Дозвіл та посвідчення не за місцем реєстрації

1.11

Слідопит
Я зареєстрованний в одній місцевості, а зброя зберігається в іншій, і всі процеси проходять по ній за місцем проживання.
При отраминні зеленки і т.д... указується саме місце проживання та де буде зберігатись зброя, не за місцем реєстрації а за місцем проживання.
Це юридичний "Беспредел".

Згідно чинного Звконодавства:

Відповідно до ст. 6 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні",громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані зареєструвати своє місце проживання.
У разі якщо особа не може самостійно звернутися до органу реєстрації, реєстрація може бути здійснена за зверненням її законного представника або представника на підставі довіреності, посвідченої в установленому законом порядку.
Для реєстрації особа або її представник подає органу реєстрації (у тому числі через центр надання адміністративних послуг):

  • письмову заяву;
  • документ, до якого вносяться відомості про місце проживання. Якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про народження;
  • квитанцію про сплату адміністративного збору;
  • документи, що підтверджують право на проживання в житлі, перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту, проходження служби у військовій частині, адреса яких зазначається під час реєстрації;
  • військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку);
  • заяву про зняття з реєстрації місця проживання особи (у разі здійснення реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання).
При наймі в Києві, дотримуються законодавства. Коли моя подруга влаштовувалася в ординатуру, то необхідно було надати довідку про проживання у м. Києві. В цьому випадку, вона вимушена була виписатися з місця проживання, а я в свою чергу, прописав її у себе. І тільки після цього вона отримала Довідку, що проживає у м. Києві.

Оскільки на Україні до 2,5 млн. незареєстрованих стволів, то умови реєстрації "Де хочу" створені штучно, ІМХО.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Це юридичний "Беспредел".
Це все добре, що Ви знаєте де юридичну інформацію брати, але Ви не все так глибоко знаєте чи розумієте.
Наведу приклад на собі, я військовослужбовець, приписаний з усією родиную у своїй військовій частині.... Питання, де я маю зберігати свою мисливську зброю? Я за 20 років служби напевне 15 місць проживання змінив, і всюди була моя зброя за місцем проживання, і проблем в жодному місці не було... І скрізь в дозвільній казали - "вказуйте адресу проживання де буде зберігатись зброя"...
 

TrioZAGRAD

Новачок
нещодавно отримав дозвіл. живу на зйомній квартирі, прописаний взагалі в гуртожитку (вже 7 років як мав виписатися, але я з Криму тож нема куди виписуватися). При оформленні дозволу надав копію договору про оренду житла. Але мій договір не був завірений, тож дозвільник також попросив копію паспорта власниці квартири як підтвердження її прописки.
 

bejsik

Мисливець
нещодавно отримав дозвіл. живу на зйомній квартирі, прописаний взагалі в гуртожитку (вже 7 років як мав виписатися, але я з Криму тож нема куди виписуватися). При оформленні дозволу надав копію договору про оренду житла. Але мій договір не був завірений, тож дозвільник також попросив копію паспорта власниці квартири як підтвердження її прописки.
Аналогично делал и я.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Зараз оформляю зеленку. Зібрав всі документи, не за місцем проживання не має ніяких проблем.
Якщо не має договору оренди житла, в місцевих органах берете акт перевірки житлово - побутових(господарських) умов, де засвідчують Ваше місце фактичного проживання або берете довідку про склад сім"ї в якій зазначають місце реєстрації або саме проживання. Я брав і той і той документ, ну зайняло зайві 15-20 хвилин.
 

1.11

Слідопит
Зараз оформляю зеленку. Зібрав всі документи, не за місцем проживання не має ніяких проблем.
Якщо не має договору оренди житла, в місцевих органах берете акт перевірки житлово - побутових(господарських) умов, де засвідчують Ваше місце фактичного проживання або берете довідку про склад сім"ї в якій зазначають місце реєстрації або саме проживання. Я брав і той і той документ, ну зайняло зайві 15-20 хвилин.
Це все добре, що Ви знаєте де юридичну інформацію брати, але Ви не все так глибоко знаєте чи розумієте.
Наведу приклад на собі, я військовослужбовець, приписаний з усією родиную у своїй військовій частині.... Питання, де я маю зберігати свою мисливську зброю? Я за 20 років служби напевне 15 місць проживання змінив, і всюди була моя зброя за місцем проживання, і проблем в жодному місці не було... І скрізь в дозвільній казали - "вказуйте адресу проживання де буде зберігатись зброя"...
Місце реєстрації це і є місце проживання, що підтверджується відповідними документами. Я глибоко і розумію.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Місце реєстрації це і є місце проживання, що підтверджується відповідними документами. Я глибоко і розумію.
Я зареєстрований в місті Харкові, а проживаю в місті Валки Харківської обл.
Довідку коли брав так було і прописано, зареєстрований за адресою:.................., фактично проживає за адресою:.................
 

Dima01

Новачок
Добрый день,подскажите пожалуйста сколько по срокам делается членский билет?
И какие документы нужны?
 

Hovarf

Слідопит
Дозвіл на зброю тільки за місцем реєстрації, відповідно даних паспортного столу.
Звідки Ви це взяли? В мене може бути Київська реєстрація, а постійне місце проживання - Львів. Отож зброю я зобов'язаний реєструвати у місцевій Львівській дозвільній і зберігати по місцю проживання , а не в Києві. При зміні місця проживання - змінюється і місце реєстрації зброї.
 

1.11

Слідопит
Звідки Ви це взяли? В мене може бути Київська реєстрація, а постійне місце проживання - Львів. Отож зброю я зобов'язаний реєструвати у місцевій Львівській дозвільній і зберігати по місцю проживання , а не в Києві. При зміні місця проживання - змінюється і місце реєстрації зброї.
А як підтверджуєте місце проживання?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А як підтверджуєте місце проживання?
Вибачте, здається Ви не читаєте дану тему, або не хочете розуміти. Вже написано було. При купівлі зброї звертаєтесь до відповідного державного органу, який засвідчує актом перевірки житлово побутових умов, або довідка про склад сім'ї де вказано де зареєстровано та фактично проживання. При зміні місця проживання засвідчує своїм рапортом-завданням (ніби так називається) представник поліції.
 

HOWA

Слідопит
А як підтверджуєте місце проживання?
Для того підтвердження ще є служба дільничих інспекторів. Чи ви вперше чуєте про таких? P.S. До речі, інспектори дозвільної системи також мають право (і обов'язок) перевіряти місце зберігання зброї вказане в заяві про реєстрацію.
 
Останнє редагування:
Зверху