Дозвіл на зброю.....

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Доброго всім здоров'я, є таке питаня "Що може бути" за просрочений дозвіл на зброю:
MIN......
MAX....
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Доброго всім здоров'я, є таке питаня "Що може бути" за просрочений дозвіл на зброю:
MIN......
MAX....
Куоап.
Стаття 192. Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік

Порушення громадянами встановлених строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду або правил взяття їх на облік в уповноваженому органі Міністерства внутрішніх справ України у разі зміни місця проживання -

тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Доброго всім здоров'я, є таке питаня "Що може бути" за просрочений дозвіл на зброю:
MIN......
MAX....
Продлевайте вовремя и все будет ок!!!
Будет штраф, посещение Вашего дома участковым, проверкой и все в этом духе.
Только зачем Вам эта "головная боль"...???!!!
С Ув!!!
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда

Fonex

Снайпер
А можете зв'язатися з дозвільником, чи може хтось із близьких Ваших його знає, щоб хтось за Вас можливо хоть заяву написав з проханням продлити дозвіл та проплатив усе, а там приїдите і пройдете комісію та донесете вже, ну якось так можливо, чисто по-людськи так би мовити. Чи Ви найближчим часом не маєте змоги приїхати?
 

Peresvetk

Слідопит
На скільки просрочили? В мене була просрочка на два тижні, в сусіда - 2 роки. Приїхали разом. Штраф однаковий.
Абидна, да !!! ))))
 

paliy65

Слідопит
а просто позвонить и обьяснить мол что в командировке задерживаетесь.
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
А можете зв'язатися з дозвільником, чи може хтось із близьких Ваших його знає, щоб хтось за Вас можливо хоть заяву написав з проханням продлити дозвіл та проплатив усе, а там приїдите і пройдете комісію та донесете вже, ну якось так можливо, чисто по-людськи так би мовити. Чи Ви найближчим часом не маєте змоги приїхати?
Думаю просрочити до 45 днів.....
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Заплатите около 100 грн. и усе.
Діло не в грошах, а в тому що вже на мені буде те п'ятно чорне в ділі, звяжуся з другом і попрошу щоб все проплатив, а я тоді приїду і пройду мед комісію......... ( за 18 років стажу це в мене перший раз).....
 

Peresvetk

Слідопит
У меня тоже было первый раз, но черного пятна не легло. Все бывает в жизни, случаются разные обстоятельства. И то, что сейчас проплатите, ничего не решает, ибо вы не предоставите, сейчас, весь пакет документов (включая медсправку).
 

BORSA

Мисливець
Доброго всім здоров'я, є таке питаня "Що може бути" за просрочений дозвіл на зброю:
MIN......
MAX....
На сегодняшний день 85 грн минимум,119 максимум .Если срок небольшой может быть предупреждение.Но, на моей практике предупреждение не подействовало. Прострочил когда то на 2 месяца, участковые вроде бы не помню уже точно выписали предупреждение.Пришел к разрешителю,он начал кипишевать какое мол предупреждение прострочил на 2 месяца.Сказал купить баночку клея пва и ножницы,мол нечем фотку обрезать и приклеить нечем.Короче то на то и вышло,лучше б сразу штраф заплатил,тогда штраф был от 17 до 51 грн.А, черного пятна в деле никакого не будет.Можете просрочивать хоть каждые 3 года.Им пофиг,лишь бы деньги несли,дело Ваше все равно не читают.
С уважением
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Дякую......
На сегодняшний день 85 грн минимум,119 максимум .Если срок небольшой может быть предупреждение.Но, на моей практике предупреждение не подействовало. Прострочил когда то на 2 месяца, участковые вроде бы не помню уже точно выписали предупреждение.Пришел к разрешителю,он начал кипишевать какое мол предупреждение прострочил на 2 месяца.Сказал купить баночку клея пва и ножницы,мол нечем фотку обрезать и приклеить нечем.Короче то на то и вышло,лучше б сразу штраф заплатил,тогда штраф был от 17 до 51 грн.А, черного пятна в деле никакого не будет.Можете просрочивать хоть каждые 3 года.Им пофиг,лишь бы деньги несли,дело Ваше все равно не читают.
С уважением
Дякую....
 
Зверху