Допоможіть визначити і оцінити.

Morozyaka

Мисливець
Допоможіть визначити і оцінити - можливо на продажу. У дозволі написано "імпортне, іномарка"
16 к
довжину стволів не заміряв, но можу надати інформацію.
Цікавить назва, модель, і ціна на сьогднішній день.
0978997999 - Олег (Morozyaka)

(Ружішко мого знайомого стендовика, документи є)
Детальніші фото по потребі думаю можна беде скинути.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Це рушниця Франца Меркеля зібрана на базі Зімсона в 1949 році в місті Целла-Меліс.Рушниця досить цікава,так як таких екземплярів,а власне під маркою Франца Меркеля, відомо досить мало.Про ціну говорити тяжко,так як втрачена її автентичність,а власне заміна дерева і повністю "вбита"ствольна пара.
 

Morozyaka

Мисливець
Більше цікавить ціна в даному стані, так як цим не має кому заніматись. +-
 

Panters

Снайпер
Целла Меліс місто Німеччини в Тюрінгії, Франц Меркель
один з братів Меркелів, модель не скажу.
 

gaudi

Слідопит
1'949г.ты меня слепила из того что было.......погано відносився друг стендовик до даного екземпляру.
 

gaudi

Слідопит
Це рушниця Франца Меркеля зібрана на базі Зімсона в 1949 році в місті Целла-Меліс.Рушниця досить цікава,так як таких екземплярів,а власне під маркою Франца Меркеля, відомо досить мало.Про ціну говорити тяжко,так як втрачена її автентичність,а власне заміна дерева і повністю "вбита"ствольна пара.
як на вашу думку чийого виробництва стволова пара.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
як на вашу думку чийого виробництва стволова пара.
Треба фото клейм ствольної пари!!Те що німецького виробника,то бачу по технологічному клеймуванні на крюку.А вже хто конкретно і яка сталь-то вже лише по клеймуванню на самих трубках!!
 

gaudi

Слідопит
ще може бути що стволи від одноі рушниці а колодка від другоі....після ввв і таке могло бути.не обовязково на бюгаху зібране.а можливо і кулібін якийсь.....я таке років двадцять тому бачив у одного майстра.не памятаю зараз куски яких фірм.тоді виконання і підгонка мене здивувала.....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Скажу чесно-там вже по факту нічого навіть обговорювати!!Колодка більш-менш в нормі!!Не підгоріла і під коротким номером.Нормальний варіант для нормальної ствольної пари.Шаман,реєстрація замін і дулка готова.За 300-350 можна брати.
 
Останнє редагування:
Зверху