Дні полювання на зайця-русака, лисицю. По областях 19-20р.

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Как и планировалось ранее, завтра открытие на пушного по Станично-Луганскому УООРу.
Цены: сезонная для УООР 800 грн., не для УООР 1600 грн., разовая для УООР 200 грн., гостинная 400 грн.
Сватово лесхоз разовая 150 сезонка 1500, лицензия на косулю 4000, на зайца 18 выходов декабрь и январь из 18 выходов мои выходные припадают на 14 выходов, ещё 3 выхода можно откинуть на форс мажор, остаётся 11 выходов вот и думаю брать сезонку или нет
Это Луганская область на зайца. Взносы в УООР 600 грн. Т.е. в УООРе сезонка на зайца 1400, в лесхозе 1500. Меньше 100 грн за один выход. А сколько стоит один раз сходить в кинотеатр?
 

3348889

Мисливець
Киевская область (вся) - суббота, воскресенье. В этом году до 29.12 :(
 

Просто охотник

Мисливець
Тогда пошесть его скосит- потив природы непопрешь. Помню старики рассказывали что у нас на больших островах столько зайца было, что специальные бригады ушатого отстреливали что бы предупредить вспышку туляремии.
На открытие взял зайца на ушах клещей штук 5 сидело, сразу думал что дробью побил. Вот и представьте если на зайченке будут, точно не выживет.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Єрунда чи ні - покаже час.
єрунда 100 %. кажу вам як держслужбовець, у відповіді на такого типу звернення-петиції наводиться посилання на якусь статтю закону чи кілька статей, а в підсумку відправляють до обласного УТМР, президія якого визначає строки полювань на своїй території у межах наказу по Україні в цілому. там і способи регламентуються - з нарізним /без нарізного, з егерем/ без єгеря і т.д. давати відстрілку по району чи в окремих обходах - також місцева компетенція. УТМР - добровільна громадська організація, тому вирішують багато чого самі в межах діючого БЗ звісно.
коротше: це з розряду - шо робить пес, коли йому нудно.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
єрунда 100 %. кажу вам як держслужбовець, у відповіді на такого типу звернення-петиції наводиться посилання на якусь статтю закону чи кілька статей, а в підсумку відправляють до обласного УТМР, президія якого визначає строки полювань на своїй території у межах наказу по Україні в цілому. там і способи регламентуються - з нарізним /без нарізного, з егерем/ без єгеря і т.д. давати відстрілку по району чи в окремих обходах - також місцева компетенція. УТМР - добровільна громадська організація, тому вирішують багато чого самі в межах діючого БЗ звісно.
коротше: це з розряду - шо робить пес, коли йому нудно.
Зрозумів. Можливо Ви праві.
 

Копатыч

Зброяр
На рахунок МЕТИ
Я б хотів почути до прикладу від пана Саса, чому у Чернігівські області, полювати можна субота - неділя, а у Тернопільській тільки неділя., у когось можливо інше, але схоже питання. Просто потрібно звернення скласти грамотно, з посиланнями на статі закону і тп., що б не вони нам, а ми їм.

Про ліміти та ЗУ про МГ та полювання я в курсі), тому повторюсь потрібно ГРАМОТНО - КОЛЕКТИВНО скласти звернення, щоб не отримати прості посилання на даний закон та ліміти, а по можливості ВИЧЕРПНУ ОФІЦІЙНУ відповідь. Не знаю як ще пояснити, ну щось типу цього). Будемо мати оф відповідь можливо зможемо щось змінити???.

P/S
Не знаю, можливо це не реально?, можливо я не правий., але думаю спробувати можна .
Я знаю на пам`ять цю статтю, там вище я теж про це натякав, будьте уважні!!!)).
На основании каких статей БЗ, вы хотите составить "петицию", что бы получить "исчерпывающую" информацию, в ответе .....?
Можете получить ответ, со ссылкой на вот эту ...
Стаття 21.
Ведення мисливського господарства
Ведення мисливського господарства здійснюється користувачами
мисливських угідь.

для сильно "Не умных" , а таковые участвуют в диалоге .... ( это не Юрий 83, тот к кому это относится, поймет .... )
користувачі мисливських угідь - спеціалізовані мисливські
господарства, інші підприємства, установи та організації, в яких
створені спеціалізовані підрозділи для ведення мисливського
господарства з наданням в їх користування мисливських угідь;

Стаття 18.
Вартість дозволів на добування мисливських тварин,
віднесених до державного мисливського фонду
Вартість відстрільних карток на добування мисливських тварин
встановлює користувач мисливських угідь.

Другими словами, пользователь охотничьих угодий, на "своей" земле ( та которая у него в аренде, для ведения охоты ) - царь и бог ..... и ни чего мы сделать НЕ сможем ...... Зачем заниматься Сизифовым трудом ?, не проще ли направить эти силы в нужное русло .....
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Все БРЕЙК, СТОП!!!!!

Не міряйтесь знаннями))).

Ще залишилось декілька областей.

Продовжуйте по темі, А ПОТІМ ПОГОВОРИМО))
 

Panters

Снайпер
Багато залежить від нас самих, в нас (Одес. обл. Кодимський р-н) на зайця тільки неділя, хижак
суб. + нед., що заважає стрельнути зайця і в суботу? Але наш колектив зайця майже не стріляєм,
виключно зрідка на казан, маловато його в наших угіддях, якщо навіть дозволити полювання кожен
день для нашого колективу в плані зайця це нічого не змінить. Для прикладу: по ліцензіях на косулю
добуваєм виключно самців (результат в угіддях стада косуль до 2о-25шт.), в сусідньому селі колектив
стріляє все до лаби, косулю винищили майже повністю (вже зазіхають частково на наші угіддя).
Мисливських тварин добуваєм ми- мисливці, і наявність цих тварин в угіддях залежить від нашого
ставлення до полювання, звичайно + жостка боротьба з браками та обмежене використання сільгоспхімії.
 
Багато залежить від нас самих, в нас (Одес. обл. Кодимський р-н) на зайця тільки неділя, хижак
суб. + нед., що заважає стрельнути зайця і в суботу? Але наш колектив зайця майже не стріляєм,
виключно зрідка на казан, маловато його в наших угіддях, якщо навіть дозволити полювання кожен
день для нашого колективу в плані зайця це нічого не змінить. Для прикладу: по ліцензіях на косулю
добуваєм виключно самців (результат в угіддях стада косуль до 2о-25шт.), в сусідньому селі колектив
стріляє все до лаби, косулю винищили майже повністю (вже зазіхають частково на наші угіддя).
Мисливських тварин добуваєм ми- мисливці, і наявність цих тварин в угіддях залежить від нашого
ставлення до полювання, звичайно + жостка боротьба з браками та обмежене використання сільгоспхімії.
Вітаю! А в якому з 4-х господарств району полюєте? (Знаю всх, бо робили мисливське упорядкування).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
добуваєм виключно самців (результат в угіддях стада косуль до 2о-25шт.), в сусідньому селі колектив
стріляє все до лаби, косулю винищили майже повністю (вже зазіхають частково на наші угіддя).
А чем обозначены границы Вашего села? И каким документом они за вами закреплены?
П.С.Я за день,иногда, обхожу 5-6 сел и никому не кланяюсь в ноги(и не собираюсь этого делать!).Где хочу-там и охочусь. Ведь отстрелка у меня- на район. Несмотря на то, что я состою на учете в городе.
 

Panters

Снайпер
А чем обозначены границы Вашего села? И каким документом они за вами закреплены?
П.С.Я за день,иногда, обхожу 5-6 сел и никому не кланяюсь в ноги(и не собираюсь этого делать!).Где хочу-там и охочусь. Ведь отстрелка у меня- на район. Несмотря на то, что я состою на учете в городе.
В нас чітко є границі кожного села, і всі колективи (принаймі наш) знають де чиї угіддя,
а в відсрільних картках вказано в угіддях якого колективу закріплений мисливець, і в нас
такого поняття як ,відстрілка на район, нема. А якщо хтось з міста хоче взяти відстрільну картку
в наші угіддя то це тільки з дозволу всіх членів колективу. На даний час в нас вже не один рік
полюють 4 мисливці з Одесси, яких ми добре знаєм і з нашої згоди вони в свій час влились в наш
колектив, надійні перевірені часом мисливці.
 

tyrist 1945

Тигр
В нас чітко є границі кожного села, і всі колективи (принаймі наш) знають де чиї угіддя,
а в відсрільних картках вказано в угіддях якого колективу закріплений мисливець, і в нас
такого поняття як ,відстрілка на район, нема. А якщо хтось з міста хоче взяти відстрільну картку
в наші угіддя то це тільки з дозволу всіх членів колективу. На даний час в нас вже не один рік
полюють 4 мисливці з Одесси, яких ми добре знаєм і з нашої згоди вони в свій час влились в наш
колектив, надійні перевірені часом мисливці.
Ну а з міста мисливці де полюють? На асфальті?
 

иж 18

Слідопит
Ну а з міста мисливці де полюють? На асфальті?
Я тоже в Одесской области, у нас в Беляевском районе такого нет, отстрелка на район, и охотники с города не в чём не ущемлены, даже наша отстрелка по перу позволяет охотиться в соседнем районе, но нужно будет отметиться правда.
 

Volanat

Мисливець
В нас чітко є границі кожного села, і всі колективи (принаймі наш) знають де чиї угіддя,
а в відсрільних картках вказано в угіддях якого колективу закріплений мисливець, і в нас
такого поняття як ,відстрілка на район, нема. А якщо хтось з міста хоче взяти відстрільну картку
в наші угіддя то це тільки з дозволу всіх членів колективу. На даний час в нас вже не один рік
полюють 4 мисливці з Одесси, яких ми добре знаєм і з нашої згоди вони в свій час влились в наш
колектив, надійні перевірені часом мисливці.
Вы не совсем правильно трактуете то что написано у Вас в карточках и с Ваших слов получается феодализм какой-то.
Район (охот хозяйство) поделено на егерские обходы, часто председатель "первички" является и егерем хозяйства по соответствующему обходу, карточка на лимитируемые виды дичи и лицензии выписываются "в обход" этим егерем, а вот иметь претензии к владельцам "районной" сезонки по перу Вы не имеете права, так же как и к людям купившим "карточку" в Ваш обход у руководителя "Вашего" егеря (ст. егерь, директор ОРХ, или как там у Вас)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вы не совсем правильно трактуете то что написано у Вас в карточках и с Ваших слов получается феодализм какой-то.
Район (охот хозяйство) поделено на егерские обходы, часто председатель "первички" является и егерем хозяйства, карточка на лимитируемые виды дичи и лицензии выписываются "в обход", а вот иметь претензии к владельцам "районной" сезонки по перу Вы не имеете права.
100%
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В нас чітко є границі кожного села
Села? Ну, может быть.А границы сельской первички ( ее охотугодья)- чем закреплены? Я это имел ввиду!
И почему там не могут охотиться охотники из другой местности?
 
Зверху