Гільзи

solyamba

Мисливець
Гільзу отримав. Дякую продавцю. Все якісно і швидко. Гільза дійсно одностріл. Рекомендую.
 

ДСП&ДВП

Новачок
"Не могу молчать"- стаття Л.М. Толстого (доступна в інтернет-джерелах для ознайомлення). Я не порівнюю себе з відомою людиною. Але.... Це повідомлення змусило мене написати інше повідомлення від користувача Форуму. І коли я нарешті БУВ ЗМУШЕНИЙ ДАНИМ МНОЮ СЛОВОМ перерахувати і перевірити отримані мною гільзи від форумчанин а https://uoor.com.ua/forum/index.php?members/krushinski00.12437/ Я ЗАБИРАЮ НАЗАД СВОЇ СЛОВА про мій попередній відгук. Гільза після перевірки (чого я ніколи не робив раніше!!!!!!!!!!!!!!!!) на 10-15 відсотків використанна повторно, має явні сліди обжиму (не цангою). При замовленні 500 шт. отримав рівно 510. Тепер я розумію хвилювання Віктора щодо попередньої оплати гільз.
 
Останнє редагування:

Sheff

Мисливець
Вітаю Друзі! Я думав що я один такий "щасливчик".Замовляв по телефону 1000(500 собі і 500 товаришові). У моєму ящикові було 540шт:/) білі гільзи Тахо 40шт, з яких уже стріляли 2-3рази(непотріб) я їх викинув. Передивляюсь інші гільзи (Ріо і елей) в багатьох сліди від обтискання, я думав десь 20-25℅.Я їх відкинув в сторону. Після сьогоднішнього посту в темі пішов перерахував -104шт. Якби в темі було сказано що попадають перезарядженні гільзи я б такої гільзи не брав. Гільзу одностріл використовую лише один раз.
 
Останнє редагування:

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
До надання пояснень продавцем резерв знімаю, так як гільзи теж замовляв товаришам.
 

krushinski00

Снайпер
Доброго усім.кому гільзи не підійшли -дам адресу на відправку назад.гільзи перебираю но кожну під мікроскопом не розглядаю якщо комусь попадає двострільні.
 

кей

Мисливець
гильзы со стенда на Украине очень часто встечаются вторострел не вижу проблем в током асортименте главное цена и качество (чтоб гильзы были не в земле или тем более в песке)
резерв 500 штук если кому не подошли готов откупить 0984089599
Воно то так. Страшного нічого немає. Тільки в оголошенні ОДНОСТРІЛ. Якщо є дво- і т.д. потрібно вказувати.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
гильзы со стенда на Украине очень часто встечаются вторострел не вижу проблем в током асортименте главное цена и качество (чтоб гильзы были не в земле или тем более в песке)
резерв 500 штук если кому не подошли готов откупить 0984089599
Купив я колись тут на форумі у одного "поважного" пиз..на "одностріл" для товариша, а там капсуля скотчем заклеєні бо вже давно не трималися в роздовбаному капсульному отворі. Дуже мені було не приємно, бо посилку було відправлено відразу на товариша. В теперішній ситуації продавець повинен був вказати в оголошенні що приблизний відсоток багато разово використаних гільз складає десь 20-30 відсотків, все проблем не має.
Я розумію дядя Сеня Вашу солідарність до колеги, але палку перегибати не треба, у Вашому бізнесі теж трапляються форс мажори але Ви завжди їх компенсували і покупець в більшості залишався задоволений, а це головне, тому справи Ваші тут на форумі багато років йдуть успішно.
З повагою.
 
Зверху