Гільзи

Bekas7

Мисливець
І я можу вислати кому не вистачає.... І ще порада тим кому дорого краще купляйте в магазині ідеальні гільзи з капсулем... По 3.5.... і буде вам щастя...
 

кей

Мисливець
незнаю як правильно сформулювати - попробую. Питання не в тому: хороший продавець чи поганий! Не в компенсації гільз, як я розумію. Не в тому, що багато продавців виступило з деякими заявами, та своїм баченням. Справа в тому, що нас ДУРЯТЬ. Дурять на тому сайті, де всі ( або більшість) знають один одного давно. Якщо є двостріл - покажи і все. При чому тут компенсація, ціна і т.д. Просто вже надоїло коли на базарі , в магазині, на інших сайтах обманюють. Присилають товар зовсім іншої якості і т.д. Ніхто не говорить, що продавець поганий. Мабуть трішки неправильно сформулював оголошення по продажі, а кидаться на покупців ( за справедливі зауваження - незалежно від кількості ) непотрібно. По придбанню вирішує кожен сам і де придбати вирішує також сам. З ПОВАГОЮ до Всіх!
 

Sheff

Мисливець
незнаю як правильно сформулювати - попробую. Питання не в тому: хороший продавець чи поганий! Не в компенсації гільз, як я розумію. Не в тому, що багато продавців виступило з деякими заявами, та своїм баченням. Справа в тому, що нас ДУРЯТЬ. Дурять на тому сайті, де всі ( або більшість) знають один одного давно. Якщо є двостріл - покажи і все. При чому тут компенсація, ціна і т.д. Просто вже надоїло коли на базарі , в магазині, на інших сайтах обманюють. Присилають товар зовсім іншої якості і т.д. Ніхто не говорить, що продавець поганий. Мабуть трішки неправильно сформулював оголошення по продажі, а кидаться на покупців ( за справедливі зауваження - незалежно від кількості ) непотрібно. По придбанню вирішує кожен сам і де придбати вирішує також сам. З ПОВАГОЮ до Всіх!
Згідний з Вашими словами повністю.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Хлопцы, красавы все!
Во!!! Одобряет.gif

И я могу отсыпать сотню феттера.

Но объективности ради всё же отмечу, что небольшое упущение со стороны Вити таки было.
Покупатель имеет право знать полную достоверную и правдивую информацию о товаре, даже если речь идёт о такой незначительной, по сути, сумме, как 40/100.
Тут уже больше вопрос лежит не в финансовой плоскости а моральной.
Не подтвердились ожидания. Естественно становится неприятно, даже если речь идёт о копейках. Да даже не суть важно.
То же было бы хоть по 1 грн., хоть по 10 коп.
Когда человек готов оплатить озвученную цену, то всё. Это его осознанное добровольное решение. Значит он на это согласен. Далее вступает только получит он товар, который ожидал получить или нет.
Ясен пень, что чем дороже, тем больше неприятно, если ожидания не оправдались.
Но даже за копейки это было и будет всегда.

А тебе, Витя, своего рода наука ;)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
незнаю як правильно сформулювати - попробую. Питання не в тому: хороший продавець чи поганий! Не в компенсації гільз, як я розумію. Не в тому, що багато продавців виступило з деякими заявами, та своїм баченням. Справа в тому, що нас ДУРЯТЬ. Дурять на тому сайті, де всі ( або більшість) знають один одного давно. Якщо є двостріл - покажи і все. При чому тут компенсація, ціна і т.д. Просто вже надоїло коли на базарі , в магазині, на інших сайтах обманюють. Присилають товар зовсім іншої якості і т.д. Ніхто не говорить, що продавець поганий. Мабуть трішки неправильно сформулював оголошення по продажі, а кидаться на покупців ( за справедливі зауваження - незалежно від кількості ) непотрібно. По придбанню вирішує кожен сам і де придбати вирішує також сам. З ПОВАГОЮ до Всіх!
Не загоняйте, никто Вас не дурит!
Это последнее, что Виктор хотел бы сделать..
Я уверен, что Витя просто не заморачивался. Он может и увидел, что там проскакивает какое-то количество вторострела, ну и поставил бросовую цену, чтобы не сидеть там над каждой гильзочкой.
То что не указал да, его косяк.
Но он сразу, с первых же претензий пошел на разрешение проблемы даже если ему в минуса.
Не смешите людей, бурят это когда специально и целенаправленно пытаются втюхать говно и при этом остаться при наваре.
 
Напевне, досить роздувати дебати ще на декілька сторінок. Вважаю що це обговорення неприємне обом сторонам конфлікту. Трапилось те що трапилось.
Особисто Віктора не знаю, не спілкувались, нічого внього не замовляв.
П. С. Віктор не перший день на форумі, багато хто внього замовляє кулі. Не буде він спеціально впарювати фуфло. Репутація дорожча!
 

krushinski00

Снайпер
Я вже написав що якщо комусь не підійшло то велком обратно посилку.якщо хто має бажання може перещитати свій двостріл вишлю других якщо остальні підходят.тут діло не в наварі чи когось обдурити.є дешева гільза.я як перебирав то щитав її за одностріл.
Вже третя сторінка спору.правда ще ніхто не виложив фото вхам некодинційного двострілу.та і посилку ще ніхто не повернув назад.а вот замовлення вдруге чи в третє вже були не одноразово.може я випадково туда нових положив.
Сама якісна гільза була в Сашка Кульбіцкого.я і сам в нього взяв не одну тисячу.і також купував на форумі гільзи з високою юбкою як одностріл а прийшла вся двостріл.і нічого страшного не сталось.спорядив нормально правда рахував спочатку що переплатив за двостріл і він не тої якості.
 

ПэГэСник

Мисливець
Я вже написав що якщо комусь не підійшло то велком обратно посилку.якщо хто має бажання може перещитати свій двостріл вишлю других якщо остальні підходят.тут діло не в наварі чи когось обдурити.є дешева гільза.я як перебирав то щитав її за одностріл.
Вже третя сторінка спору.правда ще ніхто не виложив фото вхам некодинційного двострілу.та і посилку ще ніхто не повернув назад.а вот замовлення вдруге чи в третє вже були не одноразово.може я випадково туда нових положив.
Сама якісна гільза була в Сашка Кульбіцкого.я і сам в нього взяв не одну тисячу.і також купував на форумі гільзи з високою юбкою як одностріл а прийшла вся двостріл.і нічого страшного не сталось.спорядив нормально правда рахував спочатку що переплатив за двостріл і він не тої якості.
Братуха, отредактируй текст первого поста и всем будет счастье))))
Хтож знал, шо так прынцыпиально однострел:D
 

Varjag229

Слідопит
Хлопці, подивіться відео скільки разів можна переснарядити пластикові гільзи до того, як капсульне гніздо розіб'ється, а потім сваріться за "двостріл":
How Many Times Can You Load Winchester AA Hulls? - We Review - YouTube
How Many Times Can You Load Remington STS Hulls? - We Review - YouTube
How Many Times Can You Load Remington Gun Club? - We Review - YouTube
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
P00612-124632.jpg
P00612-125020.jpg
P00612-125027.jpg
P00612-125056.jpg
P00612-125117.jpg
P00612-125122.jpg
P00612-125140.jpg
P00612-125152.jpg
P00612-125200.jpg
P00612-125225.jpg
P00612-125233.jpg
Отримав я від Віктора своє замовлення на 1000шт. гільз сині ріо та елей.
Відразу скажу що раніше справ з Віктором не мав, тому істєрія яку утворили в цій темі два форумчани мене трохи збентежила так як гільзи замовляю не тільки для себе.
В спілкуванні з Віктором ним було запропоновано гільзи піонкі за які він давав сто відсотково гарантію одностріла, але я відмовився так як з синіми елей,ріо та фіочі працюю багато років і мене вони цілком влаштовують.
Посилку Віктор відправив без попередньої оплати та без наложного платіжа з проханням перебрати гільзи перерахувати відбраковані на мою думку а решту потім йому оплатити на карту.
І так, в посилці прибуло 1030шт., сині елей та ріо. Ось що я з цього приводу думаю, можливо якщо провести балістичну експертизу ціх гільз то якийсь незначний відсоток виявиться двострільних, але я при поверхньому огляді не виявив ЖОДНОЇ не пригодної або багато використованної гільзи.
Важаю шум який тут утворили деякі форумчани діло рук конкурентів, якім не подобається ціна на гільзи у Віктора.
Віктору велика подяка та повага.
 
Останнє редагування:

krushinski00

Снайпер
Переглянути вкладення 576745 Переглянути вкладення 576746 Переглянути вкладення 576747 Переглянути вкладення 576748 Переглянути вкладення 576749 Переглянути вкладення 576750 Переглянути вкладення 576751 Переглянути вкладення 576752 Переглянути вкладення 576753 Переглянути вкладення 576754 Переглянути вкладення 576755 Отримав я від Віктора своє замовлення на 1000шт. гільз сині ріо та елей.
Відразу скажу що раніше справ з Віктором не мав, тому істєрія яку утворили в цій темі два форумчани мене трохи збентежила так як гільзи замовляю не тільки для себе.
В спілкуванні з Віктором ним було запропоновано гільзи піонкі за які він давав сто відсотково гарантію одностріла, але я відмовився так як з синіми елей,ріо та фіочі працюю багато років і мене вони цілком влаштовують.
Посилку Віктор відправив без попередньої оплати та без наложного платіжа з проханням перебрати гільзи перерахувати відбраковані на мою думку а решту потім йому оплатити на карту.
І так, в посилці прибуло 1030шт., сині елей та ріо. Ось що я з цього приводу думаю, можливо якщо провести балістичну експертизу ціх гільз то якийсь незначний відсоток виявиться двострільних, але я при поверхньому огляді не виявив ЖОДНОЇ не пригодної або багато використованної гільзи.
Важаю шум який тут утворили деякі форумчани діло рук конкурентів, якім не подобається ціна на гільзи у Віктора.
Віктору велика подяка та повага.
Дякую за відгук.такі гільзи відправляв усім
 

ПэГэСник

Мисливець
Переглянути вкладення 576745 Переглянути вкладення 576746 Переглянути вкладення 576747 Переглянути вкладення 576748 Переглянути вкладення 576749 Переглянути вкладення 576750 Переглянути вкладення 576751 Переглянути вкладення 576752 Переглянути вкладення 576753 Переглянути вкладення 576754 Переглянути вкладення 576755 Отримав я від Віктора своє замовлення на 1000шт. гільз сині ріо та елей.
Відразу скажу що раніше справ з Віктором не мав, тому істєрія яку утворили в цій темі два форумчани мене трохи збентежила так як гільзи замовляю не тільки для себе.
В спілкуванні з Віктором ним було запропоновано гільзи піонкі за які він давав сто відсотково гарантію одностріла, але я відмовився так як з синіми елей,ріо та фіочі працюю багато років і мене вони цілком влаштовують.
Посилку Віктор відправив без попередньої оплати та без наложного платіжа з проханням перебрати гільзи перерахувати відбраковані на мою думку а решту потім йому оплатити на карту.
І так, в посилці прибуло 1030шт., сині елей та ріо. Ось що я з цього приводу думаю, можливо якщо провести балістичну експертизу ціх гільз то якийсь незначний відсоток виявиться двострільних, але я при поверхньому огляді не виявив ЖОДНОЇ не пригодної або багато використованної гільзи.
Важаю шум який тут утворили деякі форумчани діло рук конкурентів, якім не подобається ціна на гільзи у Віктора.
Віктору велика подяка та повага.
У вас на втором фото сверху "стопудов" не однострел))))
Витя, Витя... :p:D
Юмор еснно.
Халява закончилась в лс тихо, а возможность была...
Кстати у Виктора брал и буду брать.
 

Вкладення

Dimmuell

Новачок
Доброго дня, резерв на 500 штук сині Ріо будьте ласкаві, якщо в наявності, скиньте реквізити для оплати, дякую.
 

Tic-Tac

Новачок
Доброго дня, свою посилку отримав і був вражений наскільки акуратно все поскладано. Гільзи гарної якості і ніяких нарікань до них немає. Хочу відмітити відношення продавця до покупців і РЕКОМЕНДУЮ до подальшої співпраці. Дякую Вікторе за посилку!
 
Зверху