День рыбака!

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Мої щирі вітання усім прихильникам цього шикарного свята!
Щоб завжди був кльов та улов!
Щоб кожному впіймалася така Золота рибка!
З повагою!
рыбка.PNG
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
І хвилинка гумору для вельмишановного суспільства...
смайл.PNG


 

Вік71

Снайпер
Я не рибалка але знайомих ДУУУУУУЖЕ багато рибалок. Тож зі святом товариство - ХТО ТИХО ПОМІШАНИЙ ! :)
Цікаво! В мене серед всіх знайомих мисливців- практично всі рибаки, а от серед знайомих рибалок-мисливців відсотків 30-40 , а може й менше ! :)
 

Reinger

Снайпер
Цікаво! В мене серед всіх знайомих мисливців- практично всі рибаки, а от серед знайомих рибалок-мисливців відсотків 30-40 , а можете менше ! :)
Народна мудрість:
- тихо помішаний - грибник
- помішаний - рибалка
- буйнопомішаний - мисливець + рибалка.
Ще цікаві спостережння: у рибалки з човна чомусь ніколи не тирчить рушниця, а як мисливець стає на номер на човні за годину-дві до початку полювання, то обов'язково закидує вудку.
 
Цікаво! В мене серед всіх знайомих мисливців- практично всі рибаки, а от серед знайомих рибалок-мисливців відсотків 30-40 , а може й менше ! :)
Це я чесно написав. Колись рибалив і на ставках і на річках (у нас в Дніпрі цього добра вистачає) та в основі лишилось все-таки полювання. Мабуть я сухопутня тварина. ;)
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

Степанович 2

Снайпер
Рибаків з св’ятом!
Я теж не рибалка. Люблю збирати гриби, помішаний на полюванні, а рибалка не цікава - сидіти на одному місці і дивитись годинами на стоячий поплавок ще і того червяка постійно стромити на крючок, фу ... ;)
 

Reinger

Снайпер
Рибаків з св’ятом!
Я теж не рибалка. Люблю збирати гриби, помішаний на полюванні, а рибалка не цікава - сидіти на одному місці і дивитись годинами на стоячий поплавок ще і того червяка постійно стромити на крючок, фу ... ;)
Взаєм, колего! А Ви почитайте Остапа Вишню - Короп, Сом, отримаєте масу задоволення. Можливо і Вас потягне взяти в руки оту вудку.
 

kef

Зброяр
Рибаків з св’ятом!
Я теж не рибалка. Люблю збирати гриби, помішаний на полюванні, а рибалка не цікава - сидіти на одному місці і дивитись годинами на стоячий поплавок ще і того червяка постійно стромити на крючок, фу ... ;)
Якщо поплавок " стоячий " то справи люкс . :D
Заради навіть такої "акули" риболовля варта уваги ! ;)
IMG_20210613_210551~2.jpg
 

Степанович 2

Снайпер
Взаєм, колего! А Ви почитайте Остапа Вишню - Короп, Сом, отримаєте масу задоволення. Можливо і Вас потягне взяти в руки оту вудку.
Брав я ту вудку не раз, закуповувався всякими причандалами, і тепер ще дещо залишилось в гаражі, але не пішло все рівно :rolleyes: . Ще терпиться коли нормальний кльов, а так ні ...
 

Reinger

Снайпер
Брав я ту вудку не раз, закуповувався всякими причандалами, і тепер ще дещо залишилось в гаражі, але не пішло все рівно :rolleyes: . Ще терпиться коли нормальний кльов, а так ні ...
М-да, на превеликий жаль, Вас як раз і не пройняло, про що і писав вельмишановний Павло Михайлович: ... коли поплавок нирк, а серце штрик, нирк-штрик, а потім повело-повело і знову нирк-штрик і так цілий день - нирк-штрик, нирк-штрик. Дивись, до кінця дня і весь валідол закінчиться. З пов.
 

Reinger

Снайпер
Зверху