ДРОБОЛЕЙКА

huntmaster

Слідопит
Я нічим не перетирав від графіту. Мажеться, але не сильно. Я просто відсівав лишній порошок від дробу.
 

филиппыч

Новачок
Вобщем, остается графитовый порошок. Будем пробовать.
А дробь потом сильно пачкается-руки черные? Или ее надо перетирать тряпкой?
Может лучше графит, т.ск. в сухом виде- типа графитовых щеток из троллейбуса, например?
При отсутствие графитового порошкаа использую графитов. Щетки. Раза три, четире дерону крупним напильником над дробью и запускаю на несколько секунд. Руки конечно мажуться но не на сколько что стоит бояться испачкаться. Лишний графит вилетает при запуске
галтовки.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
При отсутствие графитового порошкаа использую графитов. Щетки. Раза три, четире дерону крупним напильником над дробью и запускаю на несколько секунд. Руки конечно мажуться но не на сколько что стоит бояться испачкаться. Лишний графит вилетает при запуске
галтовки.
Понятно!
 

DlN

Мисливець
Який № дробі може виходити (без регульовочної голки) приблизно з сверла 1 , 08, 05 + - для того щоб зорєнтуватися яким свердлом просверлити отвори?
 

василь довжик

Слідопит
для того щоб зорєнтуватися яким свердлом просверлити отвори?
Є багато моментів, температура свинцю,угол а також кількість свинцю в дроболійці.Жикльори також наприклад вже на більший шріт по другому виготовлені.
 

Федчук

Мисливець
Вопрос остается в силе!
Знаю, что добавляют графитовый порошок. Но это-мазня рук, которая вряд ли уберет "шрамы и коцки" на дроби после "шайтан -машины".
Жду конструктивных ответов. Чтобы дробь была, как полированная!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Дробь лью для себя, после дробокатки кила 3,4 заыпаю в стеклянную 0,75 л. Можно больше банку с крышкой на резьбе, и минут 5 потряс и графит можно не добавлять дробь полируется и станет гладкая, но я графитика чуть добавляю.
 

DlN

Мисливець
Є багато моментів, температура свинцю,угол а також кількість свинцю в дроболійці.Жикльори також наприклад вже на більший шріт по другому виготовлені.
Про те, що є багато моментів, це розумію та враховую. Мене цікавить дріб № 7,6, 5. От, яке сферло в більшій мірі може підійти до вказаного № дробу.
 

василь довжик

Слідопит
Про те, що є багато моментів, це розумію та враховую. Мене цікавить дріб № 7,6, 5. От, яке сферло в більшій мірі може підійти до вказаного № дробу.
0,7 .Але в мене 5 виходить і з 1 мм.Лупить як з автомата.А можу і номер 3 лить теж той самий жикльор.Головне вловити волну.
 

mobis7

Новачок
Про те, що є багато моментів, це розумію та враховую. Мене цікавить дріб № 7,6, 5. От, яке сферло в більшій мірі може підійти до вказаного № дробу.
Почніть з 0.5.
 
  • Like
Reactions: DlN

DlN

Мисливець
Доброго вечора. Зробив дроболійку. Замучила вона мене. Підскажіть чому може прилипати свинець на лотку? Матеріал - нержавійка, товщиною десь 1.5 .Лоток відполірований, як у кота....Крейдою пробував натерти, так не натирається тому, що відполірована. Може тонкий метал? Не прогрівається так, як потрібно?
IMG_20180725_205206.jpg
 

василь довжик

Слідопит

Юрий Дратхар

Новачок
Доброго вечора. Зробив дроболійку. Замучила вона мене. Підскажіть чому може прилипати свинець на лотку? Матеріал - нержавійка, товщиною десь 1.5 .Лоток відполірований, як у кота....Крейдою пробував натерти, так не натирається тому, що відполірована. Може тонкий метал? Не прогрівається так, як потрібно? Переглянути вкладення 393407
В мене звичайний метал 2 мм,натираю мокрою крейдою або прикріплюю х'б тряпочку теж натерту крейдою тряпочка повинна бути мокрою
 
Зверху