ДРОБОЛЕЙКА

филиппыч

Новачок
И с графитом тоже- все ОК?:confused:
Да. Сперва катаю без графіта, поки дроб не прйме форму шара. Потім на кінчик ножа стружки з графітової щітки електродвигуна і декілька секунд роботи дробокатки. Воно даже звук міняється. Стає явно приглушеним. Все. Процес закінчився. А ллю у маляс в обрізані двухлітрові бутилки з під пива, води. Через деякий час підставляю нову тару, а з цієї відокремлюю дроб, та ставлю бутилку у холодну воду для охолодження. Цих бутилок декілька. Дроболійка в мене з одним жикльором.
 

DlN

Мисливець
Нуу нарешті я відлив нормальний дріб.....Хухх...Весь процес пройшов без налипання свинцю на лотоку!!! Алюмінієвий лоток 2-хмм. помазав тонором від лазерного принтера, як зазначав Граф Потапов. Як на мене, вийшло досить непогано, а якби ще відкатати мавби бути ідеальний шарик. Лив на 1 форсунку. За півтор години відлив та просіяв через сито 4.5 кг.Всім хто підсказував, давав поради Дякую! Але не спішіть радіти, якщо щось піде не так, то буду знову запитувати:D
11.jpg
 

василь довжик

Слідопит
Все равно сфера ( абсолютная) не получится! Сухая дробь не залипает и выкатывается приличная дробь. А вот с графитовой смазкой...ролики!.
Спробуйте простого олівця,серцевину.Можливо ваша змаска й робить те що прилипає.Одного олівця хватить на декілька разів.Олівець товстий для строитєлей.
 

василь довжик

Слідопит
Нуу нарешті я відлив нормальний дріб.....Хухх...Весь процес пройшов без налипання свинцю на лотоку!!! Алюмінієвий лоток 2-хмм. помазав тонором від лазерного принтера, як зазначав Граф Потапов. Як на мене, вийшло досить непогано, а якби ще відкатати мавби бути ідеальний шарик. Лив на 1 форсунку. За півтор години відлив та просіяв через сито 4.5 кг.Всім хто підсказував, давав поради Дякую! Але не спішіть радіти, якщо щось піде не так, то буду знову запитувати:D Переглянути вкладення 394840
Як що правильний вміст свинцю,шайтан машина зробить чудо,навіть не сумнівайтесь.Я би навіть сказав як що правильно все зробить при обкатці шроту,тоді і не обов'язково щоб при литьї виходив ідеаль шарик.Якось так.
 

huntmaster

Слідопит
А я вже відмовмвся від дробокату. Добився якісного дробу на виході з дроболійки і необхідність в обкатці відпала. Просто загалтував з графітом, прогнав через сита та наклонний стіл і все.
 

василь довжик

Слідопит
А я вже відмовмвся від дробокату. Добився якісного дробу на виході з дроболійки і необхідність в обкатці відпала. Просто загалтував з графітом, прогнав через сита та наклонний стіл і все.
Можливо й так.Поділіться своїми успіхами.Але я після дробокатки маю ідеальний шарик дай трішки твердіший.Ну по принципу пам'ятаєте зимою коли в сніжки граєтесь чи грались.З Па.
 

север

ветеран форуму
надійна команда

василь довжик

Слідопит
Ну, если
,
то дробь 5 номера превращается, после дробокатки, в 6-ку или, даже 7-ку? Но-становится тверже. Так получается?
Як що з 5 в 7 то це не обкатки а шліфування.При цьому процесі не повино бути свинцового пилу.Поменшати може з 5 вийти 6 але це все залежить який вміст сюрми в свинцю.Я об катував з кабельного не виходить,чорніє вірніше там вміст олова більш.З магазину на один,номер можна вкатати і то треба раза три.Свою 50/50 кабель і акумулятор так не вийде.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Як що з 5 в 7 то це не обкатки а шліфування.При цьому процесі не повино бути свинцового пилу.Поменшати може з 5 вийти 6 але це все залежить який вміст сюрми в свинцю.Я об катував з кабельного не виходить,чорніє вірніше там вміст олова більш.З магазину на один,номер можна вкатати і то треба раза три.Свою 50/50 кабель і акумулятор так не вийде.
Тогда за счет чего тверже? Или это так- умозрительные заключения?
 

василь довжик

Слідопит
Тогда за счет чего тверже? Или это так- умозрительные заключения?
Коли після литя виходять блинчики тоді їх вминає робить ідеальний шарик і при цьому трішки получеється твердіша.Я магазину теж об катував ніби твердішає але не на стільки як правильний вміст сюрми.Да як що м'який шріт можна з порохом погратись зробити швидкість меншу не 400-420 а 380 що для полювання може бути.
 

huntmaster

Слідопит
Можливо й так.Поділіться своїми успіхами.Але я після дробокатки маю ідеальний шарик дай трішки твердіший.Ну по принципу пам'ятаєте зимою коли в сніжки граєтесь чи грались.З Па.
Раніше я інколи докатував, коли не зовсім якість задовольняла. Зараз необхідність в цьому відпала. На виході з дроболійки виходить дріб, якість якого мене повністю задовольняє.
 

василь довжик

Слідопит
І не забуваєм ні якого закритого приміщення чи прилиті чи обкатці ані просто при переплавці свинцю.Зекономим тих 5 гр а для здоров'я дуже сильно шкідливий свинець і вивести його майже не можливо.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
І не забуваєм ні якого закритого приміщення чи прилиті чи обкатці ані просто при переплавці свинцю.Зекономим тих 5 гр а для здоров'я дуже сильно шкідливий свинець і вивести його майже не можливо.
Увы, многие и на кухне этим занимаются: иных условий просто нет.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Раніше я інколи докатував, коли не зовсім якість задовольняла. Зараз необхідність в цьому відпала. На виході з дроболійки виходить дріб, якість якого мене повністю задовольняє.
О, так у Вас все профессионально!
Подобные дроболейки сейчас Россия выпускает.
У Вас заводская?
 

huntmaster

Слідопит
та яке там професійно. Ні, в мене саморобна. Тільки встановив заводську сковорідку від littletone shotmaker. Раніше стояла саморобна сталева - чесно сказати різниці в роботі не замітив.
 

василь довжик

Слідопит
Раніше я інколи докатував, коли не зовсім якість задовольняла. Зараз необхідність в цьому відпала. На виході з дроболійки виходить дріб, якість якого мене повністю задовольняє.
То у вас уже проізводство.Правильний вміст сюрми,регулювання температури.Не спою.В мене на 2 жикльори,налив собі пару кг тай закинув.Буде потреба можливо ще налью але пер за все задумують,що для мене важливіш здоров'я ,чи пару гривників.Зараз на форумах багато хорошої по якості дробі.
 
Зверху