Гільзи

Sheff

Мисливець
Купив я колись тут на форумі у одного "поважного" пиз..на "одностріл" для товариша, а там капсуля скотчем заклеєні бо вже давно не трималися в роздовбаному капсульному отворі. Дуже мені було не приємно, бо посилку було відправлено відразу на товариша. В теперішній ситуації продавець повинен був вказати в оголошенні що приблизний відсоток багато разово використаних гільз складає десь 20-30 відсотків, все проблем не має.
Покупець вирішує купувати таку гільзу чи ні а не продавець.
 

agentkolya

Мисливець
Доброго дня шановні колеги! Зі Святом, усім міцного здоров,я та добра!
У розрізі вищеописаного, хочу додати, що як і багато з нас, знаю Віктора не один рік, можливо він і має певні вади, як і усі ми, але це точно не алчність та непорядність!
Цю гільзу у Віктора не купував, але ще раніше узяв не одну тисячу такоі ж гільзи у Євгенія, який більш мудро задекларував наявнісь відсотку двострілу. Заради експеременту споряджав три рази, яких гільза витримує без візуальноі різниці між спорядженим набоєм уперше та третім разом. Втрати балістичних характеристик не помітив. Визначенню - це одностріл чи другостріл, уваги не приділяв, так як після G1000 однозначно потрібно корегувати капсульне гніздо.
Звичайно, що потрібно було зазначити про наявність двострілу, але враховуючи вартість та наявну кількість в отриманих замовленнях - це точно не той випадок, коли людину варто поливати брудом!
 

Patso

Снайпер
Я думаю за такие деньги,не стоит разводить панику!
Згоден з вами повністю. Стріляні гільзи тому і купують, щоб здешевити патрон, перебрати всі гільзи нереально при таких кількостях, і при такій ціні. Двострільні гільзи прекрасно перезаряджаються.
 

Lex12310

Мисливець
Брал я у Виктора эти гильзы, ну попалось там штук 10 двустрелов, и норм, снарядил, на полигоне отстрелял, норм, не клинили не порвались, можно было ещё раз снаряди ь, но я использую однострел только 2 раза, новую 3...чего паниковать.
 

Sheff

Мисливець
Воно то так. Страшного нічого немає. Тільки в оголошенні ОДНОСТРІЛ. Якщо є дво- і т.д. потрібно вказувати.
Це такий маркетинговий хід.Щоб було було написано що гільза перезаряжалась покупців було б в рази менше.
 

agentkolya

Мисливець
Це такий маркетинговий хід.Щоб було було написано що гільза перезаряжалась покупців було б в рази менше.
Повітре, що це звичайне необачливе подання інформаціі у темі, яке мало було компенсоване вартістю...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Це такий маркетинговий хід.Щоб було було написано що гільза перезаряжалась покупців було б в рази менше.
Это не маркетинговый ход.
Маркетингом это было бы, если бы Вам ответили, мол ну бывает, и всё.. до свидания.

А по-моему, Виктор сразу предложил, кому не подходит по каким либо причинам вариант решения проблемы:
Доброго усім.кому гільзи не підійшли -дам адресу на відправку назад.гільзи перебираю но кожну під мікроскопом не розглядаю якщо комусь попадає двострільні.
Це такий маркетинговий хід.Щоб було було написано що гільза перезаряжалась покупців було б в рази менше.
Тем более, зная Витю, уверен, что если настоите на возврате, то он Вам компенсирует и доставку в Вашу сторону.

Доброго усім.кому гільзи не підійшли -дам адресу на відправку назад.гільзи перебираю но кожну під мікроскопом не розглядаю якщо комусь попадає двострільні.
Витя, предложи компенсировать количество двострела (хай посчитают у кого его сколько) в денежном выражении.
И с людьми разойдешься и тебе на обратную доставку меньше тратиться.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Всі би були такі як Віктор, і світ став би кращим. Боже! Попалось пару гільз неякісних! По 40 коп. :D Мені б було встидно писати про це.
Повністю підтримую Ігоря , хлопці мені теж було б стидно за 40 коп пред'яви людині ставить , тим паче що двохстрільні в поряді
 

Каменяр

Слідопит
Ситуація з б/у гільзою в країні не найкраща, перше - карантин, імпорт став, патрон не іде.
друге - Хто споряджає сам і стріляє на стенді той гільзу свою забирає, плюс підчищає сусідську. А спортсмени вони також рахують свої кошти, знаю на одному стенді вже стоїть станок прогресивний, і вони гільзою не розкидаються. Споряджають для себе.
Сам неодноразово купував гільзу на стенді, то скажу так що бувало по всякому. Але перебрав і вперед.
Це вам не Італія що патрон дешевий і стріляють тисячами. Я вже якось писав що будемо дякувати і за таку гільзу. Потерпіть, ще трохи)))
 

Kapitan

Снайпер
Пацани, по 40коп гільза в наш час дарунок. Тому я думаю що особливо страшного ні чого не трапилось. І можу вас запевнити, що купляючи гільзу у інших продавців при тому по дорожчій ціні ви не застраховані від не приємних казусів із гільзами. Я особисто перепробував гільзи практично у всіх продавців гільз як на цьому форумі так і на інших ресурсах. І практично у всіх був якийсь відсоток браку, але всі продавці відносились до таких казусів адекватно, хоча я й ні коли не примушував ті гільзи міняти чи компенсувати.
Особисто як на мене то гільзи взагалі були без будь якого браку, то тільки у Сані Кульбіцького, але й там ціна була в рази вища.
 

Reinger

Снайпер
Вітаю всіх! В любому випадку, гільза служить 3-5 пострілів. Якщо спорядження йде на станку, то яка різниця, все одно донце калібрується. На 3-4 пострілу почала репатись зірка - викинув гільзу та і все, вона вже тричі окупилась!
Вітя, не приймай до серця, друже, усим не вгодиш, по собі знаю. Радуйсь, що добрих більше. Вдалих продажів!
 
Останнє редагування:

Bekas7

Мисливець
Дивно почути такі слова від людей яких знаємо не перший рік..... Віктор порядна людина і це всі знають але як що за 40к показувати свої емоції це трохи не правильно.... Людина хотіла допомоги іншим людям і тут така ситуація,... Кому не підійшли пишіть мені в приват або вишліть назад і все... Хлопець який писав перший як що вірити даним має 19 років тобто йому і дозвіл ще не положено цікаво для чого він заряджає патрони? Може він браконьєр? Чому ніхто не запитає?
 

KFoR

Зброяр
Ціна гільзи 40коп, та зараз це не ціна а шара! Володя запропонував оптимальний вихід. Кому не підійшла якість хай напишуть скільки конкретно штук.
Зі. Думаю до мого приїзду якась тисячка ще залишиться, бо бачу запаси мої розходяться скоріше чим планувалося :)
 

ПэГэСник

Мисливець
:D:D:D
"Какой п#здец товарищи..." © ПэГэСник.
Ржу шо лошадь) Господа "пострадавшие" от Виктора, а порядочней человека тяжело найти - факт, скиньте мне в лс ваши данные для компенсации, я вам отправлю по сотне гильз системы Гордон. За свой счёт.
 

Корнилов

Снайпер
:D:D:D
"Какой п#здец товарищи..." © ПэГэСник.
Ржу шо лошадь) Господа "пострадавшие" от Виктора, а порядочней человека тяжело найти - факт, скиньте мне в лс ваши данные для компенсации, я вам отправлю по сотне гильз системы Гордон. За свой счёт.
Крассава:):);)
 
Зверху