильзы с капсюлем в) пороховой заряд; г) пыж, закрывающий порох сверху.
////

Кстати, есть у нас на форуме в теме по старых патронах. :)
Станица 5-8, что-то около того..

Переобжать.. вопрос, конечно, интересный..
В принципе, нерешаемых проблем нет..
Нужна эдакая дэбелая цанговая спецобжимка, которая обдимает юбку и рант и даже сверху закрывается. Выполнить может и можно, но цена явно не обрадует.
Что-то такое похожее я у нас же на форуме тоже где-то видел..
Проще наверное продать тому, кому они зачем-то нужны и купить нормальных с обычным рантом.
Дякую, схоже на те.
 
Навіщо велосипед знову проектувати ? Його вже винайшли і дуже давно. Вище вже вказано, що переробити таку гільзу під гладкоствольну рушницю буде коштувати .... Просто купити папкову гільзу і все. Тим більш, що їх на продаж викладають часто.
 
А пропонований варіант продати людині, яка колекціонує такі девайси. На виручені кошти придбати гільзу хоч з качками хоч з ведмедем (зображення).
 

kef

Зброяр
Навіть з такою гільзою не всі рушниці закриваються. Надто "рант" широкий.
IMG_20210130_112058~3.jpg
 
Статус
Закрита.
Зверху