Для Тоз БМ-16 к Новачёк

Drywka

Новачок
Начинающий охотник ! Приму в дар все для само зарядки и ухода за ружьем, для 16к Тоз Бм , первое ружьё ! любые аксессуары. Буду очень рад любому подарку или предложению ! Особенно Буду благодарен за гильзы , малоли , у кого то завалялись не нужные ! Заранее Благодарен !
 

TOZ БМ

Мисливець
Я могу продать всьо для ТОЗ-БМ не давна тоз продал а для само зарядки и ухода за ружьем, для 16к осталась можем договорица!
 

Drywka

Новачок
Может у кого то всё таки есть не нужные залежи , за киндер
 

Drywka

Новачок
Наразі все що маю , це старенький ТОЗ та подряпаний чехол ! Буду вдячний за будь яку допомогу , порадою , спорядженням , гільзам ! Достався за 800 грн Гріх було не взяти ! не судіть за заклик про допомогу !
 

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Есть гильзы однострел мельничук, но долгого хранения некоторые пересохшие, могу отдать безвоздмезно. Ну и еде ченго нибудь насыплю для 16го. Гильзы достались в обмен..
 

Maximus1983

Мисливець
Добрий вечір.
В мене є ручна закрутка (саморобна),
але матрицю в ній треба доробити або замінити, буває надриває гільзу
в кінці закручування.
Я собі купив закрутку Ружес так , що цю можу Вам подарувати.
 

Maximus1983

Мисливець
День добрий.
Тільки , що відправив Вам посилку.
До закрутки я ще добавив капсулятор і декапсулятор( вони ще совдеповські вже потерті але свою роботу роблять) , я ними всеодно не користуюсь, ну і гільз трохи відсипав.
Так , що влучних пострілів!
 

Drywka

Новачок
День добрий.
Тільки , що відправив Вам посилку.
До закрутки я ще добавив капсулятор і декапсулятор( вони ще совдеповські вже потерті але свою роботу роблять) , я ними всеодно не користуюсь, ну і гільз трохи відсипав.
Так , що влучних пострілів!
Дуже дякую , все отримав , вже випробував разкапсулював гільзи отриманні від Optimum дуже і йому дякую )))
 

Drywka

Новачок
Может у кого то завалялся старенький УПС ,авось и не только он , с удовольствием куплю , обменяю , прийму в дар! Предлагайте , буду признателен , с ув.Андрей !
 
Зверху