Документи які повинні бути у перевіряльників ( єгер,мисливствознавець, працівник держлісгоспу і.т.д.) ,що перевіряють мисливців під час полювання?

old hunter

Снайпер
До вашого відома, у мене ще ноги ніхто і ніколи не витирав за все моє життя, тьфу-тьфу, я ще за себе в змозі постояти, і "нравоучений" мені читати не потрібно.
Плохо, а у меня вытирают ноги перед тем как войти.
Два коврика лежит.
Поэтому в хате чисто.

"Ибо наделённый властью человек, да ещё не особо культурно воспитанный, наверняка пожелает «вставить пистон» какому-то «шибко грамотному» охотнику. И, поверьте, у него это получится, при желании".

Это же не я писал, правда? Это Ваш личный опыт. И он не очень вяжется с " я ще за себе в змозі постояти ".
Или постоять в определенной позе?
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Вкотре переконуюсь, що більшість наших свідомих громадян, схильні до садомазахізму.
P.S
Інформація для загального розвитку:
У мережі магазинів , продавщиня, котра працює на ставці у 6000-7000 грн на місяць, в переважній більшості - з середньою спеціальною освітою, при зустрічі з покупцем, повинна привітатися виразом " Доброго дня, раді бачити Вас у нашому закладі" і " Дякуємо за покупку, приходьте ще".
У разі, не вірного привітання, продавець деприміюється від 300-500 грн. І повірте, що клієнти є різні - культурні, не грамотні, прикрі ..
Питання, чого якийсь пі..юн, котрий живе за мої надходження до місцевого бюджету, повинен себе поводити гірше ніж ця продавщиця???
 

Аникей

Мисливець
Питання не втому як повинен себе поводити мисливець перед первіряючим, а які документи на час перевірки повинні бути у перевіряльника (крім посвідчення), що дає йому право саме тут та саме зараз знаходитись. Річ в тому що особисто у мене полювання проходить у присутності єгеря який закріплений за даним угіддям,але крім нього є ще працівники лісгоспу і.т.д. ,крім того угіддя межують з іншою областю та районом і приватними мисливськими угіддями. Через те і виникло питання, які документи повинні бути у перевіряльника. Те що перевіряльник зобов"язаний мені їх пред"явити це зрозуміло.
 

old hunter

Снайпер
Вот еще один момент интересный, может кто хочет мозги поупражнять.
По БЗ охотой считается нахождение в угодьях даже с зачехленным оружием. При этом охотник должен иметь при себе охот. билет, прочие документы..................................... лицензию или отстрелочную карточку".
И вот едете вы на лицензионную охоту (ну на кабана например) с оружием в машине (съехали с дороги с твердым покрытием), но лицензии у вас нет, она у егеря на месте охоты. И останавливают вас проверяющие (с области например), формально вы на охоте, но у вас нет лицензии...............................
Какие мысли по этому поводу коллеги?
Приветствуются здравые мысли в рамках Законов Украины (позвонить егерю, папе римскому, сказать "та ребята я вот тут через 15 км. уже почти приехал - не в рамках Закона).
 

old hunter

Снайпер
А хто може мене в полі зупинити окрім поліції?
Вы серьезно?

Стаття 39. Права працівників, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання :

2) перевіряти документи на право полювання та добування мисливських тварин в інших цілях, зупиняти транспортні (плавучі) засоби та проводити їх огляд та огляд речей, знарядь полювання, добутої продукції та інших предметів;

Права, визначені в пунктах 2-6, 8, 11 та 15 цієї статті, поширюються також на єгерів та посадових осіб користувачів мисливських угідь, уповноважених на охорону державного мисливського фонду (в межах, закріплених за користувачами мисливських угідь). Права, визначені в пунктах 2, 3, 5 та 15 цієї статті, поширюються також на громадських інспекторів з охорони довкілля та громадських мисливських інспекторів. Права, визначені в пунктах 2-6, 8, 14 та 15 цієї статті, поширюються також на державних районних мисливствознавців, головних лісничих, лісничих, головних мисливствознавців та мисливствознавців держлісгоспів, інших державних лісогосподарських підприємств, а також державних лісомисливських та державних мисливських господарств.
 
Питання не втому як повинен себе поводити мисливець перед первіряючим, а які документи на час перевірки повинні бути у перевіряльника (крім посвідчення), що дає йому право саме тут та саме зараз знаходитись. Річ в тому що особисто у мене полювання проходить у присутності єгеря який закріплений за даним угіддям,але крім нього є ще працівники лісгоспу і.т.д. ,крім того угіддя межують з іншою областю та районом і приватними мисливськими угіддями. Через те і виникло питання, які документи повинні бути у перевіряльника. Те що перевіряльник зобов"язаний мені їх пред"явити це зрозуміло.
Слегка порылся в "сети". Рекомендую прочитать Закон Украины об охоте и охотничьем хозяйстве . На Ваш вопрос ответы в Разделе 5 ,статья 39 и т.д.
Проверяющему достаточно представиться и предъявить личное удостоверение , другие документы требовать от них Вы не вправе,это всё что я понял из чтения Закона, многие категории проверяющих имеют право проверок по всей территории Украины .
Одним из критериев работы проверяющих является количество проверок и количество составленных протоколов о нарушениях,так что не удивляйтесь." План по валу, вал по плану". Вам не повезло с участком для охоты. Вспоминайте Сократа и берегите здоровье.
 

Dusk Hunter

Мисливець
Вы серьезно?

Стаття 39. Права працівників, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання :

2) перевіряти документи на право полювання та добування мисливських тварин в інших цілях, зупиняти транспортні (плавучі) засоби та проводити їх огляд та огляд речей, знарядь полювання, добутої продукції та інших предметів;

Права, визначені в пунктах 2-6, 8, 11 та 15 цієї статті, поширюються також на єгерів та посадових осіб користувачів мисливських угідь, уповноважених на охорону державного мисливського фонду (в межах, закріплених за користувачами мисливських угідь). Права, визначені в пунктах 2, 3, 5 та 15 цієї статті, поширюються також на громадських інспекторів з охорони довкілля та громадських мисливських інспекторів. Права, визначені в пунктах 2-6, 8, 14 та 15 цієї статті, поширюються також на державних районних мисливствознавців, головних лісничих, лісничих, головних мисливствознавців та мисливствознавців держлісгоспів, інших державних лісогосподарських підприємств, а також державних лісомисливських та державних мисливських господарств.
А державна екологічна служба має такі повноваження?
 

Степанович 2

Снайпер
Переконуюсь вкотре, що кожен хоче побільше прав і по менше обов’язків (не чіпляти його особисто).
Українська риса і не довіра до влади в повному прояві. А порядку хочуть як би і всі. Він буде тоді, коли не буде порушено баланс (гармонію) між одним і іншим, інакше ніяк. Зрозуміла і причина цього, коли низи дивляться на беззаконня верхів, то цього досягти не реально.
 

old hunter

Снайпер
Вкотре переконуюсь, що більшість наших свідомих громадян, схильні до садомазахізму.
Это возрастное.
Тяжелое наследие минулого и нежелание сообразовываться.
И главное нежелание идентифицировать себя как личность с ясным пониманием прав и обязанностей.

И вот это - "Нам председатель сказав що так треба робити...................", сквозит почти во всех темах.
Вроде и телевизоры уже у всех есть и интернет у многих.
Наверное я чего-то не понимаю в этой жизни :rolleyes:
 

Влад

Слідопит
А хто може мене в полі зупинити окрім поліції?
Перевіряючі органи але ви можете не зупинятись, так як адмінвідповідальності за не зупинку не має.В зв'язку з цим, часто рейди проходять з працівником поліції,на вимогу якого ви повинні зупинитись.
 

1.11

Слідопит
Вы серьезно?

Стаття 39. Права працівників, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання :

2) перевіряти документи на право полювання та добування мисливських тварин в інших цілях, зупиняти транспортні (плавучі) засоби та проводити їх огляд та огляд речей, знарядь полювання, добутої продукції та інших предметів;

Права, визначені в пунктах 2-6, 8, 11 та 15 цієї статті, поширюються також на єгерів та посадових осіб користувачів мисливських угідь, уповноважених на охорону державного мисливського фонду (в межах, закріплених за користувачами мисливських угідь). Права, визначені в пунктах 2, 3, 5 та 15 цієї статті, поширюються також на громадських інспекторів з охорони довкілля та громадських мисливських інспекторів. Права, визначені в пунктах 2-6, 8, 14 та 15 цієї статті, поширюються також на державних районних мисливствознавців, головних лісничих, лісничих, головних мисливствознавців та мисливствознавців держлісгоспів, інших державних лісогосподарських підприємств, а також державних лісомисливських та державних мисливських господарств.
По порядку:
а) Ст. 39 визначає права відповідальних осіб під час: "...полювання та добування мисливських тварин в інших цілях..." Ви розумієте суть? Перш ніж здійснювати заходи з перевірки необхідно встановити факт полювання. Є факт полювання - є право перевірки. Не доведений факт полювання - всього найкращого.
б) Ст. 39 визначає лише права користувачів і лісгоспів.
Обов'язки мисливця ніде не прописані. Так що шановні перевіряючі - всього найкращого, навіть якщо встановлений факт полювання. Тільки в проекті нового Закону є Стаття 31. "Права і обов'язки мисливців".

"при знаходженні в мисливських угіддях, у тому числі на лісових або польових дорогах, або на дорогах загального користування з будь-якою стрілецькою зброєю або з іншими знаряддями добування мисливських тварин, чи з собаками мисливських порід або ловчими тваринами, або з продукцією полювання, а також при транспортуванні, переробці, реалізації мисливських тварин чи їх частин або продукції, в тому числі переробленої в таксидермічних майстернях або цехах, на вимогу осіб, що здійснюють контроль в сфері охорони і використання тваринного світу, надавати для перевірки документи на право полювання, стрілецьку зброю, інші знаряддя добування мисливських тварин, продукцію полювання для здійснення перевірки, а також надавати можливість проведення огляду транспортних засобів;"

Ось тут вже необхідно виконувати вимоги перевіряючих.

Звертаю увагу, що про перевірку боєприпасів і огляд патронташів, обоійм нічого не прописано.


З іншої сторони, перевіряючі користуються слабкою моральною стійкістю мисливця і у випадку конфлікту користувач, і лісгосп можуть пригрозити припинити полювання і зіпсувати всім настрій.

Що стосується відеозйомки, то як така вона не заборонена, але заборонено її оприлюднення, якщо можна встановити особу. І те, що витворює телеканал Трофей, показуючи мисливців, провина яких не доведена, під час так званих рейдів, тягне на ч. 4 ст. 188-39 КУпАП, але там копійки. Якщо телеканал Трофей оприлюднює свої рейди, то забовязаний використовувати функцію Reface - замилення обличчя.
В Європі при порушенні Закону про персональні дані GDPR, штраф на знімання передбачає до 20 млн. Євро для державних структур і 4% від річного товарообігу для комерційних структур.
 
Останнє редагування:

слон

ветеран форуму
надійна команда
Перевіряючі органи але ви можете не зупинятись, так як адмінвідповідальності за не зупинку не має.В зв'язку з цим, часто рейди проходять з працівником поліції,на вимогу якого ви повинні зупинитись.
Хотів поцікавитися ,чи прописаний в законах спосіб і правила за якими єгер і ін. Повинні зупиняти ТЗ ?
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Ще дуже цікаво ,на яких правах працівник поліції перебуває в мисл. угіддях ?
 

Влад

Слідопит
Хотів поцікавитися ,чи прописаний в законах спосіб і правила за якими єгер і ін. Повинні зупиняти ТЗ ?
Не прописано,також як і ЗУ "Про прикордонну службу",- в прикордонному контрольованому районі або прикордонній смузі ,прикордонник має право зупиняти тз для перевірки документів.
 

Аникей

Мисливець
Я так розумію, що єгер у своєму обході повинен мати тільки посвідчення і вважається що на роботі він може бути 24 години? А от поліція,лісники, екологи, і.т.д., повинні мати ще і розпорядження чи наказ про проведення рейду, де вказується дата,місце проведення,хто саме буде патрулювати, які спецзасобів будуть задіяні (службові зброя,автомобіль, камера, іт.д)., ато виникає запитання чому вони тут їздять чи ходять і здійснюють перевірки?
 
Зверху