Допоможіть!! Дозвільна!!!

Статус
Закрита.

Korenb

Новачок
Підскажіть будь ласка в який термін робиться дозвіл на покупку зброї по закону??? Знайомий робить дозвіл на гладкоствольну збою вже пішов 3 місяць а зеленки ще не має хочя я собі робив мені зробили за 1 місяць!!!!
 

Androsh

Слідопит
Підскажіть будь ласка в який термін робиться дозвіл на покупку зброї по закону??? Знайомий робить дозвіл на гладкоствольну збою вже пішов 3 місяць а зеленки ще не має хочя я собі робив мені зробили за 1 місяць!!!!
Згідно п.12.3 приказа 622 - до одного місяця. Але зара всякі карантини, тому х/з як хто де працює. Треба телефонувати дозвільнику й питати...
 

Korenb

Новачок
Згідно п.12.3 приказа 622 - до одного місяця. Але зара всякі карантини, тому х/з як хто де працює. Треба телефонувати дозвільнику й питати...
Він працюе в штатному режимі, але в районі багато хто каже що якщо не заплатиш то вони не сильно спішать робити!!!
 

cagor

Слідопит
Він працюе в штатному режимі, але в районі багато хто каже що якщо не заплатиш то вони не сильно спішать робити!!!
А Ви в його начальника спитайте, чтому так довго. Скаргу напишіть. По закону всі звернення громадян розглядаються протягом 30 календарных днів. Все від вас залежить.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
2-3 дня.
 

Bef

Мисливець
Я за 4 дні отримав- дозвіл на придбання, посвідчення мисливця, посвідчення утмр, дозвіл на зброю. На 5-тий день в 16-00 вже полював на відкритті. При цьому сам! оббігав всіх і все.( без хабарів.)
 

Androsh

Слідопит
А Ви в його начальника спитайте, чтому так довго. Скаргу напишіть. По закону всі звернення громадян розглядаються протягом 30 календарных днів. Все від вас залежить.
Він працюе в штатному режимі, але в районі багато хто каже що якщо не заплатиш то вони не сильно спішать робити!!!
"Якщо не заплатиш" - це дурня. Також не рекомендую, як інші, скаржитися, "залуплятися" і конфліктувати з дозвільником. З дозвільником краще дружити - чай, кава, сумісне полювання, балачки про дівок тощо. Тоді і проблем не буде :). Ми тут не знаємо, як ваш знайомий спілкується в дозвільній, і що дозвільник каже, чому затримка. Я теж колись попадав на затримку, але тоді, здається, була якась засада, що не було бланків зеленки по районах. Тобто причина була об'єктивна.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Я за 4 дні отримав- дозвіл на придбання, посвідчення мисливця, посвідчення утмр, дозвіл на зброю. На 5-тий день в 16-00 вже полював на відкритті. При цьому сам! оббігав всіх і все.( без хабарів.)
что то слабо верится что за 4 дня курсы и без взяток.раскажите последовательность этого мероприятия может и я так пройду за 4 дня
 

Androsh

Слідопит
что то слабо верится что за 4 дня курсы...
Извините, что вмешиваюсь в разговор... Какие "курсы"? У меня в конторе, которая выдает эти справки, что-то спросили типа знаю ли я за какой конец держать винтовку. Потом сбегал рядом в банк оплатить, и все заняло час-полтора... Может, где-то и "учат" , не знаю, имхо... :)
 

Vadim1721vadim

Снайпер
в Киеве курсы обязательно нужно пройти."теперь я понимаю по чему смертность и травмы кто получал разрешение в областях в разы больше чем у городских"
А лесхоз как прошли ?в Киеве знаю людей которые не могут по году пройти.
 

Korenb

Новачок
Не розумію до чого ваші слова я робив дозвіл у Київі все робив сам і все здав з першого разу!!!! Знайомий шяс робить дозвіл тоже сам і все здавав сам без грошей!! Я просив вашої допомоги як вирішти питання з дозвільною бо на маю думку вони користуються службовим станом!!!
 

Korenb

Новачок
Ще до уваги знайомий був на тій неділі в дозвільній скзали що готово докі у Житомирі треба твльки забрати на цій неділі сказав що ще не готові!!! як так??
 

Korenb

Новачок
"Якщо не заплатиш" - це дурня. Також не рекомендую, як інші, скаржитися, "залуплятися" і конфліктувати з дозвільником. З дозвільником краще дружити - чай, кава, сумісне полювання, балачки про дівок тощо. Тоді і проблем не буде :). Ми тут не знаємо, як ваш знайомий спілкується в дозвільній, і що дозвільник каже, чому затримка. Я теж колись попадав на затримку, але тоді, здається, була якась засада, що не було бланків зеленки по районах. Тобто причина була об'єктивна.
Ну ви смішний я теж хотів робити довіл в нього але я приписаний в Киеві тому він мені не робив!! він мені сказав всі докі на дозвіл і 100$
 

Korenb

Новачок
Питання полягало куди і як звернутися щоб він все робив позакону!!! !
 

Androsh

Слідопит
Ну ви смішний я теж хотів робити довіл в нього але я приписаний в Киеві тому він мені не робив!! він мені сказав всі докі на дозвіл і 100$
Може це комусь смішно, але ніколи нікому не платив ні копійки, все проходив сам. І, судячи з вашого посту, з вас затребували сто баксів за те, що ви вирішили робити дозвіл не за місцем проживання, а ще десь... Що до першого запитання, то вам відповіли камради в темі вище. На цьому відкланяюсь.
 

kef

Зброяр
Якщо Ви разом з документами подавали довідку про не судимість,то вона дійсна лиш один місяць. А заднім числом жоден керівник чи зам.не підпише . (Це так має бути).
А можливо .що і бланків (дозволів) немає .Або є в обмеженій кількості.
Зайдіть самі в дозвільну та особисто запитайте чому так.
 

Trigal

Снайпер
Тут пусть каждый сам решает, как ему поступать. И с какой стороны на это смотреть. Раньше всегда заходил, оставлял документы, «главную справку))», через пару дней получал звонок, что все готово. И никакой беготни по поликлиникам, курсам, и всякой хренотени. Расценивайте это как хотите, но для меня это был удобный сервис, за который я был согласен платить. А в сэкономленное на беготне за справками время я легко с головой перекрывал понесённые расходы. Всем удобно. Все друг другу улыбаются. Разрешитель свой заработок реально отрабатывал, т.к. это была не тупо взятка за подпись, он бегал вместо меня по инстанциям, собирал справки, проплаты делал, страховки выписывал... Система была такая, но, блин, было удобно.
Прошлый раз поперся сам справки собирать. Проторчал 2дня под кабинетами в поликлинике, прихиатра подпись три дня ждал - не дождался, потом плюнул, купил медсправку. Принёс разрушителю, от посмотрел, улыбнулся, говорит: сколько за справку взяли? Я ответил, он горит: я бы дешевле сделал. Посмеялись, на том и закончилось. Сейчас надо опять продлевать - иду сразу к разрушителю, со «справкой», как в старые времена. И пошло оно всё лесом. Нет ни времени, ни желания парить мозги, пытаясь оббегать все инстанции, тратить несколько дней жизни ради штампа в разрешении.
 
Статус
Закрита.
Зверху