Дайте пораду з собакою

Статус
Закрита.

Вова123456789

Новачок
Доброго дня (вечора). Підкажіть, чи варто купляти дратхаара 2,5 роки. Як може себе поводити з чужими для нього людьми. Собака мисливець. Дякую.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда

Вова123456789

Новачок
Щиро вдячний за відповідь. Собака мисливець і натаскана, хочу поради як привчити до себе і до сім'ї. Дякую.
 

север

ветеран форуму
надійна команда

василь довжик

Слідопит
Будете кормити і вугулювати,подружитесь 100%.А ще якщо і на полювання,тоді буде слухатись.Головне перш ніж брати на полювання приучіть а то побіжить шукати колишнього господаря.:D
І в першу чергу,дайте собаці зрозуміти,що ви є головним у всьому.Візме верх над вами,важко буде справитись.
Хоча я б вам радив не брати.Те,що він на учений це ще не факт,що всі команди буде виконувати як до вас.Хоча з часом...
Чисто як на мене я б взяв маленького і все разом пройти.Правда тут і нервів піде,про витрати мовчу.Але ви навчете під свої потреби і як ви власне бачите ту чи іншу команду.Я такої думки як власник драта якого з самого малечку сам до всього.
А вам вирішувати.З.Пв.
 

markiv-bogdan

Мисливець
Скажу із свого досвіду. Місяць тому продав свою . Вік рік і два місяці. Це було у неділю. Сам привіз новому господарю. В понеділок вечором собака прийшла додому. 12 км. Тепер дав слово ,що більше її не продам за ніякі гроші.
 

Виталий 2.

Слідопит
Реальный пример:
Я, свою первую суку дратхаара забирал у старого хозяина в год и восемь месяцев, собака не умела ни чего. В поле за бабочками гонялась , хорошие крови, умнейшие глаза, прежний хозяин оставил себе от своей суки, а потом увлекся бритонами, а на эту забил. Приехал я смотреть, глянул и за деньгами в машину полез, она за прыгнула на заднее сидение и сидит на меня смотрит. Через два месяца, Д-2 по куропатке. Собака во мне души не чаяла, ставить было одно удовольствие, понимала все с полу слова.
Погибла в возрасте, четырёх с половиной лет, оставив прекрасное потомство, за которое люди до сих пор звонят и блогодорят.
Когда собака, поймёт, что Вы её любите, она будет готова за Вас жизнь отдать! ЭО поможет из собаки сделать робота,а любви и верности не добьешся..
 

Genry

Снайпер
В три года это уже полноценная собака - не щенок, со сформрованной психикой и т.п.
Решать Вам
 

Genry

Снайпер
Если сука, то ещё раньше... грубо в пересчёт на возраст человека 3 года это порядка 20ти летнего человека. Принять в семью да, но претендовать на усыновление нет))) Извините за сравнение _очень_ грубое
 

василь довжик

Слідопит
Реальный пример:
Я, свою первую суку дратхаара забирал у старого хозяина в год и восемь месяцев, собака не умела ни чего. В поле за бабочками гонялась , хорошие крови, умнейшие глаза, прежний хозяин оставил себе от своей суки, а потом увлекся бритонами, а на эту забил. Приехал я смотреть, глянул и за деньгами в машину полез, она за прыгнула на заднее сидение и сидит на меня смотрит. Через два месяца, Д-2 по куропатке. Собака во мне души не чаяла, ставить было одно удовольствие, понимала все с полу слова.
Погибла в возрасте, четырёх с половиной лет, оставив прекрасное потомство, за которое люди до сих пор звонят и блогодорят.
Когда собака, поймёт, что Вы её любите, она будет готова за Вас жизнь отдать! ЭО поможет из собаки сделать робота,а любви и верности не добьешся..
Це один випадок із ста або й з 1000.
 

Genry

Снайпер
Це один випадок із ста або й з 1000.
Есть подтверждённая история о РОС взятом известным кинологом в 2х летнем возрасте и впоследствии занимавшем первые места на соревнованиях(до этого была комнатная собака), но что он делал с ним для достижения цели не известно. Если не путаю, то информация присутствует на сайте Питерского клуба породы...
Знаю точно лишь одно - я бы не взялся за такое, можете считать слабаком
 

Trigal

Снайпер
Місяць тому продав свою . Це було у неділю. В понеділок вечором собака прийшла додому. 12 км. Тепер дав слово ,що більше її не продам за ніякі гроші.
Ну и зря - неплохой бизнес вырисовывается )))))
 
Статус
Закрита.
Зверху