ДТП за участю диких копитних.

Ohotnik47

Слідопит
За селом черговий раз авто збило лося, в цьому році перший раз. Всі живі, окрім лося.
Власник авто викликав поліцію, поліція працівників господарства - працівники пошушукались з поліцією, загрузили лося в газельку, (на питання, що далі - відповіли усміхнувшись - шашлик) і поїхали.
В мою бутність в таких випадках складався відповідний акт за участю рай.мисливствознавця,працівників господарства і власника авто, туша направлялась на вет.сан.перевірку після якої (в залежності від результатів експертизи)або реалізовувалась в господарстві, або утилізовувалась (згодовували собакам господарства).
На підставі акту закривалась ліцензія на поточний сезон.
Як в таких випадках вірно поступити зараз, коли лось в ЧКУ?
 

Зверобой 60

Мисливець
Шо опять?.Лет двадцать назад поздно вечером по Варшавке между Клавдиево и Бородянкой авто сбило лося и владелец как пострадавший вызвал милицию и хотел через суд компенсации.Приехавшие на место ДТП милиция и работники охотхозяйства КВО"Дубраво-Ленинское ОХ"".,указали на дорожный знак ..дикие животные..!после чего участник ДТП побледнел и с требований перешел на просьбы.О чем договорились не скажу но лось уехал на охотбазу.;)
 

Ohotnik47

Слідопит
Все вірно за наявності знаку, в даній ситуації - знаки відсутні .
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Боюсь представить что от машины осталось.я как то собаку брадячюю на трассе поймал,ланжероны на заднии колеса смотрели,
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На Черниговщине ДТП с участием лосей, увы-обычное явление.
Туши сбитых лосей, по утверждению компетентных лиц, утилизируются путем...зарывания их в земляную яму. Ни о какой продаже-собаках речь даже не идет.
Из некомпетентных источников известно, что иногда (часто...) туша утилизируется уже, э...т.ск. некомплектом. Хотя для широкой общественности, безусловно, все превозносится в необходимом виде.
Справка: за этот год на дорогах Черниговщины уже погибло 5 лосей, в 2019-7.
Нынче в лесах нашей области на учете состоит 1175 этих краснокнижных животных.
Просьба убрать детей и слабонервных от экрана!!!
сми.png
 

shpak

Мисливець
Рівно 2 роки назад, я на трасі збив лося. Машина звісно-розбита,але всі цілі залишились(крім мене-водія,ще було 3 пасажири). Удар був на швидкості 150км/час. Приїхали поліцаї,взяли пояснення і роз‘їзались всі в різні сторони(я на евакуаторі).Лось залишився на обочині,Подальшу долю я його не знаю...Знаків на дорозі ніяких не було!!! А тепер головне...Мене рік,після цього випадку,терирозував тамтешній мисливствознавець. Писульки писав в поліцію,прокуратуру і т.д. Хотів щоб компенсував йому того лося. Звісно я його і його «ходаків» відправляв куда подальше...) Але гіркий осадок залишився. Мало того,що чуть не відійшов в «страну вечных охотников»,розбив машину через його лося,то ще і компенсації вимагали. Питання-«Хто правий»???? Повторюсь,знаків на дорозі не було!
 

shpak

Мисливець
Ніхто ж не стояв з труканом і не міряв мою швидкість! І лось точно не скаже при якій швидкості я його збив). І взагалі,швидкість тут до чого? Не в тому питання стояло! Питання стояло в правовій оцінці данної ситуації!
 
Ніхто ж не стояв з труканом і не міряв мою швидкість! І лось точно не скаже при якій швидкості я його збив). І взагалі,швидкість тут до чого? Не в тому питання стояло! Питання стояло в правовій оцінці данної ситуації!
Їхали б з дозволеною швидкістю, можливо Ви це запитання не задали б ніколи.
 

ТАР

Снайпер
Два дня назад сосед на таврии домой ехал, лось захотел эту таврию перепрыгнуть и в полёте немного зацепился ногой за левое крыло ближе к пассажирской двери. В результате машина побита и без лобового стекла. Я так и не понял... почему он лося не пошёл искать).
 

shpak

Мисливець
Їхали б з дозволеною швидкістю, можливо Ви це запитання не задали б ніколи.
Два дня назад сосед на таврии домой ехал, лось захотел эту таврию перепрыгнуть и в полёте немного зацепился ногой за левое крыло ближе к пассажирской двери. В результате машина побита и без лобового стекла. Я так и не понял... почему он лося не пошёл искать).
Таврія тоже 150 їхала?)
 
Зверху