Дозвіл на зброю

Копатыч

Зброяр
Усе правильно.Не "світіться" лишній раз зі зброєю.:)
С какого "перепуга" ???????????
может, лишний раз "на двор" не выходить ?????? или дышать, через раз ?????????
Если я имею на это Право, то почему, я должен ограничивать себя в Правах ??????
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Гладкоствол областная разрешиловка регистрировать не будет, отправят в район.
Сейчас зачастую, как раз все через область и регистрируется(гладкоствол). Но все таки подача документов через район.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Если я имею на это Право, то почему, я должен ограничивать себя в Правах ??????
Полностью поддержу.
УВ. охотники, ружье в чехле, если кого то это напрягает, да сейчас в продаже огромнейший выбор различных рюкзаков, в который можно и 3 ствола положить, и не видно будет что там у вас, да и кому какое дело что там в рюкзаке. Тем более сейчас с рюкзаками каждый третий ходит. Или как многие делают, чехол для удочек(понятное дело транспортировка ружья в разобранном виде). В камуфляже и с чехлом для удочек, в траспорте каждый подумает, человек на рыбалку)))))). Но это так, кого сильно напрягает.
 

Visioner

Слідопит
Есть очень хороший метод хранить охотничье оружие как вам удобно и где удобно.
Это отсутствие звонка на калитке (двери).
При таком методе проверяющим проблематично лицезреть ваше личное имущество.
 

Копатыч

Зброяр

иж 18

Слідопит
Есть очень хороший метод хранить охотничье оружие как вам удобно и где удобно.
Это отсутствие звонка на калитке (двери).
При таком методе проверяющим проблематично лицезреть ваше личное имущество.
Да можно и со звонком не выходить, эти товарищи при проверки не однократно не разувались, хотя попросили.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Где вы ищите эти "перлы" ???????
Перечитайте пункт 12.13 ........, ни слова о "разобранном" виде.
Ще із здачі екзаменів пам"ятаю.
Якщо вірно пам"ятаю. Поводження мисливця зі зброєю при перевезенні. Зброя може бути розчохлена та розряджена тільки при переїзді під час полювання, інакше — в розібраному виді.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
12.13. Під час перенесення або перевезення вогнепальна, пневматична зброя має бути у розрядженому стані та знаходитися у спеціальному чохлі, кейсі, футлярі тощо. Під час перенесення або перевезення зброї та боєприпасів до неї, основних частин зброї, пристроїв та патронів до них власник зобов'язаний мати при собі дозвіл органу поліції на право зберігання та носіння такої зброї, основних частин зброї та пристроїв.
 

Visioner

Слідопит
12.13. Під час перенесення або перевезення вогнепальна, пневматична зброя має бути у розрядженому стані та знаходитися у спеціальному чохлі, кейсі, футлярі тощо. Під час перенесення або перевезення зброї та боєприпасів до неї, основних частин зброї, пристроїв та патронів до них власник зобов'язаний мати при собі дозвіл органу поліції на право зберігання та носіння такої зброї, основних частин зброї та пристроїв.
Гена а Вы знаете, что в этом документе есть определение "Мисливська зброя"?
В нем расписаны все виды зброи и даны их принадлежности к тому или иному виду.
Что хочу сказать............ там нет правил перевезення, перенесення именно мисливської зброї. Хотя она четко определена в документе.

Как думаете почему?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Думаю Вы не совсем правы. В названии 12-го раздела четко указано:

12. Придбання, зберігання та носіння, перевезення мисливської вогнепальної нарізної і гладкоствольної зброї, бойових припасів до неї, основних частин зброї, пневматичної, охолощеної та холодної зброї, пристроїв та патронів до них громадянами
 

Visioner

Слідопит
Думаю Вы не совсем правы. В названии 12-го раздела четко указано:

12. Придбання, зберігання та носіння, перевезення мисливської вогнепальної нарізної і гладкоствольної зброї, бойових припасів до неї, основних частин зброї, пневматичної, охолощеної та холодної зброї, пристроїв та патронів до них громадянами
В названии раздела да, т.к. в некоторых пунктах раздела упоминается и мисливська зброя (все логично).
А дальше по пунктам, и в каждом про разную зброю.
В одном то про мисливську в другом про холодну, в третьем про боеприпасы.

Как то так.
 

troeshnek

Мисливець
Шановні форумчани, маю таке питання, проживаю в місті, а полюю в рідному селі, де рушниця і зареєстрована. По причині того, що керівник дозвільної системи району людина м'яко кажучи нехороша, (дозвіл і реєстрацію можна чекати 3-4 місяці) маю бажання користуватися послугами дозвільної системи обласного центру, але щоб зброя зберігалася в домі батьків, в селі.
Чи можна так зробити, може хтось має досвід.
Дякую за увагу.
Буду вдячний за ваші думки з цього приводу.
наскільки пам'ятаю то відповідь мають дати на протязі 30 днів а не 3-4 місяців )
 
Зверху