Документи які повинні бути у перевіряльників ( єгер,мисливствознавець, працівник держлісгоспу і.т.д.) ,що перевіряють мисливців під час полювання?

Аникей

Мисливець
Підкажіть які повинні бути у перевіряльників документи для перевірки мисливців, а саме цікавить (крім посвідчення), чому саме сьогодні,чому саме дані особи, чому саме тут повинні здійснювати контроль ( патрулювання) ? Тобто цікавить чи повинні в них бути якийсь наказ, розпорядження, маршрутний лист і.т.д.. чи мають право вони знаходитись в угіддях із власною зброєю та одночасно з перевіркою здійснювати полювання ? Як взагалі оформляється проведення рейду? Чи мають право здійснювати фото та відеозйомку процесу перевірки без згоди мисливця ( окрім випадків оформлення правопорушення) ?.
 
Підкажіть які повинні бути у перевіряльників документи для перевірки мисливців, а саме цікавить (крім посвідчення), чому саме сьогодні,чому саме дані особи, чому саме тут повинні здійснювати контроль ( патрулювання) ? Тобто цікавить чи повинні в них бути якийсь наказ, розпорядження, маршрутний лист і.т.д.. чи мають право вони знаходитись в угіддях із власною зброєю та одночасно з перевіркою здійснювати полювання ? Як взагалі оформляється проведення рейду? Чи мають право здійснювати фото та відеозйомку процесу перевірки без згоди мисливця ( окрім випадків оформлення правопорушення) ?.
На некоторые Ваши вопросы могу ответить, но мне кажется Вам нужно спокойней относиться к проверкам.
Егерь имеет право находиться в угодьях с личным оружием всегда, проверять документы у охотников тоже.
У рейдовой группы должны быть и приказ и маршрутный лист, охотиться во время рейда они не имеют права.
Кстати раньше проверять друг у друга документы в поле могли и рядовые охотники, как сейчас не знаю .
Думаю Форумчане дополнят или поправят ,если я в чём ошибся.
Удачи вам.
 

Аникей

Мисливець
На некоторые Ваши вопросы могу ответить, но мне кажется Вам нужно спокойней относиться к проверкам.
Егерь имеет право находиться в угодьях с личным оружием всегда, проверять документы у охотников тоже.
У рейдовой группы должны быть и приказ и маршрутный лист, охотиться во время рейда они не имеют права.
Кстати раньше проверять друг у друга документы в поле могли и рядовые охотники, как сейчас не знаю .
Думаю Форумчане дополнят или поправят ,если я в чём ошибся.
Удачи вам.
До перевірок я ставлюся спокійно і вважаю що вони потрібні. Цікавить просто порядок організації та проведення перевірок, а саме підстави ( наказ, розпорядження, маршрути лист і.т.д.) Законність відео, фото фіксації перевірок без погодження із мисливцем та перебування і полювання перевіряльників в угіддях із «знайомими».
 
До перевірок я ставлюся спокійно і вважаю що вони потрібні. Цікавить просто порядок організації та проведення перевірок, а саме підстави ( наказ, розпорядження, маршрути лист і.т.д.) Законність відео, фото фіксації перевірок без погодження із мисливцем та перебування і полювання перевіряльників в угіддях із «знайомими».
На Форуме есть люди с профильным образованием ,думаю они ответят более аргументированно.
Охота должностных лиц оформляется как и всем охотникам /билет,карточка, лицензия/ в том числе и их знакомым.
Проверить документы , по моему, могут и находясь на охоте и просто проходя мимо, как кстати и милиция.
 

Аникей

Мисливець
На Форуме есть люди с профильным образованием ,думаю они ответят более аргументированно.
Охота должностных лиц оформляется как и всем охотникам /билет,карточка, лицензия/ в том числе и их знакомым.
Проверить документы , по моему, могут и находясь на охоте и просто проходя мимо, как кстати и милиция.
Хочу знати які у них повинні бути документи на момент перевірки (крім посвідчення ) маршрути лист, наказ,розпорядження чи щось інше.
 
Хочу знати які у них повинні бути документи на момент перевірки (крім посвідчення ) маршрути лист, наказ,розпорядження чи щось інше.
В этом же разделе "Вопросы", есть тема " Образование егеря" там были люди с образованием по профилю, БЮВ- по моему, и ещё из ЗНУ кажется . Обратитесь, может смогут всё Вам объяснить. Я к сожалению отстал от современных знаний.Может через " личку" к ним, если срочно нужно.
 

Аникей

Мисливець
В этом же разделе "Вопросы", есть тема " Образование егеря" там были люди с образованием по профилю, БЮВ- по моему, и ещё из ЗНУ кажется . Обратитесь, может смогут всё Вам объяснить. Я к сожалению отстал от современных знаний.Может через " личку" к ним, если срочно нужно.
Та щож через лічку, думаю що ще комусь буде цікаво це знати. Хто знає відповіді на поставлені мною запитання прошу відповісти в темі. Або хоч скажіть де можна прочитати.
 

Степанович 2

Снайпер

old hunter

Снайпер
Підкажіть які повинні бути у перевіряльників документи для перевірки мисливців, а саме цікавить (крім посвідчення), чому саме сьогодні,чому саме дані особи, чому саме тут повинні здійснювати контроль ( патрулювання) ? Тобто цікавить чи повинні в них бути якийсь наказ, розпорядження, маршрутний лист і.т.д.. чи мають право вони знаходитись в угіддях із власною зброєю та одночасно з перевіркою здійснювати полювання ? Як взагалі оформляється проведення рейду? Чи мають право здійснювати фото та відеозйомку процесу перевірки без згоди мисливця ( окрім випадків оформлення правопорушення) ?.
27 страниц осилите?
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Проверка-документов-на-охоте.39978/page-27
 

LEART

Мисливець
Підкажіть які повинні бути у перевіряльників документи для перевірки мисливців, а саме цікавить (крім посвідчення), чому саме сьогодні,чому саме дані особи, чому саме тут повинні здійснювати контроль ( патрулювання) ? Тобто цікавить чи повинні в них бути якийсь наказ, розпорядження, маршрутний лист і.т.д.. чи мають право вони знаходитись в угіддях із власною зброєю та одночасно з перевіркою здійснювати полювання ? Як взагалі оформляється проведення рейду? Чи мають право здійснювати фото та відеозйомку процесу перевірки без згоди мисливця ( окрім випадків оформлення правопорушення) ?.
А был прецедент ???
У нас раз документы проверяли. На открытие по перу. С полицией. А после вообще никто никому... Да и вопросов особо с проблемами не возникало.
 

Аникей

Мисливець
Дякую,перечитав. Із написаного для себе зрозумів що у перевіряльників повинен бути наказ або припис на проведення рейду,із зазначенням дати ,місця ,маршруту,складу групи,осіб що беруть участь у рейді. Тобто вони повинні мати і на моє прохання пред'явити той наказ чи розпорядження. Якщо щось я не так зрозумів то поправте мене. Тобто якщо немає наказу то на якій підставі проводиться перевірка?
 

Степанович 2

Снайпер
Не маю нічого проти, знати, що тебе перевіряє рейдова бригада (перевіряльник) і в них все законно. і що це не тупий наїзд.
Але, з другого боку, виглядає, що ви маєте велике бажання перше їх перевірити, чого б це - показати своє знання закону, крутість ... коротше зразу створюєте конфліктну ситуацію.
А потрібно спокійно, на вимогу (просьбу) пред’явити свої "права" на полювання, у виді різних паперів ( дозволів, ліцензія, карточка, ...) і дальше по ходу бесіди поцікавитись уже їхніми причинами провірки. От, не вміємо чи не хочемо бути культурно, взаємно, вихованими;) чи може я не прав., тоді поправте. Це важливо, бо кожна з сторін при цьому перебуває,в якісь мірі, в пред стресовій ситуації, бо ніхто не знає, що від кого чекати.
І попадеться нормальній, чесній, але скромній людині єгер’ю чи екологу така бригада "ахотничкев", то в нього і бажання працювати в цій галузі відпаде. На його місце приходить нахал, потім говоримо про безпредел в мисливській галузі. Воно, в житті, все якось, якби взаємозвязано, якось так.
 

Аникей

Мисливець
Не маю нічого проти, знати, що тебе перевіряє рейдова бригада (перевіряльник) і в них все законно. і що це не тупий наїзд.
Але, з другого боку, виглядає, що ви маєте велике бажання перше їх перевірити, чого б це - показати своє знання закону, крутість ... коротше зразу створюєте конфліктну ситуацію.
А потрібно спокійно, на вимогу (просьбу) пред’явити свої "права" на полювання, у виді різних паперів ( дозволів, ліцензія, карточка, ...) і дальше по ходу бесіди поцікавитись уже їхніми причинами провірки. От, не вміємо чи не хочемо бути культурно, взаємно, вихованими;) чи може я не прав., тоді поправте. Це важливо, бо кожна з сторін при цьому перебуває,в якісь мірі, в пред стресовій ситуації, бо ніхто не знає, що від кого чекати.
І попадеться нормальній, чесній, але скромній людині єгер’ю чи екологу така бригада "ахотничкев", то в нього і бажання працювати в цій галузі відпаде. На його місце приходить нахал, потім говоримо про безпредел в мисливській галузі. Воно, в житті, все якось, якби взаємозвязано, якось так.
Щось Ви так в штики приймаєте моє питання. Я вже писав що нічого не маю проти перевірок і навіть за те щоб вони проводились. Проте якщо перевіряльник іде мене перевіряти то повинен називатися хто він, показати свої документи (посвідчення) далі папір на підставі якого він тут в цій місцевості перевіряє а не в іншій, а потім перевірити мене. По аналогії з патрульним на дорозі. Чи Ви вважаєте що якщо я прошу у перевіряльника спочатку показати свої документи то це вже значить «лізу нарожон»
 

Степанович 2

Снайпер
Добре пишете, однако, все так і не так... я написав алгоритм дій, які я вважаю правильніші. Ви вправі проступити, як бажаєте, виходячи з обстановки
 

old hunter

Снайпер
За 74 года научили народ выбегать из машины и на полусогнутых к ГАИшнику с документами в руках.
Щас вроде отпускает потихоньку. :)

А от себя хочу добавить, что проверяющий обязан представиться и показать свои документы (иначе он просто мужик в камуфляже).
И только после этого просить охотника ознакомиться с его документами.
 

Trigal

Снайпер
Чи Ви вважаєте що якщо я прошу у перевіряльника спочатку показати свої документи то це вже значить «лізу нарожон»
Сколько попадал на проверки - как правило всё сводилось к просмотру документов, и пожелания «хорошего дня». Иногда напрягает само отношение, когда разговор начинается примерно так: проверяющий вылезает из машины, и метров с 50-70 кричит «эй, ты, иди сюда». Тут варианта два: либо напомнить, что мы детей вместе не крестили и в бане не парились, либо списать это отношение на низкий интеллект человека, наделённого властью и не портить себе праздник))
Для первого варианта желательно иметь все бумажки, причём заполненные, разряженное ружьё, ограничитель в магазине, номера дроби в патронташе, соответствующие объекту охоты, и прочее,прочее… Ибо наделённый властью человек, да ещё не особо культурно воспитанный, наверняка пожелает «вставить пистон» какому-то «шибко грамотному» охотнику. И, поверьте, у него это получится, при желании. Даже если у Вас всё вроде бы в порядке.
Для второго варианта, как правило, достаточно документов и улыбки на лице. Не стоит оно того, что бы портить себе настроение в день охоты ;)
 

Степанович 2

Снайпер
За 74 года научили народ выбегать из машины и на полусогнутых к ГАИшнику с документами в руках.
Щас вроде отпускает потихоньку. :)
от себя хочу добавить, что проверяющий обязан представиться и показать свои документы (иначе он просто мужик в камуфляже).
И только после этого просить охотника ознакомиться с его документами.
Якщо це камінь в мій город, то помиляєтесь .. з машини до ДАІшника, я взагалі не виходжу, а чекаю його з при відкритим вікном.
А от вести себе правильно і культурно це друге діло. Розумію логіку тих, хто пише про рабське ярмо за року совка, але теперішній перекос відходу від нього бали і культури нам не добавляє.
Добре написав колега і так повинно бути, і такі дії я підтримую.
Для первого варианта желательно иметь все бумажки, причём заполненные, разряженное ружьё, ограничитель в магазине, номера дроби в патронташе, соответствующие объекту охоты, и прочее,прочее… Ибо наделённый властью человек, да ещё не особо культурно воспитанный, наверняка пожелает «вставить пистон» какому-то «шибко грамотному» охотнику. И, поверьте, у него это получится, при желании. Даже если у Вас всё вроде бы в порядке.
Для второго варианта, как правило, достаточно документов и улыбки на лице. Не стоит оно того, что бы портить себе настроение в день охоты ;)
А
представитись має, що ДАІшник, що любий інший провіряючий - це має бути норма і тут без варіантів.
 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер
Сколько попадал на проверки - как правило всё сводилось к просмотру документов, и пожелания «хорошего дня». Иногда напрягает само отношение, когда разговор начинается примерно так: проверяющий вылезает из машины, и метров с 50-70 кричит «эй, ты, иди сюда». Тут варианта два: либо напомнить, что мы детей вместе не крестили и в бане не парились, либо списать это отношение на низкий интеллект человека, наделённого властью и не портить себе праздник))
А ОН (праздник) еще не испорчен вот этим «эй, ты, иди сюда» ???

Я как-то объяснял двум юношам из серого УАЗика с надписью "Х.......... лес", что так вести себя нельзя по определению. Что нужно подойти, вежливо поздороваться, поздравить охотников с праздником, спросить как охота и настроение.
Если есть необходимость, проверить документы и с улыбкой пожелать "Ни пуха ни пера".
Не нужно видеть в каждом охотнике потенциального браконьера. Мы приезжаем за общением с природой, друзьями, за хорошим настроением и прочими положительными моментами.
Думаю, если каждый из нас проведет такую беседу с проверяющими, то они потихоньку придут в себя.

А у Степаныча хочу спросить, если об Вас десять минут "вытирали ноги", начав диалог с 50-ти метров с «эй, ты, иди сюда», а Вы улыбались в ответ и показывали документы - у Вас все равно осталось хорошее настроение???
Тогда могу только позавидовать....
 

Степанович 2

Снайпер
До вашого відома, у мене ще ноги ніхто і ніколи не витирав за все моє життя, тьфу-тьфу, я ще за себе в змозі постояти, і "нравоучений" мені читати не потрібно.
 
Зверху