Дерево, приклады.

Hovarf

Слідопит
Переглянув тему і ще раз переконався в тому, що мисливська зброя повинна бути тільки в дереві. І байдуже що це - дорогий горіх чи дешевенький бук - тоді рушниця має душу і свою особливу ауру, тоді її приємно взяти в руки. А ставити пластикові приклади на мисливські рушниці - це блюзнірство, гонитва за прибутком. Я б це і зброєю не називав, а так - "металево - пластмасові вироби які можна використовувати для стрільби на полюванні".
 

cagor

Слідопит
Переглянув тему і ще раз переконався в тому, що мисливська зброя повинна бути тільки в дереві. І байдуже що це - дорогий горіх чи дешевенький бук - тоді рушниця має душу і свою особливу ауру, тоді її приємно взяти в руки. А ставити пластикові приклади на мисливські рушниці - це блюзнірство, гонитва за прибутком. Я б це і зброєю не називав, а так - "металево - пластмасові вироби які можна використовувати для стрільби на полюванні".
Полностю согласен, но есть одно большое НО, охота с лодки на больших водоемах, тут уж поверьте никакое дерево не переживет, знаю на собственном опыте и опыте моих коллег по оружию, тут лучше пластик как не крути
 

Hovarf

Слідопит
Полностю согласен, но есть одно большое НО, охота с лодки на больших водоемах, тут уж поверьте никакое дерево не переживет, знаю на собственном опыте и опыте моих коллег по оружию, тут лучше пластик как не крути
Дозвольте з Вами не погодитись. За більш ніж 25 років полювання моя рушниця бачила все - і сніг і дощ і росу і не один раз. Правда втопленою в озері, слава богу, не була. Але з деревом (так само як і з металом) нічого не сталося, бо після кожного полювання сушив і чистив. Якщо за рушницею є належний догляд та зберігання то вона прослужить не один десяток років. Це моя особиста думка, та я впевнений, що з нею погодяться багато мисливців.
 

Oleghunt

Мисливець
В мене часто бувають випадки коли замовники свідомо купують зброю (нарізну) в пластику ,але з"прицілом" на переробку в дерево, але вже під себе, адже часто є так що після встановлення оптики приклад не зручний ,висота гребеня занизька і тд, а переплачувати за заводське "незручне" дерево з яким вже нічого не зробиш крім накладних щок-патронташів неохота, от тільки в цім випадку я за пластик, за гладку в пластику взагалі промовчу краще!
 

BORWAND

Мисливець
upload_2017-11-29_22-57-8.jpeg
Добрий Вечір. Підскажіть скільки по грошах вийде зробити такий комплект дерева на ИЖ-54. Дякую. З Повагою.
 

Нейка

Мисливець
Доброго времени суток.
Если есть левши, скиньте фото ложи со стороны затыльника... Терзают меня сомнения... Имеется 2 ружья, одно уже переделано под левшу, ложиться отлично, второе под правшу , лежит не хуже... Сам я левша. Стоит вопрос, переделывать ложу с правой в левую, или оставлять как есть... Буду благодарен за фото "левых" лож.
 

Никол@й

Новачок
Делал несколько лож для левши,и как ни странно,они для меня ,правши ,подходили.Похоже, теория Константиныча имеет право на жизнь.
 

Нейка

Мисливець
Делал несколько лож для левши,и как ни странно,они для меня ,правши ,подходили.Похоже, теория Константиныча имеет право на жизнь.
Вот и я не могу понять в какую сторону должен быть отведён приклад. Схематически можете показать?Хоть на рисунке "от руки"
 

ТАР

Снайпер
Приклад под левшу хорошо ложится правше потому что своим отводом в лево компенсирует ширину скулы стрелка но перестает работать на плече стрелка.
 
Останнє редагування:

huntmaster

Слідопит
Доброго дня! Шановні, підкажіть, будь-ласка. Відновлюю приклад на МЦ-6. Пропитав темно коричневим шафтолом. Він уже перестав впитуватися. Тепер планую заполірувати войлоком і покрити зверху розчином шеллаку. Тут і виникає питання - наскільки довговічне та практичне буде таке покриття?
 

Никол@й

Новачок
Доброго дня! Шановні, підкажіть, будь-ласка. Відновлюю приклад на МЦ-6. Пропитав темно коричневим шафтолом. Він уже перестав впитуватися. Тепер планую заполірувати войлоком і покрити зверху розчином шеллаку. Тут і виникає питання - наскільки довговічне та практичне буде таке покриття?
Шафтол -это масло, а шеллак -это спирт.Ни разу так не пропитывал,но думаю,шеллак буде плохо держаться.
 

huntmaster

Слідопит
Просто десь читав, що приклади на штучних рушницях покривали шеллаком в якості фінішного слою. Купив шеллак, спробував покрити рукоятку ножа поверх льняного масла - тримається нормально. А тепер от думаю, чи варто покривати ним приклад.
 

Oleghunt

Мисливець
При покритті шеллаком навіть капаю кілька капель льняної олії на шеллачний тампон для кращого розтирання шеллаку, взагалі про способи нанесення шеллаку написано багато, та реально потрібен досвід, одна обовязкова умова - перед покриттям дерево пропитане олією повинне бути повністю сухе ,а ще краще повністю заполімеризоване .бо інакше олія буде ніби піддавлювати знизу шеллак,особливо в теплі, що проявляється в вигляді дрібних цяток ніби то роса під склом!, а практичність та довговічність шеллаку ---все залежить від кількості шарів та умов експлуатації Вашої рушниці, з часом поновлюють ж лляне покриття на прикладах, так і шеллак досить легко поновлюється!
 

huntmaster

Слідопит
Дякую за відповіді! А скільки шарів Ви б рекомендували наносити? Я думаю, спочатку нанести більш насичений розчин, а останні шари вже розбавити спиртом, зробити меншу концентрацію. Правильно так буде? Шеллак хочу використати ось такий
k3_00004624_dsc_0029-800x800.jpg
 
Зверху