Допоможіть визначити і оцінити

pasisa

Мисливець
По паспорту французька рушниця. Допоможіть визначити Виробника, модель, ймовірні роки випуску, та орієнтовну вартість. Стволи чорні без раковин.
 

Вкладення

Mykola STARyy

Снайпер
Покажіть клейма, тоді щось можна буде сказати.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну то буде невизначеною:) Другий раз шухерний дід не дасть подивитись, тим більше нормально пофотографувати.
Да там, особо, и смотреть не на что- металлолом, ИМХО. Был бы James Purdey & Sons...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Треба хоча б фото подушок ствольної пари.Щось вона мені дуже нагадує рушницю фірми Дюлайє!!А це таки досить інтересна фірма.Крім того рушниця зроблена для торгового дому CAUPEIL A COGNAC.Як не дивно,але це торговий дім "Капейл коньяк".
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
Да там, особо, и смотреть не на что- металлолом, ИМХО. Был бы James Purdey & Sons...
А що James Purdey переїхав у Францію?
Треба хоча б фото подушок ствольної пари.Щось вона мені дуже нагадує рушницю фірми Дюлайє!!А це таки досить інтересна фірма.Крім того вона зроблена для торгового дому CAUPEIL A COGNAC.Як не дивно,але це торговий дім "Капейл коньяк".
Боюся, ви надто оптимістичні. В 1936 році французькі "гранди", як от Верней Каррон і інші, в звязку зі зниженням попиту переключились на велосипеди, швейні машинки і т.п. І тоді настала ера кустарів, подібна як пора "хлібних рушниць" в Німцях після війни. Було виготовлено масу клонів з рисами найрізноманітніших марок і моделей. А що вже з клеймами творилося, словами не передати! Вигадали тьму марок сталей, конструкцій замків, звучних імен майстрів, про яких ніхто ніколи і гадки не мав.
Але зброя чудова. Легенька, моя 16-ка важить 2,6 кг, бій прекрасний -за минулий сезон всього один підранок .
Найбільший недолік - неакуратно зроблені різьби, неповний профіль. За неперевіреними даними до середини 50-х (за іншими до 1962р)розміри були в французьких дюймах - 27,1мм, а не 25,4мм як ми звикли.
 

pasisa

Мисливець
Треба хоча б фото подушок ствольної пари.Щось вона мені дуже нагадує рушницю фірми Дюлайє!!А це таки досить інтересна фірма.Крім того рушниця зроблена для торгового дому CAUPEIL A COGNAC.Як не дивно,але це торговий дім "Капейл коньяк".
Таки добрався до рушниці і ось нові фото
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зробть фото написів на ствольной парі,якщо вони є!
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
Таки добрався до рушниці і ось нові фото
Ще з іншого ракурсу
Негусто.
Випробування стволів при тиску 791кг/см2 нітро і піроксиліновим порохом.
Чоки досконалі.
Патронники 65мм.
___________________________________________________
Про сталь тишина.
Клейма контролера стволів нема.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Зверху