Двуствольное ружье Winchester

Olexandr

Мисливець
Зброя в резерві, повторюсь дозбираєте до 1500 з радістю прийму вас в чергу на резерв
 

Хориган

Новачок
Добрий день.Я"резервист".Отримаю дозвіл , через декілька днів,приїду за рушницею.Якщо вона відповідає опису,тільки природні катаклізми(землетрус,цунамі,метеорити) можуть перешкодити купівлі.За паспорт не питаю)))
 

Olexandr

Мисливець
Добрий день.Я"резервист".Отримаю дозвіл , через декілька днів,приїду за рушницею.Якщо вона відповідає опису,тільки природні катаклізми(землетрус,цунамі,метеорити) можуть перешкодити купівлі.За паспорт не питаю)))
Красава)))))) 100/500 - шах і мат ))))
 

minor

Новачок
Давши слово-держи!А хозяина ружья поздравлю искренне,так сообща вместе кому-нибудь и врулим за 1500.
 

Slavin

Новачок
Добрий день.Я"резервист".Отримаю дозвіл , через декілька днів,приїду за рушницею.Якщо вона відповідає опису,тільки природні катаклізми(землетрус,цунамі,метеорити) можуть перешкодити купівлі.За паспорт не питаю)))
Можете не сумніватись, рушниця повністю відповідає опису. Жодних слідів використання не має. Тримав її в руках коли купував у Олександра рушницю Franchi.
До речі та об'ява є десь поруч і там теж є деякий негатив. Але не зважаючи на коменти деяких форумчан про кривий ствол ,або навіть на противагу їм, я поїхав дивитись, дав завдаток і після отримання дозвільних документів купив franchi.
Що цікаво, рушницю у Олександра я забрав у пятницю 11.01.19 ,а в суботу 12.01.19 добув з неї два зайця. Фото зі словами подяки скидав Олександру.
Думаю і вибрана Вами рушниця буде радувати Вас трофеями.
 

Olexandr

Мисливець
Можете не сумніватись, рушниця повністю відповідає опису. Жодних слідів використання не має. Тримав її в руках коли купував у Олександра рушницю Franchi.
До речі та об'ява є десь поруч і там теж є деякий негатив. Але не зважаючи на коменти деяких форумчан про кривий ствол ,або навіть на противагу їм, я поїхав дивитись, дав завдаток і після отримання дозвільних документів купив franchi.
Що цікаво, рушницю у Олександра я забрав у пятницю 11.01.19 ,а в суботу 12.01.19 добув з неї два зайця. Фото зі словами подяки скидав Олександру.
Думаю і вибрана Вами рушниця буде радувати Вас трофеями.
Дякую за відгук!!!))) Радий що служить Вам вірою і правдою. Франя в мене теж з першого разу як тільки купив 2 куріпочки з трьох патронів - потішила))) обмежувач я навіть не знімав. Фото супер я пам'ятаю, ЩИРО РАДИЙ що Ви знайшли що шукали!)
 

minor

Новачок
Можете не сумніватись, рушниця повністю відповідає опису. Жодних слідів використання не має. Тримав її в руках коли купував у Олександра рушницю Franchi.
До речі та об'ява є десь поруч і там теж є деякий негатив. Але не зважаючи на коменти деяких форумчан про кривий ствол ,або навіть на противагу їм, я поїхав дивитись, дав завдаток і після отримання дозвільних документів купив franchi.
Що цікаво, рушницю у Олександра я забрав у пятницю 11.01.19 ,а в суботу 12.01.19 добув з неї два зайця. Фото зі словами подяки скидав Олександру.
Думаю і вибрана Вами рушниця буде радувати Вас трофеями.
Поздравляю,Вам повезло,но,я думаю.что новому хозяину ружья за 1500 долл. повезёт значительно больше.На следующий день после покупки данного ружья(за1500!!!!)он непременно добудет больше зайчиков-3шт,и даже,не побоюсь этого слова-целых 4!!! и даже 5....
 

StuDenT1

Мисливець
Поздравляю,Вам повезло,но,я думаю.что новому хозяину ружья за 1500 долл. повезёт значительно больше.На следующий день после покупки данного ружья(за1500!!!!)он непременно добудет больше зайчиков-3шт,и даже,не побоюсь этого слова-целых 4!!! и даже 5....
Я не пойму, чем вас смущает сумма в 1500? Вы гадите в каждой теме, а по факту одна только болтовня... какой смысл?
 

Olexandr

Мисливець
Бажаю кожному з нас хто живе полюванням і хворіє зброєю, мати ті незабутні моменти коли прискорюється пульс кров бурлить у жилах і ти влучним пострілом береш жаданий трофей. Фортуни нам хлопці і більше гарних трофеїв, повторюсь Вячеславу респект за добрі слова в підтримку теми... Дякую!!!
 

minor

Новачок
Добрий день.Я"резервист".Отримаю дозвіл , через декілька днів,приїду за рушницею.Якщо вона відповідає опису,тільки природні катаклізми(землетрус,цунамі,метеорити) можуть перешкодити купівлі.За паспорт не питаю)))
пан резервист- Хориган!вы истинно счастливый человек!Вы почти вытянули джек- пот.
 

Хориган

Новачок
пан резервист- Хориган!вы истинно счастливый человек!Вы почти вытянули джек- пот.
Я ледве відкопав на форумі свій аккаунт,щоб підтвердити свої наміри,але Вам як експерту зі зброї не дає спокою ціна 1500$.Тому в мене до Вас тільки одне питання:ПАСПОРТ Є?
 

minor

Новачок
Я ледве відкопав на форумі свій аккаунт,щоб підтвердити свої наміри,але Вам як експерту зі зброї не дає спокою ціна 1500$.Тому в мене до Вас тільки одне питання:ПАСПОРТ Є?
паспорт-то у меня есть!а 1500- у вас уже нет,кому из нас лучше-это ещё большой вопрос!!!поздравлю вас с приобретением и тоже упаду со смеху
 
Зверху